Zwitsal wasverzachter van Robijn

Discussion in 'De lounge' started by jumphola, Jun 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vonnie32

    vonnie32 Bekend lid

    Jun 7, 2011
    810
    0
    0
    Amsterdam
    Ik ruikt het ook erg weinig nu heb ik dan wel alleen de wasverzachter had er eigenlijk meer van verwacht
     
  2. Purified

    Purified Fanatiek lid

    Mar 28, 2013
    1,223
    1
    0
    Ik heb hem eindelijk, ben best benieuwd. Ga zeker morgen een lekker wasje draaien.. Hmm..
     
  3. IH5

    IH5 Niet meer actief

    Bij AH XL stond het, maar heb het niet gekocht door de tegenvallende ervaringen hier.
    Bovendien wil mijn man niet heel graag naar baby ruiken, dus zou ik het alleen voor de kids gebruiken en misschien het beddengoed.
     
  4. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Vind het toch ook best tegenvallen... Vanmorgen rook ik het nog maar heb net de was van de lijn gehaald en bij de meeste kledingstukken is de geur weg. Jammer, ga hem nadat het op is niet meer kopen.
    Had al van die geurbuiltjes dus hou ik het gewoon daar bij.
     
  5. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,155
    8,129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Ik doe altijd wasverzachter met water in een sprayfles en spray daar mn kleding/dekbed etc in,zo ruikt het elke dag lekker.
     
  6. Mooni

    Mooni Actief lid

    Oct 12, 2007
    316
    0
    0
    Zit je dan niet met natte kleding?
    Of laat je dat dan weer drogen ofzo?
     
  7. Logan

    Logan Niet meer actief

    Jammer.. ik wil hem nog kopen maar zal er even over denken.
     
  8. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Je hebt van Robijn ook een speciaal spul voor. Kan alleen niet op de naam komen. Ik gebruik die spray altijd voor de gordijnen als ik de woonkamer heb schoongemaakt. Ruikt zo lekker dan :) evenals op mijn werkkleding. In de winter dragen we blouses, in de zoner polo's of gewone shirts. Die blouses blijven dus maanden in de kast hangen. Met die spray gaat het tenminste niet zo muf ruiken.
     
  9. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,862
    0
    36
    Je moet echt meeeega veel wasverzachter gebruiken wil je het ruiken , lekker goed voor het huidje van die kleintjes . Normaal gebruik ik niet eens wasverzachter .
    En als je het in de droger doet ruik je niks meer ! Dus je moet ook nog is alles opgangen !
    En nog is veel geld uitgeven . Beetje teveel moeite voor Zwitsal geur . Maar volg je alles op heb je inderdaad een lichte Zwitsal geur .

    En ik had het echt wel geroken als het sterk zou zijn , ben alleen maar neutral gewend , dit was een mooie test om even te kijken of ons zoontje inmiddels tegen gewone wasmiddel kan .

    Als de kleren gedroogd zijn (op een lijntje) neigt de geur een beetje naar oude oma zeep / bejaarde huis geur . Niet echt lekker Zwitsal geurtje
     
  10. Panda1

    Panda1 Bekend lid

    Feb 28, 2013
    841
    117
    43
    Overijssel
    Ik ben ook niet te vreden! Bij normaal gebruik ruik je het amper. Ook dit was voor mij 1 malig.
     
  11. Sandana

    Sandana VIP lid

    Jan 9, 2012
    5,682
    5
    38
    Female
    Verpleegkundige
    Onder Eindhoven
    Jakkes Zwitsalgeur....

    Overigens.... over dat in de droger... hier ruik je ook nooit meer iets of amper. Welk middel kan er wel tegen? Of geen enkele?
     
  12. Salsera

    Salsera Fanatiek lid

    Jan 25, 2012
    1,189
    170
    63
    NULL
    NULL
    Gisteren paar wassen gedraaid en ik vond het resultaat eigenlijk wel meevallen. Heb gewoon normale hoeveelheid wasmiddel en wasverzachter gebruikt (en dat is bij mij dus minder dan een dop vol) en was rook goed naar zwitsal. Ik hang mijn was altijd te drogen op zolder en in het trapgat. Toen ik 's avonds thuis kwam rook ik in de hal al zwitsal :D

    Overigens ruik ik geen zwitsal als ik aan het droge wasgoed ruik.... De bovenverdieping ruikt echter nog wel naar zwitsal en bij de broek die ik nu aan heb ruik ik een vleugje zwitsal als ik beweeg :( Maar op een of andere manier dus niet als ik gewoon aan het wasgoed ruik.
     
  13. dochters

    dochters Fanatiek lid

    Jul 11, 2013
    4,894
    15
    38
    Female
    Mijn man erop uit gestuurd voor 2x wasverzachter wat in de aanbieding was, komt hij thuis met vloeibare wasmiddel en bonnetje had meneer niet meer. ;)
    Dus kan nog even vooruit met mijn wasmiddel.... Ben wel erg benieuwd nu, ga er morgen lekker een wasje mee draaien.
     
  14. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    Nov 8, 2009
    4,023
    10
    38
    Female
    Somewhere
    Ik heb het ook gebruikt, gewoon normale hoeveelheid wasmiddel en wasverzachter en rook het echt goed hoor! Mijn hele trapgat rook er naar. Echt lekker! :)
     
  15. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Misschien ligt het er ook aan dat ik de was nu buiten droog ipv binnen. Morgen zal ik het eens binnen hangen,kijken of dat verschil maakt :)
     
  16. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    May 3, 2013
    8,890
    3,414
    113
    Hier rook ook het huis naar zwitsal maar aan het droge wasgoed ruik ik niks meer. Kledingstukken die ik met een andere geur wasverzachter van robijn heb gewassen ruiken gewoon nog, zelfs nu ik het een dag aan heb gehad.
    Ik heb maar een flesje zwitsal parfum gekocht en spuit dat wel op de kleertjes...
     
  17. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    Feb 28, 2012
    2,862
    0
    36
    Blijft de parfum goed n beetje hangen ? Hier nu de wasverzachter gemengd met water . En dat op de nog natte kleertjes aan de waslijn gespoten . Werkt ook wel redelijk .
     
  18. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    zei ik toch ;):)
     
  19. beebje082011

    beebje082011 Fanatiek lid

    Jul 29, 2011
    1,498
    275
    83
    Vind het wel een teleurstelling! Normaal gebruik ik Klein en Krachtig roze of black velvet, en die ruiken op zich al prima.
    Vandaag met Zwitsal gewassen, en de was ruikt gewoon helemaal nergens meer naar. Wel jammer! Daarbij ook nog erg aan de prijs.
     
  20. Delta

    Delta Niet meer actief

    Ik heb het nog een keer gebruikt, met 2 doppen wasverzachter ruikt het wel lekker. 1 dop is niet genoeg.. Helaas.
     

Share This Page