ik dacht ineens aan zwangerschapsvitaminen!ik slik wel foliumzuur maar verder niks! daar had ik al mee moeten beginnen toch?
dat je foliumzuur slikt is heel goed! met de extra vitaminen ben ik ook na een week of 6 begonnen maar dat hoeft niet hoor, ik doe het voor de zekerheid zodat ik het gevoel heb dat ik mijn lichaam sterk hou zodat mijn beebje zich goed kan ontwikkelen, maar dat is mijn gevoel erbij, en de vk raadde het aan na een week of 8 maar toen was ik al begonnen
okee!thanx!ja helemaal niet aan gedacht stom he! slik ook pas sinds 5 weken ofzo foliumzuur pas wist niet dat ik gelijk zwanger zou raken had ik niet durven hopen!
Da's toch mooi Van foliumzuur zeggen ze dat je moet gaan slikken een maand voordat je zwanger wil raken...maar goed...beter laat dan nooit. Vitamines moeten niet maar nu in de winter kan het wel lekker zijn...ff wat meer weestand...want door de "vreemde" cellen in je lijf gaat je weerstand naar beneden.
Ik ben ook pas later met multivitaminen begonnen. Ik ben ruim van tevoren begonnen met foliumzuur, maar toen ik een paar weekjes zwanger was, heb ik er een multivitamine voor zwangere vrouwen bijgekocht (DA eigen merk, zit ook fouliumzuur bij in), omdat ik veel moest overgeven en dacht dat ik daardoor niet genoeg vitaminen zou binnenkrijgen.
ik slik de vitaal zwanger pilletjes van de kruitvat (eigenmerk) kosten nog geen 5 euro.. stukken goedkoper dan de gravitamon (die zit geloo fik 15 euro) ze zijn alleen wat smeriger. maar ach .. dat is een kwestie van wennen..
Ik heb gisteren de zwanger worden pilletjes van de etos gekocht en daar ben ik vandaag mee begonnen. Als ik eenmaal zwanger ben ga ik denk ik over op Gravitamon maar weet iemand ook hoeveel tabletjes je daarvan moet nemen? Die ik nu heb moet ik s'ochtends en s'avonds 1 nemen. ik heb het liefste 1 pil voor de hele dag want ik ben nogal vergeet achtig met die dingen!
ik heb kauwvitamines van davitamon. ben echt een zeur met pilletjes...heb wel een tijdje gravitamon geslikt maar daar moest ik echt enorm veel moeite voor doen. dus slik nu foliumzuur apart naast de kauwvitamines...wat een uitkomst die dingen!
gewoone vitamines bevatten vitamine A en daar moet je juist een lage dozes van binnen krijgen nu kan je incombi met je eten een verhoogde dosses binnen krijgen...zou toch overstappen op vitaminets voor zwangere
volgens de gyn en de mensen van davitamon kon ik deze gewoon slikken. want die voor zwangeren zijn gewoon zo groot (voor mijn doen tenminste)
op zich zou je voldoende uit je voeding moeten kunnen halen om gezond te blijven. Vooral in het 1e trimester heb je foliumzuur nodig, en later kan het verstandig zijn om calcium en vitamine D te nemen voor de botten van je kleintje. Dit zit allemaal in zwangerschaps supplementen. Maar, nog geen man overboord hoor. Er gaan plenty zwangerschappen goed zonder vitaminesupplementen.De kleine neemt wat hij/zij nodig heeft namelijk.
Dit is wat Davitamon adviseert als je zwanger bent: Als je zwanger bent, moet je erop letten dat je een multivitamine gebruikt die geschikt is voor zwangere vrouwen. Zulke supplementen bevatten extra foliumzuur en vitamine D en bevatten geen vitamine A maar bètacaroteen. Bij het gebruik van deze multivitamines hoef je geen aparte supplementen te gebruiken voor foliumzuur of vitamine D. De verhouding van een normale multivitamine is geheel anders. De multivitamine van Gravitamon is trouwens een heel klein pilletje en daar hoef je er maar 1 per dag van.
Ik heb zelf de vitamines van VSM Puur mama en ik gebruik daarnaast ook de visoliecapsules van vsm Puur Mama. Zo weet ik zeker dat mijn kleine niets te kort komt, en ook een fijne bijzaak ik zelf ook niet. xx