Het is gelukt! Na een half jaar proberen, had ik vorige week woensdag eindelijk een positieve test in handen. Op donderdag, zaterdag en afgelopen maandag heb ik nogmaals getest en gelukkig zag ik ook een hele mooie oploop. En nu is het wachten.. over ruim drie weken staat de eerste echo gepland. Hoe hebben jullie die periode ervaren? Ik vind dit nog zoveel spannender dan de wachtbank tussen conceptie en NOD. Ik probeer echt afleiding te zoeken, maar merk dat ik dagelijks aan het Googlen en lezen ben. Ik ben heel erg onrustig, en kan me slecht op mijn werk concentreren. Direct ook een vraag aan de dames met ervaring met de Zwangerschap+ app. Ik merk dat ik het heel fijn vind om een mooi beeld te zien van wat er nu in mijn buik aan de hand is. Ik ben nu 4 weken en 5 dagen zwanger. In de afbeelding laat hij de ontwikkeling van een embryo in 'week 5' zien. Klopt dit? Ik krijg het niet anders ingesteld...
Gefeliciteerd!! Voor mij is het héél herkenbaar.. Alleen hoe lastig ook, wachten is het enige dat je kunt doen. Grotendeels van de zwangerschap wacht je/leef je toe naar de volgende stap, het is denk ik net hoe je zelf in elkaar zit of je dat fijn of juist lastig vindt. In de Zwangerschapsapp heb ik hetzelfde inderdaad, ik zie het maar als ik zit in de zoveelste week. Lees toch het meeste al wel vooruit en dan kun je zelf aanhouden waar je nu precies zit.
Dat is zeker zo. Ik ga er zelf gewoon slecht mee om.. Durf nog niet echt enthousiast vooruit te kijken, of met mensen het nieuws te delen. Ik neem mezelf een beetje in bescherming denk ik. Ik ben ook gestopt met testen, omdat ik weet dat ik mezelf daar alleen maar meer onrust mee ga aanpraten. Maar wat ik me dan wel afvraag; klopt het plaatje en de informatie dan wel met de week waar je op dat moment in zit? Of loopt dat ook een week vooruit?
Je moet het net zo zien als je leeftijd. Wanneer je 27 bent, zit je in je 28e levensjaar. Dus wanneer je 4.5 weken zwanger bent, zit je in je 5e week. De week waarin je 0.3 dagen zwanger was, was namelijk je 1e week. Ik hoop dat je snapt wat ik bedoel! Bij mij kloppen de plaatjes met de echo's. Oh en natuurlijk gefeliciteerd met je zwangerschap!
Gefeliciteerd! Wat Doortje25 zegt over de weken is precies mooi uitgelegd zoals je levensjaar. Je zit in je 5e week. Bent dan 5 weken zwanger en met 5+1 in je 6e week. Verder is het heel gewoon de spanning die je voelt. Er gebeurd zoveel van binnen maar je ziet er niks van. Merkt er misschien ook niet veel van (nog). Probeer (en ik weet hoe moeilijk het is) er niet teveel mee bezig te zijn (dus geen Google op alles wat je voelt bv). Zoek zo mogelijk afleiding. Elke dag is er weer eentje. Tijd gaat nu gewoon zo langzaam als je moet wachten.
Dat is eigenlijk wel een hele logische uitleg. Als de plaatjes maar kloppen, dat vind ik het meest bijzonder om te zien.
Ja, ik ga proberen de agenda zo vol mogelijk te krijgen, en regelmatig naar kantoor zodat ik mijn gedachten minder kan laten afdwalen. Maar de tijd kruipt voorbij..
Misschien vind je het leuk om aan te sluiten in het uitgerekend in januari groepje op dit forum? Daar zitten we allemaal in hetzelfde schuitje Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Hier is de lijst van 1-15 januari. Er is ook al een volgende aangemaakt zag ik. https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/❤%EF%B8%8Fuitgerekend-1-15-januari-2024❤%EF%B8%8F.729932/page-34#post-24577823