Omdat onze kleine man zo hoest, kregen wij het advies om otravin neusspray zoutoplossing toe te dienen. In het begin ging dit nog goed, maar nu dus niet meer. Onze kleine man draait zijn hoofd weg, zwaait met zijn armen, wordt boos; ik krijg het gewoon niet in zijn neusje. Ook niet als hij een speeltje of zo in zijn handen heeft (dan gooit hij het speeltje weg nl) Heeft iemand een idee wat te doen? Hoe lang mag je het trouwens gebruiken?
Hier moet ik ze zowat in de houtgreep leggen als ik bij hun neus in de buurt wil komen... Hoe lang je het mag gebruiken... Geen idee maar ik zou het bij dat soort dingen nooit langer dan nodig is doen!!!
Hier ook de houtgreep soms.. je mag zoutspray in principe onbeperkt gebruiken. MAAR van langdurig gebruik van spray kan de neus aan de binnenkant wel beschadigen. De trilhaartje kunnen toch niet zo goed tegen de spray. Dus een week, max 2 weken moet echt wel genoeg zijn.
dat vertelde de HA mij laatst ook, wist ik niet.. dacht dat het onbeperkt mocht gebruiken.. maar hier wordt ook de houtgreep toegepast