Ik heb een buggy, Hij is gratis af te halen in Hoorn. Onze kinderen zijn te groot en wij hebben hem niet meer nodig. Kleuren zijn Grijs met lime. Ik woon in Hoorn maar kom ook zo nu en dan in Schagen.
Ik heb wel een foto van de buggy alleen weet ik niet hoe ik hem moet plaatsen hier dus als je een pbtje wilt sturen naar mij met je mail adres dan mail ik het naar jullie toe, Maar dat zal loop van de ochtend zijn dat ik jullie dan terug mail
Hoe voeg ik een bijlage toe aan een bericht? Als je een bijlage aan je bericht wilt toevoegen, gebruik dan de pagina 'Plaats reactie' of 'Nieuw onderwerp', en niet 'Snel reageren'. Om op de pagina 'Plaats reactie' te komen moet je op de knop 'Plaats reactie' klikken bij het onderwerp waar je bent. Op deze pagina zie je onder het berichtvenster een knop 'Beheer bijlagen'. Als je op deze knop klikt, wordt een nieuw venster geopend waar je bijlagen kunt uploaden. Je kunt een bestand uploaden vanaf je computer of vanaf een andere URL. Gebruik het veld dat van toepassing is. Je kunt ook het bijlagepictogram in het berichtvenster gebruiken om het bijlagevenster te openen. Als je een bestand wilt uploaden vanaf je computer, klik dan op de knop 'Bladeren' en zoek het bestand. Wil je een bestand uploaden vanaf een URL, voer dan de volledige URL in het tweede veld op deze pagina in. Als je een van de twee velden hebt ingevuld, klik dan op 'Uploaden'. Zodra het uploaden voltooid is, verschijnt de bestandsnaam onder de invoervelden. Je kunt het venster dan sluiten en terugkeren naar de berichtpagina.
Hier ook l belang maar helaas wonen we te ver weg mijin moeder zoekt nog een buggie voor onze kleine als die bij haar is
Hallo Popje, Ik heb wel interesse! Zaterdag ben ik waarschijnlijk in Hoorn. Is het mogelijk om de buggy op te halen indien hij beschikbaar is?