Hoi dames, Heb ook sinds een 2 tal weken pijnlijke borsten en harde buik. Is het eindelijk zover? Vanaf welke dag overtijd hadden jullie positieve test en zoja met welke test? Groetjes, V.
hoi ik had bij mijn 1e met 15 dagen overtijd pas positief met predictor test succes meid hopelijk is het raak
Raar dus het verschilt per persoon de ene heeft meer hcg dan de ander in zijn urine. Bij de een op dag 1 positief bij de ander pas dag 15, hmmmm jammer dat het zo is.
Ik had 3 dagen voor mijn NOD een licht positieve test van clearview en op de dag van mijn NOD een overduidelijke zwanger op de Clearblue (zie album) Succes met testen, en wat superknap dat je daar al 2 weken mee gewacht hebt
Ik heb 3 dagen voor mijn NOD getest met een digitale test en die gaf aan pregnant. Ik wacht nog wel ff tot Zondag om nog een keer te testen.
ik heb vandaag ook getest maarja negatief... ook laatste week last van mijn borsten vooral de onderkant. voor de rest spierpijn...
heykes heb vanag ook weer en testje gdaan en deze was nega vrijdag nog eens prberen. ik wou eens vragen wat die digitale testen zijn en waar ik ze kan kopen.
Hey Caruli, Bedankt! Was vandaag te laat bij Kruidvat. Ga morgen tijdens de middag even 2 testen kopen. Ik zie dat je in October 2006 getrouwd bent! Proficiat. Bij ons het is het in april 1 jaar, hopelijk hebben we een extra reden om goed te vieren he! Alvast bedankt voor jullie reactie en ik hou jullie op den hoogte. V.
digitaal kan toch ook misleidend zijn als je te vroeg getest hebt? of stel ik nou weer iets heel erg stoms voor? ik bedoel als je nog niet genoeg hcg hebt geeft hij toch ook niet zwanger aan ? liefs wiesje
Kan iemand mij meer informatie geven betreft het testen digitaal, of misschien waar ik meer informatie kan vinden. liefs
Ik had 4 dagen voor mijn NOD getest, en kreeg een heel licht streepje, 2 dagen daarna nog 1 test, streep was beter te zien. 3 dagen na mijn NOD was hij bijna paars. Succes
Hoi Desire, Heb net test gedaan....negatief. Ben misschien te vroeg;( Heb mij gebaseerd voor nod op mijn langste cyclys (38 dagen). Weekje wachten en zien of de er doorkomen. Indien niet nog een keer testen. En indien dan nog negatief ga ik toch maar eens naar de dokter. Of wel zit het echt allemaal tss de oren. Tot volgende week! Veke
Wat denken jullie? Ik heb drie dagen geleden mij eisprong gehad. Ik hed sinds gisteren pijnlijke tepels, kramp in mijn baarmoeder, opgezette buik en vanochtend een beetje bruine afscheiding. Zouden dit tekens van een zwangerschap zijn? Ik kan pas over 11 dagen testen dan is het mijn NOD. Misschien kunnen jullie me hier mee helpen?
Hoi Tazz, Zeg nooit nooit, maar ik denk dat het nu te vroeg is om zwangerschapsverschijnselen te kunnen hebben. 't Komt hier regelmatig voor als je de verhalenn leest dat de wens om zwanger te worden rare dingen met je "body & mind" doet. OOk ik voel me de 2de periode van m'n cyclus altijd "verdacht", maar zoals je ziet.... al 17 maanden (op een MK na) niks aan de hand Sterkte met wachten! Ik duim wel voor je!
Denk dat je daar zeker wel gelijk in kan hebben. Verwacht dat alleen niet bij mezelf omdat ik er heel nuchter mee om ga. Toch maar rustig afwachten wat het word over 11 dagen. Thanks! Ik zal ook voor jou duimen Sandra. Liefs Tessa