Hoi dames, Even een vraag: wij zijn nu aan onze derde ronde bezig om zwanger te worden. Maar ik slikte zwanger worden vitamine pillen van de etos. Daar ben ik nu mee gestopt,want ik kreeg het steeds zuur, rare verschijnselen ect. De een zegt tegen me dat ik alleen foliumzuur moet nemen, de ander weer dat ik niets hoef te nemen. Wat is het beste?? Ik ben ook bang dat het nu niet lukt omdat ik gestopt ben met die pillen? Wie kan mij helpen??? Een onzeker typje.....
Ik zou in ieder geval foliumzuur nemen hoor, dat is wel echt van belang. Ik slik zelf geen aanvullende vitamines. Heel veel succes!!
Sowieso foliumzuur!! Of je daarnaast nog vitaminesupplement wil moet je zelf beoordelen Ben ook niet zo lang geleden gestopt met 'Zwanger Worden' van Etos. Nu alleen foliumzuur. En af en toe neem ik een multivitamine in (een normale van KV).
joh, het wel of niet zwanger worden heeft niets met die pillen te maken! Ze zorgen er alleen voor dat je voldoende vitamine etc. binnenkrijgt....maar moet je eens horen hoe vaak er vrouwen zwanger raken zonder hiermee bezig te zijn! Foliumzuur zou ik wel slikken. Heeft niets met zwanger worden te maken maar wel de gezondheid van je kindje wanneer je zwanger raakt.
Ik slik de pillen van gravitamon. Zit alles in foliumzuur en de vitamines die je nodig bent tijdens de zwangerschap. Heel handig alles in 1 pilletje. En zou ze sowieso wel slikken. De pillen kunnen geen kwaad om te slikken en je kunt beter voorkomen dat er wel iets mis zou gaan omdat je en tekort hebt aan iets.
Nee klopt maar ik denk dan als ik niks slik en er wel wat is voel ik me ook weer schuldig. Ik had het er idd een beetje verkeerd neer gezet. Het is niet 100% zeker dat er dan alsnog wat kan gebeuren. Maar beter het zekere voor het onzekere en gewoon gebruiken.
Foliumzuur is sowieso belangrijk om de kans op een open ruggetje te verminderen. Dit heeft even nodig om op te bouwen, dus raden ze aan ong een maandje voor je zwanger probeerd te raken al begint te slikken. Overige pillen/tarwekiemolie etc geloof ik niet zo in. De 1 zweert erbij, de ander merkt er niks van. Is niet echt bewezen ook geloof ik. Net waar je je zelf lekker bij voelt!
Ik slik 'vitaal zwanger' van het Kruidvat. Foliumzuur en andere vitamines in een... zat rond dezelfde prijs als alleen foliumzuur, dus heb deze maar gekocht.
Ik slik van VSM "puur mama" voor voor, tijdens en na de zwangerschap! alle vitamines plus 400 microgram foliumzuur, dat is de aanbevolen dosis als het goed is! Volgens mij mag je deze ook gewoon doorslikken en ook goed voor de borstvoeding daarna enz. dus zeker wel doen want foliumzuur geeft een verminderde kans op bijv. een open ruggetje bij je ongeboren kindje!
Ik slik nu voor de derde keer de vitamines met foliumzuur van davit.amon. Ik ben geen fruiteter dus voor mijn gevoel krijg ik zo alles binnen wat ik nodig heb
Ik slik op het moment foliumzuur met tarwekiemolie. Ben ook aan t overwegen om vitaminepilletjes te slikken want ben ook niet zon fruiteter
Ik gebruik 'Compleet mama' van Davitamon. Ik slik eigenlijk altijd al multi-vitamines omdat ik vaak niet genoeg van alles binnenkrijg. Sowieso foliumzuur innemen, maar als je verder gewoon normaal eet dan zijn verdere vitamines niet noodzakelijk.
Ik gebruikte vit B complex (waaronder dus vit B11 - foliumzuur), maar ben nu overgestapt op alleen foliumzuur, omdat ik niet helemaal zeker wist of zulke hoge doseringen vit B de kans op zwangerschap wel goed zouden doen. Maar nu twijfel ik weer, als ik deze ronde niet zwanger raak ga ik misschien toch weer over op de vit B pillen of anders Davitamon compleet mama ofzo, want ik heb nu echt significant minder energie en minder libido, en een veeeeel slechter humeur! Dacht eigenlijk altijd dat vitaminepillen een beetje placebo-effect hadden hoogstens, maar kennelijk niet dus.
Ik slikte zwanger worden van de Etos maar na wat rare bijwerkingen ben ik daar mee gestopt. Nu slik ik foliumzuur, tarwekiemolie en multivitamines. De vitamines slikte ik voorheen ook al.
Hoi celika, Ik had dat ook van de etos zwanger worden pillen!! Echt vreemd!! Slik nu alleen foliumzuur!!