Qua voer valt het wel mee eigenlijk (ze krijgen granenmix); met z'n drietjes een plastic bekertje vol per dag ongeveer (zo'n plastic beker van het gekleurde kinderservies van de Ikea) Hier blijft regelmatig wat van over, maar ze mogen eten naar behoefte Verder dus het "keukenafval" en lekker scharrelen - en dat doen ze graag!
Wat doen de meeste het toch goed zeg....hier gemiddeld 130 euro en dan heb in de slager niet meegerekend dat doe ik 1 keer in de drie maanden. Gezin bestaat uit ouders en 1 kind en geen huisdieren.
ik ga dan niet naar de markt, maar we hebben een boer bij mijn ouders in het dorp zitten Ik ben gemiddeld 10-15 per week kwijt bij de boer. En dat is dan groente voor de hele week, eieren, aardappelen en fruit voor de hele week
Tussen de 100 - 120 pw voor 2 volwassenen en een baby. Wel altijd veel bezoek, dus daar ook altijd wat extra's voor in huis.
ons gezin bestaat uit 2 volwassenen, 2 kinderen (±5 en 2jaar) en een kat. Onze wekelijkse boodschappen zijn tussen de 65 en de 75 euro. Dit ligt eraan of we nutrilon of luiers moeten kopen. Waar ik het meeste aan uitgeef is fruit (zo'n 20 a 25 euro p.w.) en de rest is euroshopper. Qua vlees gaan we altijd voor de aanbiedingen zo blijven we elke keer wat nieuws eten. Verder drinken wij veel water (we hebben een dispenser in de koelkast die we vullen met kraanwater) en voor in de avond hebben we Djoez of ander euroshopper sap van 65 cent ofzo en ice thee voor 43 cent. Snoep hebben we niet in huis maar we hebben wel eens wat koekjes of chippies in huis. (we zijn allemaal niet zulke snoepers en krijgen daarintegen ook vrij veel van opa&oma) De kat doet haar behoeftes buiten dus de kattenbak binnen word maar 1x per maand verschoond als het niet minder is. Ze doet zelden haar behoefte terwijl ze in de nacht wel altijd binnen is wacht ze altijd netjes tot de ochtend en vliegt ze naar buiten. Qua eten heeft ze Nutron (vrij prijzig eten) maar we kopen giga zakken die een maand mee gaan als het niet meer is. Moet stiekem zeggen dat het ook wel een sport is om het zo laag mogelijk te houden. Kijk van te voren naar de aanbiedingen en verder shop ik om de aanbiedingen heen en pak alleen euroshopper producten als dat kan.
wij zijn met 2 volwassenen en 2 kinderen (geen flesvoeding meer maar wel luiers.) wij zijn voor de boodschappen inclusief luiers en shag voor mijn partner 65 euro per week krijt.
Ik ga morgen naar de markt toe, vlak voordat ze weggaan. Het zal mij benieuwen hoeveel ik dan kwijt ben!
Rond de 75 à 100 voor 2 volwassenen. Wonen wel in BE, hier zijn de meeste prijzen ietsje hoger (alleen al door het BTW-verschil). Met "ietsje minder" lukt het ook wel als het echt moet, maar daar hebben we niet altijd zin in (jaren zo geleefd).
wij redden het ook met ong 60 euro in de week en sla nu al babydoekjes en luiers in als het in de aanbieding is gewoon eigen merk deed ik bij de oudste ook zo en fruithapjes maakte ik altijd zelf en eten ook veel meer variatie dan en gezonder en dat ga ik straks ook weer doen gaf bv dus scheelt al enorm in de kosten later toen hij op fv overging kocht ik dat ook van eigen merk van kruidvat als je een beetje laat op de dag boodschappen gaat doen prijzen ze veel vlees al af of vers beleg brood haal ik altijd bij de ah 3 voor 2 euro invriezen en is als het ontdooit nog vers groente en fruit maakt hier ook niet zo veel uit als op de markt haal meestal wat er in aanbieding of bij de lidl
Wij doen voor ongeveer 70 euro per week boodschappen (soms 50, soms 80).. Luiers en billendoekjes koop ik in één keer veel als het in de aanbieding is (etos).. dus daaraan misschien 30 per maand..
2 volwassenen en 2 kids. geen huisdieren. 100 per week reken ik hier. maar ik merk dat het ook goed werkt wanneer ik 10 euro per dag aanhoud. Maar dat is dan alleen drinken en eten. Excl. Luiers, wasmiddel en shampoo enzo. dus 100 euro klopt dan wel. luiers hoef ik bijv. De komende 2 weken niet te kopen. Had laatst bij AH ingeslagen. Tweede pak voor de helft van de prijs!! Etos is nu per pak 6 euro. Maar een jumbopak met 80 stuks is bij AH standaard 13.21 euro. Dus dat is alsnog voordeliger.
Ik pak altijd de supermarkt kranten erbij en schrijf dan op wat ik ga halen in de acties. Ik koop zoveel producten in de actie!!!
2 volwassenen 1 dreumes van 23 maanden, 1 baby van 4 maanden, 2 katten en een hond. 100 euro per week.
Moet je dan niet van hot naar her rijden? Bij ons zit alles heel ver uit elkaar, en bij de aldi, jumbo, lidl, deka en nettorama moet je parkeergeld betalen. Plus benzine op en neer, een sacherijnige ik van al dat gesjouw.. ik zou er dus niet beter van worden
Hier zijn wij ongeveer 80 euro per week kwijt. Dit is voor ons beiden inclusief eten voor de 2 hondjes (duur vlees maar ze eten weinig), luiers, flesvoeding en drogisterijartikelen zoals deodorant, wasmiddel etc. Ook eten wij veel verse groenten, fruit en vis. Wij doen boodschappen in Duitsland en dat scheelt echt enorm. Groot pak luiers voor 6 euro en pak flesvoeding voor 4 euro