Hoi hoi we zijn bezig met de babyuitzet. Kinderwagen 430 Kamer 650 Babyspul ( zoals kruikenbox flessen etc) 500 En dan heb ik nog geeneens de kleren en bedtextiel/dekens en luiers of flesvoeding erbij. Kom ik nou zo duur uit ? Of is dit toch normaal ( als je alles nieuw koopt dan he) Ik heb het geluk dat mijn ouders de kamer en wagen kado geven. ( wordt toch hun eerste kleinkind ) Zal vast wel vaker op Zwangerschapspagina staan maar wie heeft er recent nog alles gekocht, en hoeveel was je kwijt ?
Kun je niet bij babydump kopen dan krijg je een box bij je kamer vaak en bij de wagen een tas en een autostoel.. En ik vind de bedragen wel redelijk.. het kan duurder maar ook goedkoper.. Mijn wagen was 700 en mijn kamer 1200
inderdaad shop een rond, babydump heeft laagste prijs garantie gedurende je hele zwangerschap. Dus wordt het dan elders nog goedkoper krijg je het verschil terug. Maar ook babystore van asten heeft vaak mooie aanbiedingen nu ook online. WIj hebben ook wat dingen 2ehands gekocht dat is ook echt wel een tip hoor aangezien veel dingen nog heel netjes en mooi zijn....
ik vind t wel meevallen.. Mijn kinderwagen was al 1200 kamer 500 box 300 en dan alle losse spullen nog en daar heb k niet op bezuinigd, dus denk ook nog wel tussen de 500 en 1000. en dat is zonder kleertjes, geen idee wat ik daar aan uitgegeven heb..
Die bedragen zijn heel vergelijkbaar met hier! Kleding en bedtextiel hoeft helemaal niet zo duur te zijn. Ik zie hier vaak dat mensen wel heel veel dekentjes en lakentjes kopen. Ik heb: 1 ledikantdeken 1 wiegdeken Wandelwagen: geen beddengoed, want gebruikte de lodger wrapper Mijn moeder heeft de lakentjes (4 stuks) gemaakt. Deze gebruikte ik zowel voor in de wieg als in het ledikant. Na 4 maanden lag ze in een slaapzakje. Sindsdien ligt al het beddengoed in de kast Ook kleding had ik in het begin niet zo veel nodig. Ik deed wel heel regelmatig een wasmachine.
Denk dat het aardig klopt maar voor al het spul zou ik toch iets meer tellen. Alles is leuk en lief en je koopt vaak meer dan nodig is of de bedoeling was. Althans ik kan me echt niet inhouden Wij hadden de babykamer wel goedkoper
Als we alles voor de 2e nieuw zouden aanschaffen dan zijn we 1172 kwijt, dit is inclusief kinderwagen. Daar had ik ong. 200 voor berekend op MP en nu hebben we er eentje voor 50 euro. En moesten ook nog een nieuwe Maxi Cosi hebben. Die hebben we gekregen zo goed als nieuw! Zitten niet eens gebruikerssporen op Tot nu toe hebben we 179 euro betaald. Nu moeten we nog wat laatste dingetjes zoals grote flessen, verzorgingsproducten, geboortekaartje, 1e pakje en luiertas.
Dank je. We hebben het geluk dat ik de babykamer + alle kleertjes nog van mijn zoontje heb, dus hoefde maar een paar setjes aan te schaffen Krijgen nu weer een zoontje
Dat zal voor iedereen verschillend zijn. Wij waren voor kamertje, kinderwagen, maxicosi, matrasje, box, schommelstoel etc. zo'n 2700 euro kwijt. Nu heeft mijn man de kast op de kamer helemaal zelf gemaakt en deze koste behoorlijk wat, komt nog over dit bedrag heen. Geen idee wat ik kwijt was aan allerlei accessoires (dekentjes, decoratie, kruikenzakken, kleertjes etc.. We hebben dan ook nauwelijks ergens op bezuinigd. Iedereen heeft een ander budget en ik denk dat je ook goed voor veel minder prachtige spullen kunt krijgen. Wel hebben we de kinderwagen van mijn ouders gekregen (joolz).
Ik vind persoonlijk dat het heel goed meevalt. Wij kwamen een stuk duurder uit. Maar volgens mij is het heel persoonlijk. Onze kamer kost al zo'n 1500 en dan heb je nog alleen maar de kamer. Je kiest zelf hoeveel je wil uitgeven.
Hier was de kinderwagen 1600,- (zonder voetenzak en accessoires) Kleertjes hebben we ook ongeveer zon 300 euro al aan gespendeerd. Het kamertje koste met alle accessoires 500,- Alle lossen ditjes en datjes (flesjes, boxkleed, voedingskussen, luiertas, babyfoon, luieremmer, tummytub enz) ongeveer bij elkaar 500,- 2x maxicosi pebble 250,- (waren showroom modellen) Wiegje met toebehoren 200,- Verder heb ik denk ik al voor 150,- uit gegeven aan luier voorraadje, billendoekjes, verzorgings producten & tutjes. De box was gratis die hebben we gekregen van me broertje. En we zijn nog niet klaar. Op mijn wensenlijstje staan nog de easybase voor de maxicosi (2x130). Stokke triptrap met newborn set (2x 200,-) Nieuwe keuken tafel onze is nu een kleine die je kan uitschuiven maar met de kindjes is een grotere handiger (130,-) En als borstvoeding goed op gang komt dan moet er een borstkolf komen. En.. ik gok dat het ook niet blijft bij de kleertjes die we nu al hebben want sinds een week heb ik de smaak te pakken! Moet er dan wel bij zeggen dat we veel nieuw hebben gekocht en dat we hebben gekocht wat we echt mooi en praktisch vonden! En dat het voor een tweeling is dus vind het nog mee vallen!
Wij hebben gewoon gekocht wat we mooi vonden. Zo heb ik wel vaak met de iPad op de bank zitten zoeken naar dingetjes (is ook alleen maar leuk!) Kamertje 300 Verf enz 100 Wiegje 30 Kinderwagen (bugaboo) met maxi cosi 275 Familyfix 50 Kleren: geen flauw idee. Zeg 100-150 Box:100 En ga zo verder. We hebben dingen nieuw en dingen tweedehands en overal even blij mee!! Het is maar net waar je genoegen mee neemt denk ik.
Wij hebben ook tweedehands dingen zoals de meubeltjes (helemaal opgeknapt) en de kinderwagen.. Voor ons en de baby is het toch nieuw Niet zo heel groot budget maar als ik nu al alle dingen bij elkaar optel haha eigen schuld hoor zitten een hoop dingen bij die geen prioriteit hebben
Babykamer (Vroomshoop) 250 euro (meubels, verf, lamp etc) Campingbedje (Bambino) 20 euro Quinny Freestyle combi wagen 130 euro (incl maxi cosi) Eerste setjes kleding, rompers, mutsjes enzo ca 100 euro (heb nog niet alles) Badje (set) 10 euro Box met boxkleed gekregen Wij hebben bijna alles tweedehands gekocht, maar wel uitgezocht op merken en nieuwstaat. Lachertjes dus! Kleding heb ik ook veel overgenomen van anderen, vooral van het merk Lief Lyfestyle en Feetje. Maar een enkele keer gedragen door een andere baby, en kost zoooo veel minder! Vind het gewoon zonde om 1000 euro voor een wagen en bijv nog eens 600 voor een babykamer uit te geven! Feetje setje maat 56 op de foto kostte me slechts 7,50 en is echt als nieuw. Heerlijk!
Wij hebben aan de kamertje alleen zo n 630 uitgegeven, zonder verf en accesoires.. (nog eens zo n 150 euro bij dan) De kinderwagen 450 euro Box hebben we gekregen van een vriendin, nog zo goed als nieuw Maxicosi, ook gekregen, ook zo goed als nieuw Relax gebruik ik van men beste vriendin, is niets op aan te merken. Dus we hebben ook al heel wat bespaard op deze dingen Eetstoel staat op de geboortelijst, net zoals nog heeeel veeel spulletjes (babyfoon, extra lakentjes, autostoel voor later, speelgoed, nog benodigheden voor het babytje, bavetjes, enzo...) Ik heb zelf ookal de parkbekleding gekocht dit was samen 110 euro tetradoeken, pampervoorraad, verzorgingsproductjes, hoes voor waskussen en waskussen zelf, wikkelcape voor de maxicosi, matrasje voor het bedje weer zo een 350 euro samen. Om dan nog te zwijgen van de kleertjes... Kan er geen bedrag opzetten maar als het echt moet ook zo een 150 a 200 euro denk ik en moet nog spullen hebben!!! een kindje is duur, maar zoals velen zeggen je maakt het zo duur als je zelf wil..
Bavetjes? Tetradoeken? Taalverschil haha Hier bijna alles tweedehands gekocht. Vond het heerlijk om op MP rond te neuzen! Hoeveel we uiteindelijk uitgegeven hebben bij de eerste durf ik niet te zeggen, maar met verf en accessoires erbij (wordt vaak vergeten maar kost ook best wat..) kom je toch nog op een redelijk bedrag uit.. De tweede kostte ons nog minder want nog een meisje en borstvoeding
wij hebben veel gekregen en geleend en 2e hands. wandelwagen via marktplaat 175 euro babykamer van mn nicht ovegekocht 450 euro wieg, box, easy base, badje, tummy tub wipstoel, voedingskussen, flessen steralisator, heel veel kleertjes allemaal gekregen! en weer terug gegeven toen wij het niet meer gebruikte. kleertjes, lakentjes dekentjes, matrasje nieuw gekocht natuurlijk denk dat we in het totaal incl verf enzo rond de 800 euro kwijt waren... ook heel veel dingen als kraam kados gevraagd zoals tripp trapp, box mobiel baby foon