Vitamines

Discussion in 'Zwanger worden' started by Mamaloe26, Jan 19, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamaloe26

    Mamaloe26 Fanatiek lid

    Oct 26, 2009
    1,236
    0
    36
    CEO Family Ltd.
    Noord Holland
    Hallo,

    Ik slik foliumzuur voor de (hopelijk) komende zwangerschap. Nu ben ik altijd snel verkouden enzo en daarom neem ik ook iedere dag zo'n vitamine c bruistablet. Dat kan toch geen kwaad voor een zwangerschap?
    (even onzeker :))
     
  2. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
  3. MC86

    MC86 VIP lid

    Jan 4, 2010
    5,333
    2
    0
    Hier, heb het weer gevonden in een documentje :)

    [FONT=&quot]andere vitamines
    Na een aantal maanden hebt je extra vitamine D nodig, meer dan je uit je voeding kunt halen. Daarom wordt aangeraden vanaf de vierde maand extra vitamine D te slikken: 0,01 mg per dag. Dit kunt je ook uit een multivitaminetablet voor zwangere vrouwen halen. Als je deze slikt, hoef je ook geen extra foliumzuur te gebruiken. [/FONT]
    [FONT=&quot]
    Pas op: slik nooit gewone vitaminetabletten! De doses die hierin zitten, zijn niet verantwoord tijdens de zwangerschap, ook niet als je je houdt aan de hoeveelheden die op het label staan. Want zelfs dan is de kans groot dat je teveel vitamine A binnen krijgt. Dat kan leiden tot aangeboren afwijkingen bij je kind. (Dat is ook de reden dat je geen lever moet eten: dat bevat ook erg veel vitamine A).

    [/FONT]
     
  4. Bonkie

    Bonkie Fanatiek lid

    Nov 30, 2009
    2,518
    1
    0
    Make-up & Hair Artist
    Amstelveen
    Volgens mij kan het geen kwaad anders even bij de drogist informeren. Die weten het zeker wel
     
  5. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Vitamine c lijkt mij geen probleem. Wat je daarvan evt. te veel binnenkrijgt plas je toch uit.
     

Share This Page