Wie herkent dit? Sinds dat ik bevallen ben, de pil weer slik hebben ik en manlief het uiteraard af en toe weer gezellig Alleen.. Elke maand denk ik stel je voor je bent zwanger door de pil heen? Waar het vandaan komt geen idee, ben niet zwanger door de pil heen geraakt ofzo.. Wel doet m'n menstruatie raar, wat niet gek hoeft te zijn na een bevalling.. Misschien wekt dit het gevoel op..? Ben ik nou gestoord of hebben meer mensen dit gevoel?
Idem hier hoor Gewoon omdat het nog veel te vroeg zou zijn voor een 2e. Dus héél herkenbaar voor mij, ook al heeft een tijdje geduurd eer dat ik zwanger was, maar toen ik het werd, was het ook héél plots
Hier ook, ik moet nog 1 week van de strip slikken en dan zou hij veilig moeten zijn maar ik durf er niet op te vertrouwen. Hoewel ik ook nooit problemen met de pil heb gehad hoor. Maar ik ben als de dood dat ik weer zwanger zou raken! Dus het pak condooms wordt sowieso eerst opgemaakt, ongeacht of de dokter zegt dat mijn pil veilig is haha.
Als je zo bezorgd bent, waarom gebruiken jullie dan niet de pil EN condooms. Dat hebben wij ook gedaan voordat we een kindje wilden, was zelf ook altijd bang dat iets mis zou gaan bij alleen de pil. Ik bedoel, lijkt me niet echt relaxed als je tijdens de daad met je hoofd bij een eventuele ongewenste zwangerschap zit
Ja ik ben hier ook heel bang voor. Wil écht niet zwanger worden en ben bij mn zoontje ondanks gebruik anticonceptie toch zwanger geworden... daar komt bij mij ook de angst vandaan dus.