k weet het niet meer. k zit hier te lezen, over borrel in de buik, heb ik dus ook, en opgezwolle gevoel, verder zweet ik en snacht's helemaal. k lijkt net of t heel druk is binnen in me buik, als ik pof op een stoel wat ik normaal ook doe doett zeer, k ben erg emotioneel, veel huilen. voel me volwassener, en ben ook nu ineens erg verliefd op me vriend, en wil vaak se% met hem. snacht's kan ik heelslecht slapen, droge mond, dorst moet veel drinken. hardhorend hahaha k hoor echt de kleinste geluiden. jeuk overal, na ja daar heb ik dus al 3 dagen last van zo ineens.. k was 25 mei ongesteld,, k weet niet meer of we het daarvoor hebben gedaan zonde condom, maar k weet wel dat ik pas zaterdag 31 mei pas depil in nam. was eigenlijk 3 dagen itgesteld,, dag dat dat wel kon. maar daarvoor hebben we se% gehad . en nu heb ik dus daar last van.. wie weet er meer van, ik kom er niet uit, k weet er ook niks van..
sorry ik snap je verhaal niet helemaal...je bent 25 mei ongesteld geweest...en de 31 heb je pas de pil genomen? en het is nu 2 juni...je hebt pas je ei ongvereer 14 dagen nadat je ongi bent geweest dus ik denk niet dat je zwanger bent....of je moet vorige maand de pil zijn vergeten en nu anders ongi zijn geweest dan anders
Hey Djemi, je bent dus aan de pil? En je hebt in je stopweek sex gehad met je vriend? Ik snap het niet helemaal denk ik..
tja uuhm k weet er ook niks van.. pff donderdag 23 me gestopt, 25 mei werd ik pas ongi. en 31 pas weer begonnen met de pil. dus 3 dagen later ingenomen..
ja dan zul je deze maand met condoom moeten vrijen...maar je kan nu iniedergeval niet zwanger zijn....dat meot je dan nog worden..je ei komt 14 dagen nadat je ongi bent geworden
maar was je vante voren voordat je de pilstop had de pil al vergeten..of was dat na je stopweek....en ik zelf ben ook altijd 3 dagen ongi....
Meid, de kans dat je nu zwanger bent is echt heeeeel klein. Ik denk eerder dat je lichaam in de war is vanwege dat je een beetje 'gesjoemeld' hebt met de pil, om t zo maar te zeggen. maar wat Lynn ook zegt, als je t zeker wilt weten, doe een zwangerschapstest
Als je zwangerschapsklachten hebt dan werkt een test over het algemeen al op dat moment omdat de echte zwangerschapsklachten veroorzaakt worden door HCG (Zwangerschapshormoon)
k ben nu echt emotioneel. m buik doet nu alweer pijn. dan ga ihet nu doen.. dan weten jullie het ook zoo..
Je kan alleen zwanger worden rondom je eisprong. De pil zorgt ervoor dat de eisprong onderdrukt wordt, dus als je afgelopen maand geen pil bent vergeten, heb je geen eisprong gehad en ben je waarschijnlijk niet zwanger. Je bent nu 3 dagen te laat begonnen met de pil, dus dan is het raadzaam om deze strip condooms te gebruiken, omdat er een kans is dat je eisprong nu niet onderdrukt wordt.