Maar je hebt ook echt een prachtige dochter Maar inderdaad dat terug rennen. De eerste keer toen ik dat mee maakte dat ze serieus terug gingen rennen om nog eens goed te kijken stond echt Nu ben ik het gewend maar vaak vind ik het nog vervelend Leuke foto van je dochtertje. Had jij niet een turkse vriend?
Ach ja het went zullen we maar zeggen na bijna 5 jaar Je ziet het aan de huidskleur van je dochtertje (dat een van ouders of voorouders andere afkomst is) mooie combinatie is het! Leuk
Mijn dochter staat niet ingeschreven en heeft ook nog nooit een shoot gedaan. Maar ik word ook voortdurend aangesproken door mensen als ik met haar aan het winkelen ben. Laatst was ik met haar naar een andere stad toe te winkelen en het was echt heel erg. Veel mensen die haar aanspraken of achterom keken om haar nog eens goed te bekijken. In elke winkel waar ik kwam werd ze op haar uiterlijk en kleding aangesproken. Of word er gezegd het is net een fotomodelletje. Gelukkig trekt ze zich hier niet heel veel van aan ze kletst gewoon wat terug tegen die mensen en verteld dan waar ik haar jas heb gekocht. Het is wel irri af en toe, weet nooit echt goed wat ik er op moet zeggen. Maar wil haar niet in laten schrijven ergens vind dat ze daar zelf maar over moet beslissen en ben bang dat ze er eigenwijs van gaat worden. Maar Debby kon jij nog wel met goed fatsoen over straat in Turkije? Noa werd constant opgetild, hand kusjes werden gegeven en ze gingen zelfs met haar op de foto, net of zij de koning was of zo. Deuren werden voor haar open gehouden, als we met de taxi ergens heen gingen werd ze er altijd er uitgetild door hun. Constant werd er gezegd: Oh you little princes, your so beautiful.
Even off topic.. Hier ben je toch zelf bij? Ik zou mijn kind niet door iedereen op latem tillen enzo hoor..
Ik heb 2 oer hollandse meisjes, maar ze worden ook altijd aangesproken. Vaak door oudere dames en oudere heren. Ik ga altijd op mijn gevoel af. Meestal hoor ik dan van de oudere dame dat ze vroeger ook altijd zo met haar dochters op pad was en daar ook zo van kon genieten, of ze doen haar/hem denken aan hun eigen klein kinderen. Zie je van de pretlichjes komen in de ogen van die mensen en dan ben ik altijd trots op mijn meisjes dat ze vandaag weer iemand hebben laten lachen. Maar heel af en toe krijg ik er ook een heel onprettig gevoel bij en dan merk ik meteen dat ik mijn armen om hun schouders leg, knik naar die persoon en de kinderen weg duw.
Ehummm ik wil biet lullig doen hoor.. Maar is dat niet bij bijna iedereen dat het kindje wordt aangesproken en er iets wordt gezegd van wat ben jij schattig ofzo.. Dat wil niet per definitie zeggen dat ze jou kindje zo ontzettend mooi vinden ofzo maar meer omdat men kinderen nu eenmaal schattig vinden! Ik heb het ook geregeld dat er gezegd wordt dat ik leuke en schattige kindjes heb maar het is dan echt niet dat ik dan meteen denk van ohh wat vinden ze mij kinderen knap ofzo.. Nee het is meer omdat men kindjes gewoon schattig vinden en als je kindjes hebt die ook niet al te bang zijn voor contact dan zal dat ook sneller gebeuren denk ik.. Misschien vallen er nu mensen over mij heen maar zo zie ik het!
Tuurlijk is dat zo, veel mensen vinden kinderen schattig en al helemaal als ze open zijn. Die van ons is heel open naar iedereen toe. Dus ze zal ook eerder worden aangesproken dan een ander kindje misschien, maar daarom is het wel eens lastig hoe je moet reageren als onze dochter weer eens word aangesproken op wat voor mooi meisje ze wel niet is. Mijn vriend was laatst mee te winkelen en hij was verbaasd dat er zoveel mensen waren die haar aanspraken. Maar ja vind iedereen niet zijn eigen kind het mooiste van de hele wereld.
Nou er is naar mijn gevoel beduidend verschil in. Ik zeg niet tegen elke moeder wat is ze knap of hij.
Nou is echt een verschil hoor tussen wat schattig ed of wow wat een knap kindje! Krijg je dat wekelijks te horen? Hier toch wel hoor en ja ik weet komt nu ongeloofwaardig uit maar is echt zo In het begin is dat leuk maar dat gaat echt vervelend worden als je dat al bijna 5 jaar te horen krijgt. Tuurlijk ben trots dat hij mijn kind is zul je me zeker niet horen zeggen. Iemand van mijn vrienden geloofde dat ook niet tot dat degene een keer meeging met mij en zoontje. Heeft het nu ook aantal keer meegemaakt. Degene zegt het nu zelf ook dat het echt zo is en het eerst niet geloofde.
Precies dit. Ik zeg ook echt eerlijk als ik een kind knap vind of schattig en je merkt het heel goed aan de reacties van de mensen.
Ik heb precies hetzelfde hoor mijn eigen vriend geloofde me niet tot hij mee ging en we alleen nog maar van de parkeergarage door de steeg naar het centrum liepen was ze al twee keer aangesproken over hoe mooi ze wel niet was. Dus niet schattig maar echt mooi. En ook een paar die onderling gewoon tegen elkaar zeiden wat een mooie meid is dat zeg.
Hier ook vrijwel dagelijks "opmerkingen" over hoe mooi men onze dochters wel niet vindt... Tja, natuurlijk is het vleiend; niet alleen voor onze dochters, maar ook voor onszelf. Nu reageert de oudste vooral erg verlegen, maar ik ben bang dat als ze het te vaak te horen krijgt/krijgen dat het hun straks naar de bol stijgt Zelf kreeg ik vroeger altijd te horen dat ik lelijk was (ik had rood haar, een bril en een beugel...), dus ik heb liever dat ze natuurlijk het tegenovergestelde te horen krijgen, maar het kan ook te veel zijn Zelf heb ik er wel eens over gedacht om ze eventueel in te schrijven bij een bureau, maar nee Ik vind ze daar nu toch echt te jong voor, wellicht als ze wat ouder zijn en het zelf graag zouden willen. Op de foto gaan vinden ze beiden leuk, maar als ze t zat zijn zijn ze t ook echt zat, dus dat wordt niks (Ik doe zelf regelmatig een shootje met/van ze) Voor t beeld even een foto van mn meiden: Bekijk bijlage 331835 Bekijk bijlage 331836 (haal de foto's straks weer weg hoor)
Het aanspreken houd wel langzaam op als ze vier worden. Haha ze zit nu toch hele dagen op school en doet minder met me. Maar goed. Ken het aanspreken wel. Toen de kale meid hier eindelijk haartjes kreeg werd te meer. Maar echt haar opgeven mag niet van mij man. Nu wonnen we bij toeval een prijs met foto shoot voor een reclame campagne voor tuindersspullen. Ach merk t wel. Heb alleen nog niets gehoord van ze....hoe het nu zit voor woensdag. Maar stel leuke foto s zijn niet weg dacht ik zo.
Oh ja als ik in de stad loop wordt ik ook wel bijvoorbeeld bij de kassa of iets dergelijks aangesproken over mijn kinderen dat ze mooi, lief of schattig zijn.. Maar ik denk dan dat zeggen ze vaak tegen meerdere ouders en vooral oudere mensen zeggen dat.. Ik werk met bejaarden en die zeggen dat ook geregeld.. Misschien ben ik dan een nuchtere moeder? Maar ik vind mijn kinderen heel leuk en ook mooi maar ook niet de knapste gewoon leuke normale kindjes. Ik vind sommige hier, sorry dat ik het zeg, een beetje opschepperig overkomen met "mijn kind wordt zovaak aangesproken dat ze zo knap is etc" zoals ik al zei: ik denk dat veel mensen (met name ouderen) zulke dingen tegen kindjes zeggen vooral als je kindje al wat open is.. Maar goed het is niet mijn bedoeling om een discussie ombte rakelen ofzo en weet het misschien ook niet zo handig uit te leggen..
Debby en Kristel, ondanks dat jullie het vaak horen, wil ik toch ook echt even zeggen dat jullie meisjes echt knap zijn! Ik zeg tegen mensen ook meestal dat ze een schattig kindje hebben en niet zo snel dat het een knap kindje is. Hier worden we ook vaak aangesproken, maar meestal omdat ze hem zo schattig vinden. En dat is hij natuurlijk ook
Nou is niet vanwege opscheppen maar eerder om duidelijk te maken dat dit ook vervelend kan zijn!! Het kan nadelen hebben voor het evenbeeld van het kind zelf. Nu is de mijne verlegen maar zoals al eerder gezegd wordt wat gaat hij over zijn uiterlijk denken?? Het innerlijk is npg altijd het belangrijkste en dat proberen wij hem duidelijk te maken in de opvoeding. Ik denk dat dat wordt bedoelt door de moeders hier en niet van de mijne is knapper/mooier. Nee ik vind alle kindjes mooi op zijn of haar eigen manier! En ja sommige hebben echt alles qua uiterlijk maar is niet het belangrijkste