Hoi dames, Op de website van Baby en Tiener staan 2 kamertjes die mij wel interesseren. Babykamer Nick en babykamer Porto. Nu vraag ik me af of iemand ervaring heeft met een van deze 2 kamertjes en of iemand me kan vertellen wat het verschil is tussen deze 2 kamertjes, want dat zie ik op de foto's niet helemaal... Alvast bedankt, fijne zondag!
ik zie op de fotoos ook geen verschil maar heb niet de beschrijving gelezn. ik zou zelf echt gaan kijken; wij wilden een kamertje van babydump, via internet uitgezocht, maar die voelde zo goedkoop en gammel dat we een andere serie hebben uitgezocht in d winkel.
Ja... ik zie ook geen verschil...ook niet qua prijs.. Misschien f bellen om te vragen wat t verschil is..of even kijken. Ik wilde eerst ook een van die twee,maar wat hierboven al staat de kwaliteit was wel minder... wij hebben ook een andere wel duurdere kamer gekozen.
eerlijk...goedkopere kamers van babydump...bagger kwaliteit....ga echt kijken en voelen dat wil ik je adviseren!
Bedankt voor jullie reacties! Als je spreekt over slechte kwaliteit, wat is dan het verschil met een duurdere kamer?
Gammelen Lades, het 1 ene bedje schuif je zo aan de kant en bij een wat duurder kwaliteit kamer moet je kracht zetten.
wat ons toen vooral opviel...ik leunde tegen een commode aan (aan de zijkant...) en die leunde direct mee...dacht dat hij om ging vallen! Toen deed ik de lade open....nou als je daar teveel kledij in zou leggen zou die bodem eruit vallen! Ik heb een compleet houten kamertje nu...dus ook de bodem van de lades...en geen stukje karton wat er in is geschoven zoals bij die kamers. Ook het bedje, ik trok aan een hoek...en het ging gewoon helemaal uit model! Nu kan dat eraan liggen dat het niet goed is bevestigd..maar had ff gekeken..en alle schroeven enz zaten goed vast....dus lag echt aan de kwaliteit....mijn bedje mist 2 schroeven in de zijkant..maar dat krijg je nog niet uit zijn model al had je het op zijn kop gezet en er boven op gaan staan.........
Wij hebben babykamer Nick en ik herken het bovenstaande niet... Is een zware kwaliteit, lades zijn zwaar en groot en zitten goede rails in. Bedje is ook zwaar en schuif je niet zo opzij. De kast is mooi en groter dan de gemiddelde babykast, wij hebben er een extra plankje ingemaakt, zoveel ruimte heb je bovenin. Ik vind het een superkamer en ben er erg blij mee. Wij hebben hem niet van de babydump, vind ik echt een waardeloze winkel, wij hebben hem gekocht in spijkernisse bij de baby en tienerkamer superstore, hele grote winkel, waar heeeeel veel kanertjes staan, leuk ogemaakt, waar je ook nog eens veel leuke ideeen op kan doen.
zelfde nick kamertje hahaha....hmm vreemd... Dus enige optie TS....gaan kijken!! en voelen, en ruiken....en gebruiken!!
Nou hier hebben wij geen last van bij de eerste een kamer van 500 euro gekocht echt heel degelijk en zwaar. Ook de lak enz zit er nog steeds goed op. Bij de 2de een kamer van 600 euro en die is ook zo goed merk wel dat de lades wat beter zijn en de deuren z,n beveiliging hebben zodat ze niet hard dicht klappen
Twijfelde eerst ook tussen nick en porto. Op de site idd weinig verschil te zien maar t zit m in de handgrepen. Ikzelf vond porto mooier maar vanwege lange levertijd toen, voor alicante gekozen. Heel blij mee en k vind t erg stevig! Maar als k jou was zou k gewoon gaan kijken
baby en tiener... hoorde veel verhalen dat de kwaliteit niet super is... Ik zou zelf baby park aanraden die heeft ook leuke budget kamers en de kwaliteit is prima... de 2e gaat er nu gebruik van maken (Na 2 jaar )