Ik ga op reis en neem mee...

Discussion in 'Baby en dreumes' started by fanny73, Oct 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fanny73

    fanny73 Lid

    Jan 11, 2011
    70
    0
    0
    Noord-Holland
    Wij gaan met onze kleine man van 11 maanden voor het eerst op vakantie, 9 dagen naar Gran Canaria.
    Heeft iemand handige tips wat mee te nemen, de niet zo voor de hand liggende, maar waarvan je zegt, goh, daar was ik echt blij mee dat we het meehadden,of...achteraf: hadden we dat maar meegenomen!

    Alvast dank!
     
  2. ikkie124

    ikkie124 Fanatiek lid

    Nov 19, 2008
    1,695
    0
    0
    Wij zijn net terug uit Malaga.. ook voor het eerst gevlogen. Ik had een dekentje in de handbagage mee, dat vond ik erg handig en in de koffer melkpoeder en nijntje koekjes.. blij dat ik die had meegenomen want dat heb ik daar nergens gezien. De volgende keer zou ik een eigen lakentje van hem meenemen dan heeft hij als hij slaapt toch iets vertrouwds van zichelf.

    Verder had ik zwemluiers meegenomen want die heb je daar niet.

    Ik had een beker met diksap en een flesje water in de handbagage meegenomen. Van te voren las ik overal dat dat niet zou mogen maar geen problemen mee gehad. Suc-6!
     
  3. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    4,337
    1
    0
    Almere
    Wat ik vaak lees is dat je een flesje melk moet meenemen in het vliegtuig. Als je kindje drinkt bij het opstijgen en landen hebben ze schijbaar minder last van hun oren..

    Verder geen tips. Ik ben nog nooit met mn dochtertje op vakantie geweest:)
     
  4. romygizmo

    romygizmo Actief lid

    Feb 19, 2010
    401
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waar ik erg blij mee was was mijn reservesetje lakentjes/matrashoezen, want haar bedje werd niet dagelijks verschoond.
    Verder hadden we voor in het vliegtuig haar lievelingsknuffel en favoriet speelgoed meegenomen, dat bleek onderweg erg handig ter afleiding.
    We zagen ook een aantal ouders die een portable DVD-speler mee hadden, dus als je die hebt zou ik die ook meenemen.
    Fijne vakantie!
     

Share This Page