hallo! Gisteren vroegen onze buren ons of wij aanstaande donderdagavond mee gaan naar een groot feest. Nu wonen wij hier net en wij hebben beiden behoefte aan een beetje sociale contacten en de buren zijn echt heel erg leuk. Maar nu komt het, ik heb mijn ouders gevraagd of ze willen oppassen, maar zij zitten de dag er op met mijn nichtje die ze moeten ophalen, maar mijn moeder opperde dat ze natuurlijk altijd een nachtje mag blijven slapen... Dat zou mijn nichtje geweldig vinden, want die zit al continu op school te vertellen dat ze tante is... kan ze mooi showen.. Maar ze is dan pas 2 maanden.. ik voel me al een ontaarde moeder dat ik er uberhaupt al over nadenk... het voelt alsof ik haar in de steek laat... Onze meid is echt stapelgek op oma en ze krijgt gekolfde moedermelk dus dat is ook geen probleem.. ik vertrouw mijn moeder zeker met ons meisje, dat is het niet... en voor onze relatie zou een nachtje met z'n tweetjes ook geen kwaad doen... ik weet het gewoon niet... wat vinden jullie? x
He heb een tijdje geleden hetzelfde gehad, nu is ons meisje wel ouder maar toch. Wij vonden het allemaal heel erg meevallen dacht van te voren ook dar het een stuk moeilijkerzou zijn , s`avonds hebben we gebeld of ze lag te slapen en toen dat eenmaal het geval was hadden wij ook rust. Het was een super te gekke avond en het is echt wel fijn om weer eens eropuit te kunnen hoor!! Het is ook belangrijk voor papa en mama om eens uit te kunnen hoor, s`morgens vroeg wordt je wel vroeg wakker maar ja hahahaha
Als jij je er goed bij voelt moet je het doen! Ik heb onze dochter ook laten logeren toen ze bijna 3 maanden was. Ook nogal vroeg maar het was toen echt nodig en kon niet anders. Het is allemaal prima gegaan, ik breng haar ook niet weg als het niet nodig is maar als jij denkt dat het kan, dan kan het ook! Succes en als je het doet, geniet dan van je heerlijke avond met de buren en de buurt!
nou, toen mara geboren was toen werd de oudste na 1 week zo gruwelijk ziek (10 weken lang; huisartsenpost, kidnerarts, was echt heel erg)en omdat het toen niet anders kon is mara al met 2 weken! gaan logeren bij opa en oma. dat was op zich niet om wat leuks te gaan doen, maar de situatie was gewoon zo dat het moest. maarre....ik zou me er echt niet slecht door voelen. lekker met z´n 2en een fijne avond gaan hebben en die kleine wordt toch welgoed verzorgd. ze zal er niks aan overhouden!
Als je er vertrouwen in hebt gewoon doen. Mijn zoontje ging voor het eerst bij mijn ouders logeren toen hij 3 maanden was. Vond het vreselijk moeilijk, maar het ging hartstikke goed!
mijn vriend vindt het echt een heel goed idee.. vooral omdat zo'n kleintje toch best een aanslag is op je geduld en je relatie... Mijn moeder belde net al op dat ze het bedje van me nichtje al had gevonden, dus die kan al niet wachten... liefde zal ze niet te kort komen.... x
volgens mij steekt mijn vriend dan alle kaarsen in huis aan en laat ie het bad vollopen het scheelt wel voor mij dat mijn moeder precies hetzelfde over opvoeden denkt als ik...
Lekker gaan genieten! Ik zou het ook wel lekker vinden als ze een nachtje bij opa en oma gaat slapen, maar mijn man wil haar niet missen in het weekend. Hij vindt al dat hij haar zo weinig mee maakt.
Ik zou het gewoon proberen! Je geeft zelf al aan dat je dochter het daar goed naar haar zin heeft. Als het niet goed gaat haal je haar gewoon gelijk weer op
Mijn zoontje gaat binnenkort ook uit logeren bij oma en opa, en ik heb het er ook onwijs moeilijk mee. En dan is hij nog een stuk ouder dan jouw meisje... Maar we komen niet zo vaak bij die opa en oma, en dan moet ik hem daar nu een hele nacht achterlaten... het zit me totaal niet lekker, maar misschien valt het achteraf reuze mee. We zullen het wel zien.
Lekker doen! Naast moeder zijn ben je ook een vrouw, een vriendin en een partner. Dit soort dingen moet je zelf echt niet gaan onthouden. De eerste keer zal het erg wennen zijn en misschien denk je constant of alles goed gaat, maar dat went. Ons zoontje logeert regelmatig bij (ongeveer 2 x per maand) bij mijn ouders. Voor hem is het echt een feestje, mijn ouders zijn helemaal blij en mijn man en ik doen dan iets leuks met onze vrienden of met elkaar. Zo is alles perfect in balans hier.
't is nu ws. gemakkelijker dan over een half jaar als ze richting de eenkennigheid gaat, dus ik zou het lekker doen
DOEN!!! wij gingen laatst een dagje naar de Ikea en hadden mijn ouders gevraagd of ze die dag wilden oppassen. Toen kwamen zij met het idee dat ons mannetje (toen 6,5 week) de avond ervoor wel bij hen kon blijven slapen. Was dus niet eens echt nodig, maar hebben we toch gedaan. Even een nachtje doorslapen en vond het helemaal niet naar. Geniet van jullie feest en van een nachtje lekker slapen!!!
Niet zo moeilijk doen joh, je geeft je kind toch niet permanent weg? Lekker je moeder laten oppassen die daar zo te horen erg van gaat genieten en jij een fijne avond met vriendlief. Ook belangrijk.
Lekker doen! mijn zoon was ook 2 maanden toen hij voor het eerst naar opa en oma ging te logeren. Zo kon ik er even tussenuit en dat was heerlijk haha. Dus gewoon doen!
Misschien zie ik het over het hoofd, maar hoe kan jouw nichtje de tante zijn van jouw kleine? Alleen broers en zussen zijn toch oom en tante? Verder ben je echt geen ontaarde moeder hoor Ik wou dat ik dat makkelijk heb kunnen loslaten maar ik heb het er nog steeds moeilijk mee...
lekker doen joh! zo te horen heb je het volste vertrouwen in je moeder als oppas dus waarom niet? ik vond het de eerste keer ook best heel moeilijk, maar vond het ook zo heerlijk om weer eens een avondje "mijn oude ik" te zijn... mijn vriend had er ook veel minder moeite mee dan ik.