thanks meis! Haha die foto in je avatar te cute gewoon! Jij kan trouwens ook lekker nuchter reageren. Heb ook weleens reacties van jou gelezen haha
beautevil, jij bent niet bang om je menig te geven en doet dat ook vaak ongezouten! Lekkere nuchtere reacties altijd!
Marnat: Ik heb respect voor je dat je nog met inhoud en plezier op het forum post terwijl het jouw niet gegund mag zijn. Dan vind ik ongelofelijk sterk van je dat je hier nog wel gewoon meepost. Super.
@Cynnie1984: Was jij niet diegene met dat supermooie appartement in R'dam te koop? Is het inmiddels verkocht???
Amfy Ik kom je vaak tegen op zp (zouden we beide verslaafd zijn ?haha) Je durft je mening te geven, dat vind ik stoer van je!
@Marnat Dank je wel! Inderdaad heel veel respect dat je hier nog lekker aan het posten bent. @beautevil Nee nog geen schoonmaakster gevonden. Gaat vast lukken, gewoon nog maar eens goed rondvragen, wellicht bij vrienden van vrienden ofzo