dat vind ik niet...als ik niet van het bestaan afgeweten zou hebben ivm mn ziekmelding, zou ik niet eens weten dat je zo'n ding krijgt of nodig hebt een VK weet dat werkgevers er om vragen, dus een kleine moeite voor ze om dit standaard bij iedereen in een bepaalde week van de zwangerschap mee te geven, of je er nu wel of geen nodig hebt ivm werk het is tenslotte iets wat HUN moeten tekenen
Ik heb er ook om moeten vragen, maar het is toch algemeen bekend dat je zo'n verklaring nodig hebt voor het aanvragen van je verlof ? Ik vind dat er ook nog zoiets is als eigen verantwoordelijkheid en je inlezen in dingen. Overigens moet ik de verklaring ook laten zien bij mijn verzekeringsmaatschappij voor het krijgen van een kraampakket.
@ Nicky natuurlijk mag je dat vragen Ik was gewoon echt moe en mijn lichaam had rust nodig werk soms 5 a 6 dagen achter elkaar met maar 1 vrije dag. Ik werk in de gehandicaptenzorg en dat is best intensief. Ik begon al mijn rug te voelen en zonder misselijkheid moest ik vaak na mijn werk van de moeheid spugen en dat gebeurde dan dus ook op straat terwijl ik onderweg naar huis was Dit is mijn 2de dag dat ik thuis ben en voel me al wat beter Heb afgesproken op mijn werk dat ik voor de maand mei maar 3 dagen word ingeroosterd en alleen avonddiensten. Bij de ochtenddienst moet ik er al om 5 uur uit!!! En als ik meer wil werken kan ik mezelf meer in plannen.
Jeetje, nu begrijp ik waarom! Wat een zwaar beroep om een zwangerschap mee te combineren. Ik hoop dat je je beter blijft voelen en het op deze manier goed kan combineren!
Ik kreeg bij zowel mijn 1ste als deze zwangerschap bij de eerste controle bij de vk al een zwangerschapsverklaring mee, echter nog wel ongetekend. Ik kreeg een mapje met info waarin ook die verklaring zat. Ik ga hem bij mijn volgende afspraak laten ondertekenen en dan inleveren bij de werkgever.