Enorm haaruitval tijdens de zwangerschap

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Thunder, 12 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Thunder

    Thunder Bekend lid

    30 apr 2014
    811
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn haar valt echt enorm uit. Ik heb lang, dun haar. Als ik met mijn hand door mijn haar strijk (maakt niet uit op welk moment van de dag of hoe vaak ik al door m'n haar heb gestreken) heb ik gewoon hele plukken vast. Om maar niet te spreken over borstelen of wassen.

    What to do!?

    Aan tips over insmeermiddeltjes heb ik helaas niks want ik ben werkelijk voor alle cosmetica e.d. allergisch. (er is 1 'shampoo' van de apotheek die ik kan gebruiken, verder kan ik nergens tegen.)

    Wie heeft de gouden tip?
     
  2. NYmama80

    NYmama80 Actief lid

    16 apr 2013
    458
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Thunder,
    Heel herkenbaar helaas. Ik ben wel een paar maanden geleden bevallen dus dan schijnt het normaal te zijn. Jij toevallig ook net bevallen? Zo niet, dan zou ik even naar de huisarts gaan. Wellicht kan hij/zij je gerust stellen. En zo niet, dan weet je arts hopelijk raad.

    Ik heb van mezelf ook dun en weinig haar. Dus nu met mijn haaruitval ben ik ook af en toe in paniek. Snap soms niet dat er uberhaupt nog haar op mijn hoofd zit. Met wassen is het helemaal erg hè!? Ik zie er tegenwoordig echt tegenop om het haar te wassen.

    Heb wel gehoord dat het slikken van vitamine b kan helpen. Dat doe ik dan ook braaf iedere dag, 200% van de dagelijks aanbevolen hoeveelheid.

    Succes! Ik lees mee.
     
  3. NYmama80

    NYmama80 Actief lid

    16 apr 2013
    458
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh, ik zie nu pas dat je topic in zwangerschap staat..... Dan is het waarschijnlijk ook iets hormonaals. Zou het toch even vragen aan huisarts en/of verloskundige. Ik weet nog wel dat ik in het begin van de zwangerschap ook nog geen mooie volle bos had. Het vasthouden van de haren kwam pas na 25 weken dacht ik.
     
  4. Thunder

    Thunder Bekend lid

    30 apr 2014
    811
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben zwanger, net in tweede trimester.

    Ja met wassen..vreselijk gevoel is dat!
     
  5. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Ik had het vooral in het 1e trimester. Kon nooit even met mn handen door mn haar want had dan ook plukken tussen mn vingers. Ik had ook last van schrale hoofdhuid en soms droge plekken. Leek net of dat ik roos had maar na tig keer wassen bleven die plekken zitten dus was gewoon droge huid. Na en goede shampoo te hebben gebruikt was het schrale gevoel en droge plekken weg. Het zal vast bij de zwangerschap horen, iets hormonaals dus.
     
  6. Tassie74

    Tassie74 Fanatiek lid

    23 mei 2011
    3.325
    673
    113
    Utrecht
    Oh, ook hier heel veel haaruitval. Hele plukken haar verlies. Vooral tijdens het douchen heb ik echt hele plukken haar op mijn lijf geplakt zitten. Verder verlies ik de hele dag veel haren. Ik moet eerlijk zeggen dat ik al vele malen verschrikkelijk geschrokken ben. Het schijnt iets hormonaals te zijn.
    Maandag a.s. krijg ik een keizersnee en ik ben benieuwd of het daarna stopt.
     
  7. Leen82

    Leen82 Fanatiek lid

    8 nov 2012
    1.961
    4
    38
    Vrouw
    Heb ik ook gehad. Gedurende het 2e trimester is het minder geworden en inmiddels heb ik een mooi bosje haar.
    Zal straks wel in 1 x weer foetsie zijn ;)
     
  8. Medith

    Medith Actief lid

    15 jan 2014
    292
    5
    18
    Ik kreeg het na de geboorte van mijn jongste. Echt extreem :(
    Inmiddels heb ik weer nieuw haar maar ik zie eruit als een ragebol :(
     
  9. Kiwi2013

    Kiwi2013 Actief lid

    8 feb 2013
    269
    1
    0
    NULL
    NULL
    Heel herkenbaar maar dan vooral nu, zo'n 3 maanden na de bevalling. Tijdens de zwangerschap wel haaruitval, maar nu ist echt extreem. Ik heb behoorlijk dik haar, maar echt kan er zo plukken uithalen...
     
  10. violetta

    violetta Niet meer actief

    Ik had dit ook heel erg eerste trimester. Zei nog tegen iedereen nou als zo doorgaat ben ik kaal bij de bevalling. Nu laatste 2 weken is het aan het afnemen verlies niet meer zodra ik ernaar kijk ;) dus hopelijk wordt bij jou ok nog minder..
     
  11. Shirleymommy

    Shirleymommy Fanatiek lid

    28 dec 2012
    1.307
    28
    48
    NULL
    NULL
    Vitamine b slikken?
     
  12. minon

    minon Niet meer actief

    Laat eens kijken of je ijzertekort hebt. Ookal is je hb normaal kan je wel ijzertekort hebben. Ik ben hiervoor bij 30 weken opgenomen en een ijzerinfuus gekregen. Daarvoor had ik weken last van bloedend tandvlees en haaruitval en nog veel meer vage klachten. Achteraf blijken dit symptomen van ijzertekort.
     
  13. Lovingmyboy

    Lovingmyboy Bekend lid

    14 jan 2014
    982
    19
    18
    Hoi, ik hoop hier nog reactie op te krijgen bij dit onderwerp. Ik ben op dit moment 15 weken zwanger en heb al zo'n 4 maanden last van haaruitval. Dit wil dus zeggen al voor de zwangerschap. Verloskundige en huisarts houden het op hormonen. Dus dit wil zeggen door stoppen met de pil misschien? Nu moet ik er wel bij zeggen dat het pas tijdens mijn zwangerschap erger is geworden. Het is niet zo dat ik kale plekken heb, maar mijn haar breekt af en valt uit. Wordt dus een stuk dunner. Idd elke keer als ik door mijn haar ga,borstel en was komen de plukken eruit. Overal in huis liggen haren. Ik wordt er zo verdrietig van en ben bang dat het nooit ophoudt :(. Als ze maar konden zeggen dat het stopt , dan kan ik makkelijker accepteren.Bij mijn eerste hier totaal geen last van gehad. Heeft iemand dit nog meer al voor de zwangerschap? misschien door stoppen met de pil??
     
  14. Frumelke

    Frumelke Actief lid

    29 mei 2013
    188
    2
    18
    limburg
    Ik snap helemaal wat je bedoelt!
    Bij mij gaat het pleksgewijs, en word op die plekken dus ook kaal.
    De eerste zwangerschap ben ik rondom helemaal kaal geworden.
    Tot nu toe valt het nu nog wel mee en heb ik alleen achter een plek.
    Ik heb hier al eens een topic over geopend.
    Bij mij ook geen duidelijk oorzaak, waarschijnlijk hormonen.
    Misschien een tip om naar de dermatoloog te gaan?
    Deze heeft mij gezegd dat ik alopecia areata heb. Maar waarschijnlijk is dit niet zo want buiten een zwangerschap heb ik er geen last van.

    zal even een link geven van mijn topic hierover. http://www.zwangerschapspagina.nl/gezondheid/510876-alopecia-areata.html
     

Deel Deze Pagina