Tjaa, meer die dit hebben? Of weet je hoe het komt? Ik heb altijd al een klein verschil gehad in de grootte van mijn borsten.. Mijn linkerborst is kleiner! Maar sinds een aantal weken wordt het verschil groter. En valt echt, op. Maakt me onzeker en erger me eraan.
is heel normaal hoor. Meestal is je linkerborst iets groter dan je rechterborst. Bij de ene zie je dat verschil al wat beter dan bij de andere. Je linker long is ook groter dan je rechterlong denk niet dat je je er zorgen over moet maken. Niks aan je lichaam is symetrisch zelfs je 2 gezichtshelften zijn verschillend.
Ik heb dit heel erg gehad. Ik had 2 cupmaten verschil 1 kant een D en andere kant een B Ik heb dus een borstvergroting gehad aan de B kant
heb ik ook hoor, linker borst is wat kleiner dan de rechtse. al zolan ik me het kan herinerren heb ik dat..Toen ik een x bh's ging passen bij Hunkemoller , en dat toen zei, zei ze , 9 vd 10 vrouwen heeft dat, niks mis mee.
volgens mij gaat het niet om het verschil, maar gaat het erom dat ze zich zorgen maakt dat het verschil steeds groter wordt.
Devil, precies.. Jij snapt m meid! Heb altijd al een verschil gehad en weet dat dat normaal isis. Maar het is de laatste weken ineens veel groter geworden. Echt opvallend en storend. Moeder viel het op, en vriendlief helemaal.
laat jij je tieten aan je moeder zien? +10 Maar het is wel vreemd. Doet het zeer? Andere kleur? moet je ongesteld worden?
Haha. Ja, mijn moeder zag het toen ik daar op de bank zat. En slaap daar wel eens als vriendlief op pad is met zn truck. En toen ik gedoucht had liet ik het effe zien hoe erg het nou echt is. Is dat zo gek dan?? Haha. Uhm de ene voelt wat zachter. Juni al spiraal verwijderd, proberen zwanger te worden. De grotere is wel gevoelig/pijnlijk soms.
naakt op debank bij je moeder -10 En wel even in de gaten houden hoor, als het zeer gaat doen even laten checken.
Haha Devil ik lig weer helemaal in een deuk om jou. Maar had toen uiteraard kleding aan. Zal ik doen.
IK heb dus ook een groot maat verschil gehad en heb een vergroting gehad aan 1 kant maar het heeft bij mij nooit zeer gedaan en de structuur van je borst mag ook niet anders zijn. Ik zou even de ha raadplegen. Rond je menstruatie kunnen er soms wat melkklieren opspelen maar dit klinkt niet zo aangezien de totale grote verandert. Laat je even goed onderzoeken! Het verschil wegwerken kan altijd nog maar als er een verveleden onderliggende oorzaak is is het wel zaak die zo snel mogelijk te behandelen.
Ik zie dat je een Mirena had die nu verwijderd is en jullie proberen zwanger te worden. Ik denk daarom dat het puur hormonaal is.. Ik ben nu ook wel benieuwd waar je nu precies zit in je cyclus? Als je richting je NOD gaat zou het heel goed een progesteronkwestie kunnen zijn; daar reageren je borsten namelijk ook op Maargoed, zoals altijd: Als je je zorgen maakt en/of je hebt er last van (pijn oid) > HA.
Verschil in grootte is inderdaad normaal, maar ik zou niet weten of het ook normaal is als het verschil groter wordt. Ik denk dat je even naakt op de bank bij de huisarts moet. Zijn da + of - punten? En gewoon vandaag bellen voor een afspraak, niet uitstellen. Als je vandaag of morgen terecht komt, ben je ook vandaag of morgen van je zorg af, want we gaan er natuurlijk gewoon vanuit dat het niks is. Mocht er wel wat zijn, kun je dat beter eerder weten dan later. Maar ik denk dat wij er niks over kunnen zeggen, ik denk namelijk dat er toch ook even gevoeld moet worden en dat lukt via een forum natuurljk niet. (Bovendien wil je niet dat wij allemaal even gaan voelen voorda we onze mening geven. )
Ik heb donderdag mijn nod en heb wel het vermoeden dat ik zwanger bent. Had ook het gevoel dat het hormonaal is. Mijn lijf is het sowieso niet echt, gewend zonder anticonceptie. Buiten de zwangerschap om.. ik wacht nog even af, of ik zwanger ben of niet. Want vriend vind sowieso dat mijn huidige ook veranderd en dat mn haar veranderd. Merk echt schommelingen in mn lijf! Word het te gek ofzo dan bel ik de dokter. En vraag ik gewoon een vrouw. MaarNiemand dus die het herkend??
Links is volgens mij bij mij ook ietsiepietsie groter. Maar nee ik herken het feit dat het opeens veel aan het veranderen is niet. Ook niet toen ik zwanger was, toen waren het opeens 2 knoeperds!!!