In principe wel, tenzij je medische redenen krijgt om extra echo's te doen (zoals groei-echo's bijv. bij een té klein of té groot kindje), er twijfel is over de ligging van je kleine (liggings-echo's), of als je uiteraard zelf een echo laat maken!
Ja elke andere echo die niet medisch is moet je zelf voor betalen, een pretecho word het dan dus. Er worden er maar twee vergoed inprinciepe als je verder geen medische indicatie hebt voor meer echo's.
Weet niet zeker of het nu al in gaat maar er was pas op het nieuws dat er rond de 34 weken nog een echo gaat komen. Volgens mij ga ik die ook al krijgen zei de vk, met 30 weken heb ik een groeiecho.
Hi, ik krijg nog een standaard echo met 34 weken om te kijken of het kindje goed ligt. Dus misschien hangt het af van de verloskundigepraktijk waar je bij zit?
Ik heb ook een echo gehad met 34 weken. Dit was een liggingsecho en groeiecho. Je kan altijd nog een pret echo laten maken.
Het ligt denk ik aan de vk die je hebt en over welke apparatuur ze beschikken... die van ons heeft ook zelf een echo apparaat en wij krijgen dan ook standaard een liggingsecho rond de 36 weken. maar ik hoor om mij heen dat vk praktijken zonder echo apparatuur dit nog niet standaard bieden!