Vitamine D en foliumzuur vraag

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Calinou, Nov 6, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Calinou

    Calinou Lid

    Oct 23, 2014
    14
    0
    0
    Hallo,

    Omdat ik onverwachts zwanger ben gewoorden(niet gepland) , ben ik laat met foliumzuur begonnen(sinds een week) mijn vraag is tot hoveel weken kan ik het blijven nemen? Op het potje (kruidvaat) staat 8 weken.

    Net voor ik ontdenkt dat ik in verwachting was, ben ik erachten gekomen dat ik een tekoort aan vitamine D heb(16).ik heb een kuur van de Ha gekregen(D-cura)
    Ik vraag me af wat kunnen de gevolgen voor mijn baby zijn? Wat kan ik het best doen om mijn vit D zo snel mogelijk op peil te krijgen?
    Ik hoop dat iemand mij kan helpen, ik heb pas op 20 november mijn eerst afspraak bij de vk.
     
  2. Monique

    Monique Verloskundige

    May 6, 2014
    1,572
    0
    0
    Goedenavond,

    Er wordt geadviseerd zeker foliumzuur te slikken tot 10 weken zwangerschap. Daarnaast heb ik op internet een goede informatiefolder gevonden over vitamine-D tekort. Als je op google de zoektermen "vitamine d tekort tijdens zwangerschap" dan verschijnt er een site van het meandermc. In deze folder staat alles duidelijk uitgelegd. Succes en goede zwangerschap toegewenst!

    Groetjes Monique
     
  3. Calinou

    Calinou Lid

    Oct 23, 2014
    14
    0
    0
    Bedankt voor je reactie Monique, ik ga zo googlen.
     

Share This Page