Wat is een goede en fijne Mamafiets??

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Diamaria, 10 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16
    Mijn vraag :D zoals hierboven

    Wil mij een beetje gaan oriënteren in de mamafietsen...

    Welke fiets, welk zitje enz,enz... :D

    Groetjes! xx
     
  2. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Ik heb de Gazelle Bloom en ben er erg tevreden mee!:D
    Fietsstoeltje heb ik van Bobike.
     
  3. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    Ik heb de Batavus Mambo Deluxe, bevalt ook super!
    Hier ook de zitjes van Bobike.

    Het handigst is om (als je straks wat merken enzo hebt), langs een goede fietsenwinkel te gaan waar ze je goed kunnen adviseren en je de verschillende modellen kunt uitproberen. Je hoeft hem dan niet per se daar te kopen, natuurlijk, maar even 'proef-fietsen' is wel erg prettig! De verschillende merken zijn allemaal nét even anders qua eigenschappen.
     
  4. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.282
    6.195
    113
    Idem. Kost wat, maar dan heb je ook wat. Erg tevreden!
     
  5. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16
    Zelf dacht ik inderdaad ook wel aan dat fietsstoeltje ''bobike'' als ik t goed schrijf ;)

    En verder dacht ik inderdaad ook om naar een fietsenzaak te gaan en ff te proeffietsen ja.. maar is dat dan niet lullig als je het daar bijvoorbeeld niet koopt?? :)

    En moet ik ech naar een fietsenzaak of kan ik bijvoorbeeld ook naar halfords?? Die verkopen ook fietsen..

    xxx
     
  6. Roes

    Roes Fanatiek lid

    9 okt 2009
    1.791
    0
    0
    woonbeg voor jongeren met een verst beperking
    Gelderland
    hoi, ik heb sinds een paar weken een sparta amazone trendy...met bobike zitje en windschermbescherming. Hierbij heb ik een steunrol aangeschaft zodat ons mannetje lekker stevig zit en lekker ligt als hij in slaap valt.
    Voor de grap noem ik het de "tanker"omdat het er degelijk uitziet..bedoel daarmee dat stangen dik zijn,ziet er echt heel stevig uit. Ik heb hem 2ehands gekocht.
    Vandaag weer even op gefietst..ik vind het een fijn ding.
    Tot op heden alleen maar lof..nog geen klachten erover!
    succes met zoeken!
    ik ben ook bij halfords geweest maar daar zeiden ze me dat ze geen specialisten zijn in moederfietsen en dat ze er ook niet veel van hebben, zij raden mij het af om bij hun verder te kijken.
    Proeffietsen gewoon doen hoor....niets lulligs aan als het je toch niet bevalt...
     
  7. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    Tja, lullig... wellicht niet helemaal netjes of zoals het hoort, maar schandalig vind ik het ook niet hoor! Je kunt altijd zeggen: 'ik wil er even over nadenken', toch?

    Ik moet zeggen, ik heb m wel bij de 'echte' fietsenwinkel vandaan en ik ben daar wel blij mee. Heb dus ook superservice als er iets mee mis is. Maar de aanschaf is daar vaak wel nét ff wat duurder. Dus stel dat je het niet kunt/wilt betalen, kun je ook altijd nog online kijken of bij de iets goedkopere winkels.
     
  8. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Tuurlijk kan je een proefrit maken. Moet je ook zeker doen.
    Het gaat om best veel geld en het is belangrijk dat je er lekker op kan fietsen. Als je uiteindelijk besluit om die fiets niet te kopen, tja dat is dan jammer.

    (Of bedoel je info winnen en dan voordeliger op internet kopen?)

    Ik heb zelf een goedkopere moederfiets geprobeerd en een duurdere (Gazelle). Het verschil was duidelijk merkbaar. Heb dus voor de Gazelle gekozen en die was bijna 400 euro duurder als die goedkopere. Maar nu fiets ik met goed weer 3 x per week naar mijn werk en dat is 11 km heen en ook weer 11 terug.
     
  9. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16
    Nee ik wil gewoon ech goed proeffietsen, omdat als ik zo een dure aanschaf doe, het ik wel in 1x goed moet doen. Het is wel een groot bedrag voor ons zeg maar..

    En ik zie net het fietszitje van de Yepp :D die is ook erg mooi!

    Zijn er ook ervaringen met het fietszitje Yepp??

    xx
     
  10. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    Ik ben ook gaan proeffietsen: de ene winkel had de gazelle en de batavus (maar daar ben ik te klein voor) dus kon ik daar alleen op de gazelle fietsen. En de andere winkel had de sparta amazone, maar daar voelde ik me net een harley davidson rijdster op, heb dat ook gezegd en ben weer vertrokken. De gazelle beviel me wel en die heb ik gekocht, heerlijke fiets net nog op gefietst.

    Zitjes; heb ook bobike, maar pas de Yepp gezien en dat zag er goed uit, man moet binnenkort ook een stoeltje voor achterop. We gaan er eens naar kijken.
     
  11. Nikita23

    Nikita23 VIP lid

    31 jul 2006
    5.198
    0
    0
    Gazelle Bloom, fietst als een gewone fiets maar heeft de voordelen van een mamafiets!
     
  12. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    27 okt 2010
    2.803
    3
    38
    De nieuwe witte batavus mambo deluxe. Kleiner framemaat bij 28 inch wielen dan de gazelle en ik vind zowel het model als de kleuren van 2011 mooier dan de gazelle Bloom.
    Verder heb ik het zwarte stoeltje van yepp en die bevalt super. Mooier/strakker dan de bobike (vind ik tenminste). Ik vind die flappen onder t windscherm erg lelijk persoonlijk.
    Dure aankoop, maar t was t waard.
     
  13. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Ik heb zelf bobike, maar de yepp is volgens mij ook hartstikke goed hoor. Ik denk dat dat kwalitatief gezien heel dicht bij elkaar ligt.
     
  14. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.282
    6.195
    113
    Ik denk dat dat voor iedereen een groot bedrag is hoor :D of je moet tonnen per jaar binnen halen.
    Ik heb ook eerst proefgereden op verschillende fietsen, ik vond het ook een veel te groot bedrag om zomaar 'op zicht' uit te geven.
    Je maakt toch ook een proefrit in een auto voor je m koopt?
     
  15. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16
    Ziet er inderdaad erg mooi uit! ;) En ziet er ook stevig uit. En voor dat bedrag had je de zitjes er allemaal bij??
     
  16. Miekje1979

    Miekje1979 Fanatiek lid

    23 aug 2010
    4.266
    2
    38
    NULL
    NULL
    Mambo de Luxe! Helemaal tevreden mee!!

    1 tip koop hem op tijd, want in het voorjaar is iedereen op zoek naar een fiets en soms lange levertijden.
     
  17. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16

    Je hebt gelijk! :D Met een auto doe je dat ook..

    Moet echt eerst goed oriënteren,zoveel keus is er :$
     
  18. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16
    Dat denk ik ook hoor, maar vind de Yepp toch net ff wat strakker en hipper eruit zien :D
     
  19. Diamaria

    Diamaria Bekend lid

    10 mrt 2009
    586
    0
    16
    Vind inderdaad de Gazelle Bloom er ook mooi uitzien :D

    Maar zou het nu ook nog verschillen in het model per jaar?

    Dus 1 uit 2010 of 1 uit 2011 :)
     

Deel Deze Pagina