Complot theorieën

Discussie in 'De lounge' gestart door GossipGirlxoxo, 16 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    GossipGirlxoxo, Louise11110 en lidu1 vinden dit leuk.
  2. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    1.623
    1.757
    113
    Vrouw
    GossipGirlxoxo en Huismuisie vinden dit leuk.
  3. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Bedoel je dit in positieve zin? Total control?
    Ik zou daar nooit van m'n leven vrijwillig aan meedoen.
    Dan is je alle vrijheid afgepakt (want ze kunnen je ook opsporen en in de gaten houden, zien wat je allemaal koopt en waar, enz.)
     
    Whoopy, TotalBella, Maslov en 2 anderen vinden dit leuk.
  4. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.042
    16.548
    113
    Het was ook niet serieus bedoelt.
     
    citroenrasp en Huismuisie vinden dit leuk.
  5. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Nee ik ook niet. Maar het idee is niet zo gek dat zoiets aangeboden kan worden op termijn.
    Opzich hebben we allemaal zo’n opsporings dingetje bij ons in de vorm van een smartphone.
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  6. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    1.623
    1.757
    113
    Vrouw
    Heb jij de illusie nog dan dat je vrijheid hebt? Op elke telefoon zit gps, camera, microfoon enz.
    Op straten hangen camera's. Ze kunnen alles en iedereen 24/7 in de gaten houden hoor, daar hebben ze die chips niet voor nodig.
     
    MyMiracle, citroenrasp, SAARC en 4 anderen vinden dit leuk.
  7. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Klopt, ook door middel van pinnen. Ik denk dat heel veel mensen in NL alleen nog maar pinnen en geen cash meer gebruikt.
    Daardoor is alles ook al opspoorbaar.
    Ik kijk wel eens naar Hunted, zie maar eens hoe lastig het is om uit de handen van de opspoorders te blijven! Bijna onmogelijk. Alles is al zo vanzelfsprekend.
     
  8. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Nee eigenlijk niet. Je hebt gelijk, als ze willen kunnen ze je helemaal volgen.
    Naar idee vind ik dat eigenlijk!
     
  9. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ja want de tram aanslagpleger is gepakt doordat hij een klein geldbedrag naar een vriend had overgemaakt.
    Aan de hand van DIE betaling konden ze zien waar hij zat.

    Aan de ene kant briljant, aan de andere kant ook beangstigend.

    Ik heb ook nooit contact geld. Geen idee of het slim of dom is. Je kan beter een goudstaaf in je matras naaien. Dat houdt zn waarde nog wel. Niemand die nu nog met cash mag betalen.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  10. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    1.623
    1.757
    113
    Vrouw
    Op zich maakt het me niet zo veel uit, je kunt er tegelijkertijd ook niks tegen doen.
    Ik persoonlijk heb niks te verbergen dus ach.

    Op deze manier houden ze ook echt wel bepaalde mensen in de gaten, en zeker ook wel de CIA/FBI
     
    Seffie en Syane vinden dit leuk.
  11. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.121
    1.825
    113
    Die chip doen sommige al vrijwillig toch?
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  12. linnim

    linnim Fanatiek lid

    24 mrt 2009
    2.027
    367
    83
    in nederland
    Sommige dingen gaan voor mij erg ver. Sommige dingen ook niet.

    Ben op Netflix de serie travelers aan het kijken. Zitten wel wat raak vlakken in. bv over een griep.
     
  13. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Als je een smartphone hebt, kan dat al..
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  14. aappie20

    aappie20 Fanatiek lid

    19 feb 2012
    3.224
    525
    113
    nou precies!
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  15. Chillin

    Chillin VIP lid

    22 mrt 2007
    68.541
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    Oh ok, dat wist ik dus niet.
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  16. Chillin

    Chillin VIP lid

    22 mrt 2007
    68.541
    899
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    Aan de andere kant doet het me ook denken aan films als The Matrix en They Live.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  17. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    #457 Kristel86, 21 mrt 2020
    Laatst bewerkt: 21 mrt 2020
    Privacy/vrijheid is een utopie. Dat hebben we al heel lang niet meer ;)
    Voor wat betreft het argument: "Ik heb toch niets te verbergen."
    Nee, wellicht niet. Maar je hebt wel een identiteit te "beschermen". Een identiteit die tegenwoordig zo publiekelijk is (ook als je denkt van niet, doordat je dingen "afschermt" o.i.d.) dat iedereen die het nodig acht deze over kan nemen. Zo worden heel veel mensen bijv. met dergelijke "privé informatie" ge-catfish-ed, zonder dat de persoon ("originele identiteit") hier ook maar iets vanaf weet.
     
  18. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    #458 Kristel86, 21 mrt 2020
    Laatst bewerkt: 21 mrt 2020
    Voor wat betreft de chips:
    Het verhaal gaat rond dat "ze" - als het al zover zou komen - vooral zullen sturen op medische voordelen ervan, om mensen zo te overtuigen dat ze écht niet zonder kunnen. (Medische voordelen zoals dat het bijv. kan helpen bij psychologische/psychiatrische problemen door het gebruik van specifieke frequenties/golven/impulsen vanuit de chip, ofzoiets.) Maar uiteindelijk zou er dus een tweede agenda bijkomen, zoals het compleet in de gaten houden van mensen en/of zelfs negatieve mentale veranderingen aanbrengen (als het positief gestuurd kan worden, dan kan het ook negatief gestuurd worden.)
    Ik weet er het fijne niet van, hoor, dus pin me er niet op vast, maar technisch/medisch gezien is het niet onmogelijk om dergelijke resultaten te bereiken (via dergelijke frequenties/golven/impulsen) en in dat opzicht heb ik er wel mijn vraagtekens bij ;)

    Denk maar aan het hele MK-Ultra project en alle technieken en resultaten die "ze" daarmee bereikt hebben...
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  19. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Ik ben eigenlijk wel benieuwd wat jullie van het volgende vinden, geen complot theorie (denk ik) mr eigen gedachtengang:

    Hoe kan het dat er in China nu nog amper doden vallen, zo weinig besmettingen zijn terwijl mensen nog steeds hutjemutje wonen en het aantal bewoners de pan uit stijgt.
    Ik bedoel, ik snap de hele lockdown wel, maar daardoor is het virus toch niet ineens poef verdwenen? Als je het uitgesmeerd wilt dmv een lockdown, dan zouden er toch nu ook nog steeds elke dag een minimaal aantal doden moeten vallen door het virus en zoveel besmettingen? Het lijkt wel alsof het met de noorderzon verdwenen is.

    En nog wat anders, hoe kan het in landen zoals India nog amper geconstateerd zijn? Daar leven ze ook zo op elkaar.
     
  20. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.751
    113
    @bijnamama1988 Tja, in Afrika zijn ook maar weinig besmettingen tov veel andere landen. Ik denk dat ze er gewoon veel sneller bij zijn qua maatregelen, kijk maar naar Marokko. Ook waar wij wonen is het redelijk streng. Avondklok van 6 tot 6, niet mogen reizen van 1 stad naar de andere, amper nog vluchten naar Europa (1x per week een vliegtuig naar Frankrijk dacht ik), geen markten/scholen dicht etc, grenzen dicht. Vluchten en boot vanuit Italië werd al heel snel aan banden gelegd. Er wordt gezegd dat het ook door het klimaat komt. Maar met die 11 graden van vandaag is het hier volgens mij niet echt warmer dan in noordelijk Europa.

    Volgens mij gebeurt het wel vaker dat een virus "uitsterft" en hoop voor China dat dat daar ook het geval is nu. Vooral in bepaalde regio's zullen er ook al zoveel mensen zijn die het al hebben gehad.
     

Deel Deze Pagina