Dochterlief was aan het stoeien om haar naam te schrijven. Dus ik had hem in blokletters voorgeschreven. Had ze bij de "e" ipv 3 horizontale streepjes heel veel horizontale streepjes gemaakt zegt ze "kijk mama heeeeel veel "e" " haha
J. vroeg me van de week: "Mama, ben je verdrietig?" Ik: "Nee." J.: "Mama, ben je sapperijnig?" Toen natuurlijk niet meer. <3
Quincy wilde mee naar de wc toen ik zelf moest plassen. Quincy: "goed zo mama, goed gedaan (met klappen), sticker uitzoeken?" Nee, mama hoeft geen sticker Quincy: Ikke sticker jouw zoeken, hier sticker, goed gedaan he"
We zijn aan het fietsen en beide jongens zitten op de fiets bij oma. Ik klaag dat ik nu helemaal alleen ben. Zoon zegt:"Niet zeuren mama je bent met je tas!" Jongste zoon is moe en zit te gapen op de fiets. Ik zeg:"Als we straks thuis zijn ga je lekker slapen in je bedje. Hij:"Nee, bank!" (volgens hem een veel betere slaapplek De oudste vindt deze zwangerschap erg interessant. Op de vraag wat hij denkt dat het wordt antwoordt hij: "Een meisje mama, en daarna moet je nog een meisje want anders is het niet eerlijk verdeeld" (we hebben nu 2 zoons)
Quincy vandaag (dus 2 jaar en 3 weken) krijgt een snoepje van opa, doet het helemaal in haar mond, dus ik, "goed bijten he" Quincy, "mamaa, goed kauwen.." >> anders wordt je nu al verbeterd door je dochter, haha
Leuk om al die onbevangen reacties van die kleintjes te lezen Van de week liep ik met de meisjes langs het gemeentehuis. Ik vertelde ze dat ik daar met papa was getrouwd. Jasmijn zegt, dan was papa jouw prins!! Vond het zo schattig!! En toen ik vroeg wat ik dan was, zei ze, jij bent de prinses.
zoontje kan heel lief en net vragen dus vandaag ipv mama moet me dragen: mama heb je,heb jij de zin,heb je zin in me naar huis te draaageeen?
Mijn vriend was vanochtend de pap voor onze zoon aan het maken en keek met slaperige ogen hoeveel brinta er al in zat. Zegt Tim "Ja dat is wel genoeg hoor, papa."
Haha dat zegt Lisa altijd als ik poedersuiker op mijn pannenkoek doe . Of ze zegt: niet teveel hè mama! Grappige is dat Lisa altijd het verkeerde klepje open doet en wij niet doorhebben dat ze de bus al heeft, heeft ze een hele berg op haar pannenkoek
Lisa is ook heel beleefd. Ik werd een beetje gek van het zeurderige 'optillen!'. Dus moest ze gaan zeggen: wil je me even optillen? Nu zegt ze vaak: wil je me alsjeblieft even optillen? Ze zegt ook heel spontaan alsjeblieft en dank je wel.
Hier elke dag wel wijze en grappige uitspraken, maar gisteren was wel weer erg byzonder hoor! Wij zijn bezig voor een broertje/zusje voor onze meiden en ik zit nu 9 dagen na mijn eisprong. Y. trekt ineens mn shirt omhoog, kijkt naar mn buik en zegt: "mama, er is een zusje in je navel gekropen!" Hahaha, geweldig! Ik zie het dan ook meteen voor me (beelddenker) Ben benieuwd of ze gelijk gaat krijgen Toen ik zwanger was van de jongste was ze 17 maanden en toen kreeg ik ineens van de ene op de andere dag kusjes op mn buik, ging ze mn buik aaien en zei ze "baby!". 2 dagen later had ik een positieve test...
hahaha, geweldig Hier schiet er ook nog een te binnen: Het was mooi weer dus ik had het badje klaar gezet in de tuin. Y. is normaal helemaal gek op zwemmen, zit het liefst 24/7 in water. Maar nu had ze een pleister op haar knie en wilde niet eens naar buiten! Waarom? "Dan waait mijn pleister weg mama"
Ik stond gisteren met Myrthe (bijna 3) bij de kruidvat. Staat ze lekker te draaikonten voor de spiegel. Hoor ik haar zeggen: God wat ben ik weer mooi vandaag!!
We zaten van de week in de auto en de cd van nijntje stond op (voor de zoveelste keer). Het is een cd met liedjes en erna alleen de melodie dus eigenlijk de karaoke versie. Lieke vraagt terwijl ze dat hoort: "Mama wat is dat?" Dus ik leg uit dat dat de karaoke versie is. Maar Lieke verstaat kara(open) versie want even later vraagt ze: "Komen straks dan weer de dichte liedjes?"
Ik reed een keer samen met mijn zoontje (3 en half) in de auto naar huis... Steekt er plotseling bij ons in de straat een fietser over! Dus ik volop in de remmen anders had ik hem geraakt! Maar uit paniek riep ik,'heey eikel' kun je niet uitkijken, tegen die man!!! Komen we thuis ziet mijn zoontje zijn vader en zegt,Heey eikel!!! Oeps...... Legde het verhaal uit en hij kon er gelukkig om lachen haha Zo zegt hij ook telkens, Afkantbestiening=afstandsbediening Tetetisie=televisie 1,2,6,8,9,10 ik kom!! Haha Oh ja,de laatste tijd wil hij ook niet zo best luisteren dus zetten we hem (na een paar waarschuwingen) op de trap om af te koelen... Als hij nu niet luisterd zegt hij zelf al,oké op de trap!! En gaat vervolgens op de trap zitten, ja schiet lekker op zo haha Toen mijn zoontje nog luiers droeg en een vieze broek had zei ik,kom ga je met mama mee, ga ik even die bah broek uit doen.. Dus zo gezegt zo gedaan! Maar ik was ongesteld die dag dus dacht, ben nu toch boven,verschoon mezelf ook gelijk maar even! Dus ik kreeg al een aantal vragen natuurlijk boven! Wat is dat? Heb jij ook een luier? Uuuh ja vandaag wel haha Komen we beneden zegt mijn vader,zo heb je weer een schone luier? Jaa en mama ook!!!! en bedankt schat haha