Morgen zou er sneeuw komen.. ik ben benieuwd... ja, ik weet dat niet iedereen er op zit te wachten, maar ik ben als een kind zo blij In limburg verwacht men de meeste sneeuwval... en daar woon ik! een cm of 10... Kan me er alleen geen voorstelling van maken, buiten is het zacht nu... tuindeuren hebben net opengestaan en de zon warmt nog vrij aardig door... omdat er geen wind staat lijkt het wel voorjaar met alle kwetterende vogeltjes..
Hier zal het denk net niet gaan vallen maar mijn dochter zit er echt op te wachten en ik ik ook. Een paar dagen sneeuw laat maar komen de kinderen hebben vakantie veel mensen hoeven zaterdag zondag niet echt de deur uit perfecte tijd om sneeuw te hebben. ( paar dagen dan he haha) maar ik hou er ook van s morgens wakker worden en dan een laag mooie sneeuw zien liggen zonder vertrapt in elk geval en dan vind ik het prachtig. Paar dagen meer niet.
Mijn nichtjes uit Nieuw-Zeeland zijn over. Ze kunnen niet wachten totdat het gaat sneeuwen. Van mij mag het ook wel sneeuwen. Kunnen de kinderen lekker buiten spelen. Beter dan die storm en regen.
Ik hoop het ook! Lekker met de slee naar buiten. Ik woon in Noord Limburg. Daar verwachten ze wat minder sneeuw, maar ik hoop genoeg om met de slee naar buiten te kunnen. Zin in!
Hier Zeeland... Ik hoop het zooooooo!!! Lekker met dochter en slee naar buiten. Zo leuk voor kinderen!!
Hier zal wel niks vallen. Ik vind sneeuw en gladheid verschrikkelijk. Maar Aiden had het er afgelopen week over dat hij zo graag sneeuwballen wil gooien. En toen keek hiij naar buiten en zei treurig:"maar het sneeuwt niet....". Dus voor alle kids hoop ik op mooie sneeuwval!
Ik hoop het ook! Mijn dochter heeft nog nooit echte sneeuw gezien, maar als ze het op TV ziet is ze dol enthousiast! Ik woon in de kop van Noord-Holland.
Ziet er inderdaad goed uit. Wij zitten helaas net op de grens dus ik verwacht hier niet zoveel. Vooral het midden en zuidelijke deel van het land is de verwachting. Noord west, Noord en Noord oost lijkt op dit moment niet zoveel te krijgen, helaas. Nu is en blijft sneeuw heel erg lastig in de verwachtingen en kan het nog 100 keer veranderen. Pas morgen weten we hoe het laagje met sneeuw over NL zal trekken.
Ik hoop het ook. Wij wonen in het midden dus hopelijk valt het hier ook. Vooral de oudste vraagt al tijden wanneer het nou gaat sneeuwen. Zou heel leuk zijn zo net in de vakantie.
Ik hoop het ook..heerlijk met de kindjes de sneeuw in. En hier het bijna zuidelijkste puntje van brabant dus wie weet
Hier zit het er ook eindelijk aan te komen. We zitten van dertien graden opeens op drie graden en het loopt alleen maar af de komende dagen (met sneeuwwolken op het nieuws ). Eindelijk. <3
Ik hoop het ook. Ga morgen even nieuwe winterbanden op mijn auto laten leggen en dan morgen of zondag lekker naar de Ardennen! Op de hoge venen ligt al 10 cm. Het kriebelt hihi.
Hier hopen we ook heel hardop sneeuw, altijd leuk voor de kinderen. Gelukkig hebben wij dinsdag nog in de sneeuw kunnen spelen, of althans de kinderen, lang leve de leuke acties bij serieus request . Maar een goed pak sneeuw zou welkom zijn hier, maar als ik het zo bekijk zitten we net wee op de grens net wel net niet en zoals elke keer zal het dan hier wel weer niet worden
Heerlijk laat maar vallen dat er een dik pak ligd! Hoeft man niet te werken ik niet lekker genieten met de kindjes in de sneeuw en eindelijk een olaf maken met mijn meisje hihi.
hoop het niet echt want morgen begrafenis van oma (94 geworden) en als het sneeuwt zullen veel mensen niet komen voor de kids vind ik het geweldig
Ga er maar niet van uit dat t bij ons gaat sneeuwen. Net op de 24hrs buienradar gekeken maar t blijft hangen op de rand van utrecht. T is omdat ik ziek ben maar anders was ik zo in de auto gesprongen richting een gebied met sneeuw. I love it!