Ik wil ook graag meekletsen! Moet je de lijst editen en dan jezelf erbij zetten of gaat dat anders? Voor het geval jullie alles invoeren, hier mijn gegevens: Ik ben 18 april uitgerekend en ik heb 14 september intake bij de vk. Het is ons tweede kindje, ik wil graag in het zkh bevallen en ga flesvoeding geven.
@ODess: Oh nee, wat ontzettend kl*te is dit zeg had gehoopt dat t bij jou wel goed zou blijven gaan... *knuffel* @Lindanna: Ik hoop met heel mn hart dat t niks ernstigs betekent en je vanmiddag een supermooi beebje te zien krijgt met een mooi kloppend hartje. @All: Hier is t nu echt een feit, vandaag met 4w3d hebben wij een 6e vlindertje erbij gekregen... Ik hoop echt dat er niet nog meer bijkomen, er is al te veel ellende deze maand.. Heel veel succes met alle zwangerschappen en dat jullie allemaal jullie kindjes gezond en wel mogen vasthouden in April
Lief van jullie meiden, maar hoewel ik nog bijna niets verloren ben was de digi test vanochtend negatied dus het is een kwestie van afwachten. Ik hoop maar dat 3x scheepsrecht is... Lindanna, ik duim voor een mooie echo!!!
Lindanna: pff wat zul jij in spanning zitten zeg tot je echo, nog even volhouden meis. Het hoeft niets te betekenen!! Mijn duimen draaien volop. Kristel: een hele dikke knuffel voor jou. Ik hoop echt dat jullie niet nog meer vlindertjes in jullie hart hoeven sluiten. Het word tijd voor een goede zwangerschap. Sterkte!!!!!
spring even zo in zoveel gelezen maar mn hoofd is een zeeeeef niet normaal, vnochtend een end wezen fietsen, heb me 2 keer buiten weten te sluiten, hoera voor de buurman lindanna, las over je roze verlies duim keihard voor je!
Ja ik kan het nog niet geloven! Ik ben een beetje van de kaart. En dat gewoon spontaan! Was m'n laatste wachtmaand na de HSG Manlief is ook nog een beetje in een soort shock hahaha
Ik merk wel dat wij wat hebben met gekke datums hahahaha M'n uk is van 17-07 We zijn getrouwd op 19-09 Ik test positief op 18-08 1e afspraak gyn 09-09 ik denk dat ik beval op 05-05 hahahahaha
Dank jullie allemaal wel voor het duimen... Nog 40 minuten en ik weet wat het is.... Pffff 40 heeeelleee lange minuten.... Maar goed. Ik laat het weten wat het wordt. Ik hoop een mooie foto....