Of je het nou een raar topic vindt of niet, waarom is het belachelijk dat dit topic geopend wordt? Als ts daar nou mee zit en meningen over willen horen, dat is toch haar goed recht? Om dat nou meteen belachelijk te noemen vind ik dan weer een beetje raar..
Om wie gaat het nou? Gaat het nou erom dat jíj het leuk vind en oogelijk of gaat het erom dat je zoontje een kado krijgt? Wat zou hij ervan vinden? Ik vind je (sorry dat ik het zeg) in dit geval spuugverwend overkomen. Wees inderdaad gewoon dankbaar. Een kado is een kado, ik zie niet in waarom dat met je overlegd moet worden. Wees blij dat jullie dingen krijgen, want er zijn mensen die hierin afhankelijk zijn van giften van vreemden. Maar is mijn mening hoor. Ik zou dat ding gewoon een ereplaats geven en mijn kind er heerlijk mee laten spelen. In dat laatste geval, je moet het ook maar zo zien, des te eerder is het versleten.
Nou ik begrijp wel dat je er van baalt,je hebt duidelijk tegen haar gezegd dat jullie een houten garage willen kopen,dan is het wel een beetje dom van je sm dat ze nu die van plastic koopt. Maar ik denk dat het van haar goed bedoeld is dus dan is het een beetje lullig om te zeggen dat je het niets vind. Zo heb ik ooit van schoonouders een oerlelijke spijker winter jas van de zeeman gekregen,zijn eerste jas dus die moet perfect zijn . Was ook lief bedoeld maar toch zit je er niet op te wachten Wat ik in jouw geval zou doen is toch die houten kopen (ook al denk ik dat het voor je zoon niets uitmaakt of hij nou van hout of plastic is maar dat terzijde) en die van plastic boven zetten. Speelgoed is nou eenmaal "schreeuwerig" omdat kinderen van kleuren houden. En probeer je erbij neer te leggen dat oma`s en opa`s nou eenmaal vaak de "verkeerde" dingen kopen
ik snap ts wel. ze wist dus al dat ts een garage wilde kopen voor de verjaardag. dan koop je toch niet ook een garage omdat kleinzoon anders nog even moet wachten tot zijn verjaardag? ik zou de garage bij oma laten staan kan hij als hij daar is er mee spelen.
.... heeft jullie kind ook een plekje gekregen in jullie huis toen het geboren werd of is dat alleen in een kamertje achteraf.... Als mijn man dat zou doen, dan zou ik zijn pc/tv/of anders wat hem lief is in de schuur neer zetten en hem vragen hoe dat voor hem voelt.
Ik snap je, maar alleen om het feit dat je schoonmoeder jullie het gras voor de voeten heeft weggemaaid. Ik snap heel goed dat je daar ontstemd over bent! Zeg tegen haar dat jullie echt een houten garage willen en dat zij wat anders moet uitkiezen. Over de wanstaltigheid zou ik me niet zo druk maken en mijn vriend ook even laten voelen dat het hier om een kind gaat. Zo te lezen is het al één grote speelgoedbom bij jullie in huis, dus dan kan er ook nog wel een "wanstaltig" plastic kado bij.
Nou, niet helemaal op zich, maar er mag toch wel één hoekje in de huiskamer zijn waar dan dergelijk speelgoed een plek kan krijgen?
Je lijkt mijn stiefmoeder wel...die gaat ook altijd cadeautjes ruilen omdat het niet naar mevrouw d'r smaak is. Mede daardoor krijgt ze de afgelopen jaren niet meer dan een bosje bloemen van mij. Ik blijf niet aan de gang met leuke dingen bedenken. Ik zou zwaaaaaar pissed zijn als ik jouw schoonmoeder was en er zo werd gereageerd op mijn goede gebaar.
volgens mij is het feit ook gewoon dat smoeder van ts een garage koopt terwijl ze weet dat hij er al van hen 1 krijgt. Nou, ik zou ook geen 2 garages hoeven, dat is toch niet ondankbaar, wat heeft een kind nu aan 2 dezelfde dingen. 2 ballen of 2 boeken is wel iets heel anders. En in dit geval wist oma dus dat er al een garage aankwam, maar ze vond het zielig dat hij tot zn verjaardag moest wachten?? Dat vind ik vreemd, we praten over een jongetje van 2. Als smoeder het niet wist zou ik dat ook wel eerlijk aangeven, wel willen een houten garage kopen. Dat mag je toch best zeggen, houten speelgoed is ook veel degelijker dan plastic speelgoed. Maar onze ouders overleggen gelukkig, omdat zij ook niet willen dat ze iets dubbel krijgt, das gewoon zonde.
Zoals ik al regelmatig gelezen heb is jouw sm niet de liefste zeg maar Begrijp je reactie dus ook heel goed, want ze wist dat jullie t wilden kopen. T komt op mij ook een beetje over als een naaistreek ipv een goedbedoeld gebaar. Ik zou gewoon zeggen: sorry, maar we wilden dit zelf doen en dubbel is een beetje zonde dus misschien kun je t gebruiken voor als hij bij jullie komt spelen? (oid) Wat betreft speelgoed in huis, hier heeft dochter 2 speelhoekjes in de woonkamer; 1 met tafeltje, stoeltje en kast vol speelgoed. En 1 met keukentje en poppenwagen. Verder nog speelgoed in de garage en de tuin... nou, ik vind t nu al te veel hoor, alles bij elkaar. Prima dat t overdag een speelgoedparadijs is hier, maar 's avonds hoef ik al die rommel ook niet te zien! Dan wil ik gewoon ff rust in mn hoofd en mn huis Snap wat dat betreft de reacties ook niet zo goed. Wat is er mis mee om t 's avonds rustig en opgeruimd te willen hebben zonder een grote kleurenexplosie van speelgoed?
Ja ok, misschien is het dan wat onhandig omschreven, want zoals het nu overkomt klinkt het mij ook anders in mijn oren.
Als je sm trouwens een gevalletje achter de ellebogen is, dan zou ik in de toekomst zulke dingen ook niet meer van te voren vertellen wat je je zoontje geven wil. Kan ze er ook niet mee aan de haal.
Dat denk ik. Dan kun je het misschien verkeerd opvatten. Het zal ws ook wel de boosheid van ts zijn, want die heeft al vaker zulke dingetjes met smoeder aan de hand gehad.
Even zoals ik het begrijp Jij verteld SM dat jij een garage koopt. SM koopt m. Uit eerdere topics over SM lees ik vaak het zelfde verhaal.. Waarom.. Waaromm vertel je in hemelsnaam nog aan SM wat je koopt????? Dan heb je dat probleem dus ook niet meer
Ik denk dat je het een beetje positiever in moet zien: Sm wist dat jullie een garage wilde geven, ze ziet 1, en denkt: Oh die is leuk, die neem ik mee. Hout of geen hout, misschien heeft ze daar wel helemaal niet bij stil gestaan. Mijn SM zit namelijk ook zo in elkaar...dan zeg ik: Ik zal even nieuwe kleren halen, heb zo'n leuk truitje gezien. En dan haalt ze die.... Nou super toch? Dat jij dat ding niet mooi vind....jeetje, een garage is een garage toch? Zoals ik al zei, mijn schoonmoeder haalt altijd veel voor MIJN kinderen, en niet voor mijn schoonzus. En weet je waarom, die heeft ook altijd commentaar! Een voorbeeld: Wij zijn ook wel redelijk van de merkkleding, is onze keuze. Mijn sm vindt het zonde van het geld, dus komt wel aan met kleertjes van de C&A. Zijn hartstikke leuk, ik zou het zelf niet kopen, maar vind het leuk dat ze aan onze meisjes denkt en regelmatig even wat mee neemt. Mijn schoonzus vraagt dus gewoon om de bon, want zij vindt kleertjes van de C&A echt te min. Wil echt alleen maar merk-kleding. Mijn sm is dus opgehouden daar kleren voor te kopen, geeft geld voor de verjaardagen, want is het commentaar zat. Dus...wees dankbaar! Het gaat niet om jou, maar om je kind en zijn oma. En als je het niet mooi vindt...dan zet je het toch aan het einde van de dag in de kast?
Ding gelijk naar boven = probleem opgelost. Je kan niet altijd krijgen wat je wil. Misschien is je zoontje er trouwens wel weg van. dat is misschien het belamgrijkste?
wat ik me afvraag... als er niet meer speelgoed in de woonkamer bij mag komen, waar had jullie garage die jullie wilden geven dan gestaan? Aan mij heb je niet veel want mijn huis is overspoed met speelgoed en ik vind dat echt niet erg. Maar als ik het niet leuk zou vinden zou ik dat gewoon tegen mijn sm zeggen. Mijn schoonmoeder wilde een keer een loopfietsje kopen maar dat vonden wij niks. Zou ze echt niet gebruikt hebben. Ze wilden een houten kopen en ik houd niet zo van houten speelgoed. Maar goed als ze hem gewoon gegeven had zonder te overleggen had hij nu gewoon in de kamer gestaan hoor. Ik ben meestal niet heel lastig haha...