Onze meid had gister ook zwarte kleerjes aan met grijs. Staat super leuk. Als jij het leuk vind dan laat je smoeder maar lekker lullen.
Vind het wel stoer! Hier ook een zwart shirtje voor mijn zoon: En inderdaad, laten we die velours pastelkleurige pakjes van de C&A asjeblieeeeft ritueel verbranden!
idd weg met die gekke pakjes.... verder ben ik voor baby's niet echt voor zwart, er zijn mi nog veel meer leuke kleuren te krijgen, maar goed heeeel erg vind ik het ook niet. Nu heb ik wel 1 zwart shirtje wat leuk onder een donkerpaarse jurk past en een zwarte legging, maar die trek ik eigenlijk ook alleen onder dat jurkje aan. Verder niet. Ik ben heel erg van de felle kleuren. Zwarte accenten in een rokje of truitje heb ik wel voor mn meisje, net als bij z8 bv.
Ik hou wel van frisse kleurtjes. maar niet van printjes. helaas heb je dan voor jongens niet veel keus en kom je vaak in "sombere" kleuren terecht. maar btje goed combineren is dat nog enorm leuk! dus gewoon doen wat je mooi vind. beide kids hebben hier wel een stuk of 3 zwarte shirts.
Mijn collega's hebben me "uitgelachen" toen ik vertelde dat Simon zwarte rompertjes aan zou krijgen of een zwart pakje. Ik ben met hem toen hij 4 weken was met een zwart pakje naar het werk gegaan en ze moesten toegeven, het stond prachtig. Gewoon kijken wat leuk staat. Op het geboortekaartje hadden we een zwart wit streepjes pakje aangetrokken. Verder combineer ik het met felle kleuren, ik ben niet zo van de opdrukken, dus hier liever effen. Heerlijk genieten van het feit dat je ze nu nog alles aan kunt trekken, er komt een tijd dat ze dat niet meer willen!
haha precies Nicolioo, tijdje terug nog een gevecht gevoerd met mijn dochter in een schoenenwinkel. Ze kon geen afscheid doen van een paar rode lakschoentjes haha, vreselijk.
gaat erom wat jij mooi vind. plurk heeft 1 zwarte legging en ik vind het persoonlijk geen gezicht. dus hier verder niets zwarts. maar alleen vrolijke kleding. maar doe wat jezelf leuk vind. daar gaat het om
Hier ook veel zwart voor ons meisje, ik vind het gewoon mooi en ben blij dat er zoveel te vinden is in die kleine maatjes. En wat anderen daarvan vinden zal me worst wezen! Verder zijn hier de meningen verdeeld: mijn eigen moeder naait zelfs prachtige zwarte rokjes en jurkjes voor haar, terwijl mijn schoonmoeder haar liever niet in zwarte kleertjes ziet haha. Meid, trek hem lekker aan wat jullie leuk vinden zou ik zeggen!
Idd lekker doen wat je zelf leuk vindt! Ik ben niet zo van het helemaal zwarte. Met een printje kan nog wel, voor meisjes met een glitterprintje ofzo, maar ik heb ook wel van die "schattige" doodshoofdjes op een zwart t-shirt gezien, en dat gaat me echt te ver. Ik vind dat voor mezelf ook niet leuk. Over het algemeen heb ik voor Julia een beetje dezelfde kledingsmaak als voor mezelf: rustig, leuke combinaties, beetje alternatief (bruin/grijs tinten), maar weinig écht zwart.
alles wat jij mooi vind kun je je kindje lekker aan trekken, zoals hier al eerder gezegd, jou kleren..jou kindje... laat de rest maar lekker lullen..vast jaloezie dat ze zelf niet zo'n prachtig kindje meer hebben om leuk en stoer aan te kleden
En inderdaad, laten we die velours pastelkleurige pakjes van de C&A asjeblieeeeft ritueel verbranden![/QUOTE] hihihihi, wil je een vuurtje van me?????
Gewoon aandoen wat je zelf het leukste vindt! Persoonlijk zou ik nooit enge shirts met doodskoppen aantrekken etc. Omdat ik mijn kind niet met de dood wil associeren, maar ook dat moet iedereen lekker voor zichzelf uitmaken.
Ons zoontje heeft ook vaak donkere kleding en spijkerbroeken aan. Schoonmoeder vindt spijkerbroeken niet leuk voor kleintjes en maakt hier wel eens opmerkingen over. Bijvoorbeeld als neefje van zelfde leeftijd een joggingbroek aan heeft vaak zegen ooh wat heb jij een lekker zacht broekje aan..
Je kleedt je kindje toch altijd naar eigen smaak. En er is weinig wat niet kan vind ik. Inderdaad, doodshoofden enzo vind ik niet kunnen, maar verder... Ik vind persoonlijk hele donkere kleding bij kindjes niet zo leuk, maar das echt een kwestie van smaak.
Ik heb inmiddels ontdekt dat donkere kleding bij ons zoontje gewoon veel beter staat dan lichter kleuren. Dus ook hier gewoon een kindje dat geregeld donkere kleding draagt hoor! Boeien wat je schoonmoeder daarvan vindt. Ik vind het zelfs nogal onbeschoft dat zij daar wat van zegt. Kennelijk vindt ze zichzelf en haar eigen smaak belangrijker dan die van jou.
Ik heb voor Maud ook meerdere donker grijze en zwarte kledingstukken. Leggings, jurkjes en shirts. Combineer ik met felle kleurtjes. Ik vind het mooi, wel koop ik geen shirts met drukke prints of doodskoppen erop.
mijn zoon heeft ook zwarte kleding, hoe meer hoe beter! pas nog een super stoer zwart jogging broekje gekocht, en een zwarte longsleeve met "future hunk"! verder veel wit, grijs en donker blauw. en ook een paar stoere spijkerbroekjes. ik vind het hem echt heel mooi en stoer staan, met goeiemorgen lotion een hanekam en hij ziet er uit om op te vreten precies zijn papa
Hahaha, dat is wel ruig Zwart is voor hele kleintjes mijn smaak niet echt, maar ik zeg ook: je moet doen wat jullie leuk vinden! Hij ziet er vast heel erg stoer uit 'Niet kunnen' vind ik echt veel te ver gaan hoor, het is jullie kind en niet dat van je schoonmoeder
Ik lees dat velen van jullie een zoon hebben waar jullie zwart bij aantrekken, maar ik heb toevallig voor mn dochtertje pas zwarte kleding gekocht Een leuke roze legging met roze/zwart shirtje en een zwart rokje... Zó stoer, maar ook weer schattig! Ik denk ook dat het zó smaakverschillend is, ik hou namelijk weer niet van die pastelkleurtjes (zoals meerdere hier) Dus mijn dochter krijgt geen lichtroze kanten jurkje aan met strikjes (staat haar ook totaal niet btw)