Zwemband/zwemvleugeltjes baby 2,5 a 3maanden?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door veven, 7 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Hier hoef je echt niet te gaan zwemmen als de kleine nog geen 12 weken is. Ook in de plaats waar ik eerder woonde (andere kant van nederland) mocht het pas vanaf 12 weken.
    Dus ja, op sommige plaatsen zal het wel anders zijn, maar dit is mijn ervaring.
     
  2. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    ik zwem heel regelmatig met Ties sinds hij 5 maanden is, daarvoor vond hij er niets aan.

    ik houd hem gewoon vast. pas deze zomer gaat hij in een band.
     
  3. Charmed72

    Charmed72 Fanatiek lid

    8 mrt 2009
    1.354
    271
    83
    Vrouw
    Ik heb thuis twee zwembanden.

    De eerste is van Nijntje, die vond ik erg handig toen Alexandra kleiner was (ben vanaf 3 maanden met haar wezen zwemmen). Het fijne van deze band is dat je er zelf ook in hangt en daardoor je baby beter in de gaten/vast kan houden.
    Helaas weet ik niet waar je 'm kan kopen, ik heb 'm gekregen.
     
  4. butt3rfly

    butt3rfly Actief lid

    8 mrt 2008
    434
    0
    0
    omgeving Gouda
    Met 10 weken ben ik al voor het eerst wezen babyzwemmen met mijn zoontje. Het mag hier al meteen na de geboorte, maar er wordt geadviseerd te wachten na de 1e inentingen en die zijn bij 2 maanden. Mijn zoontje vindt het heeeeeeeerlijk!

    Ik heb wel een zwemband gekocht voor tot 11 kilo (het is even zoeken, maar ze bestaan wel degelijk!), maar nog nooit gebruikt. Gewoon vasthouden, heb je ook huid-op-huid contact met je kindje en hem/haar lekker dichtbij je.

    Wellicht is het leuk vóór je vakantie alvast een lesje babyzwemmen te doen. Dan weet je ook een beetje hoe je kindje erop reageert en wat je met je kleintje in het water kan doen.
    Persoonlijk zou ik wel alleen gaan zwemmen waar het water lekker warm is, dus of met babyzwemmen of in een subtropisch zwemparadijs ofzo.
     
  5. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Ik ben met de oudste vanaf 10 weken gaan zwemmen, toen had ze 2 inentingen gehad. Wij hadden zo;n band van Nijntje, maar die is kapot gegaan en mag niet meer verkocht worden.
    Ik heb nu bij HEMA een band gekocht (knaloranje) die is tot 11 kilo.
     

Deel Deze Pagina