Je kunt het nog doorslikken als je zelfs zwanger bent. Is ook goed voor de vrucht! Ik weet niet precies hoelang dacht 10 weken of 3 maanden nog?!
Ik gebruik een multi-pil voor kinderwensers/zwangeren/borstvoedinggevers. Dus die van mij kun je pas mee stoppen als je stopt met borstvoeding. Ik mag dus nog een poosje blijven slikken
10 weken zwangerschap, ofwel tot 6 weken na NOD. Maar het kan geen kwaad om het langer door te slikken, ik gebruik nu nog steeds multivitamines voor zwanger vrouwen, mét foliumzuur.
Ik slik mama en baby van dagravit, is voor als je zwanger wilt worden, zwanger bent en voor na de bevalling. Dus ik mag ook nog wel even doorslikken Maar foliumzuur langer doorslikken kan echt geen kwaad hoor! Zolang je niet te veel per dag binnenkrijgt. Foliumzuur is buiten de zwangerschap om ook gewon goed voor jezelf