Jong, en zwanger willen worden!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by prinses, May 31, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. knarboor

    knarboor Fanatiek lid

    Apr 21, 2008
    1,201
    0
    0
    ja ben voorzichtig blij, me lichaam voelt wel andres dan normaal, me mannetje komt zo thuis dus benieuwd hoe die ga reageren
     
  2. red88

    red88 VIP lid

    Dec 3, 2008
    13,137
    0
    0
    Ik ben er ook weer! Zal even snel eten koken.

    @Knarboor, hoop 't zo voor je!

    @Matta, wij hebben ongeveer een hypotheek van dat bedrag en betalen 472 per maand en krijgen 149 euro maandelijks van de belasting terug. Wij hebben dit gedaan op 2 partimelonen, misschien dat m'n man dit nu alleen zou kunnen krijgen, alleen heb je in de praktijk wel 2 lonen nodig om rond te komen.

    @Eva en Sterretje, sterkte met de misselijkheid!

    @Kristel, geweldig dat je haar al zo voelt! Hopelijk voelt Kimo haar ook snel!

    @Debby, nog beetje gelukt ondanks je moe-zijn?

    @Jolyn, have fun daar!

    'k Ga snel, volgens mij hoor ik m'n man al thuiskomen en zou 't eten al zo ongeveer klaar hebben, maar moet nog beginnen!
    Btw... m'n gezin is niet zo leuk.. naja wel aardige mensen maar zijn niet echt praters en soms probeer ik wat te zeggen om de stiltes op te vullen... en heb 't gevoel dat ik steeds maar moet bezig zijn... ben beetje moe aan't einde van de dag.
    Naja nog paar daagjes en ze zijn overigens wel tevreden :D
     
  3. lovelyjolyn1987

    lovelyjolyn1987 Bekend lid

    Dec 3, 2008
    513
    0
    0
    Hee allemaal, we zijn nu weer bij amersfoort. Gaan net de a28 op ri. Zwolle. Eindelijk uit de drukte. We vonden de 9 maanden erg leuk, twee flesjes olie gehaald en veel zwitsal producten en drie difrax spenen! Maar wat vreselijk druk! Zeker de huishoudbeurs! Ben kapot!
     
  4. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    Feb 4, 2008
    8,631
    851
    113
    Female
    Heyhey :)

    Wij hebben de zeeman leegekocht vanmiddag :)
    Ik wilde 'even' naar de zeeman om te kijken voor wat rompertjes, maar we zijn met 3 grote volle tassen thuisgekomen :)
    We hebben rompertjes gekocht, sokjes, washandjes, monddoekjes, beddegoed, wascapes, jasjes, speelgoed, te veel om op te noemen :p
    Heb meteen maar even alle babyspullen die we hebben geïnventariseerd zodat we een beetje weten wat we al hebben en wat we nog moeten kopen. Was best leuk om te doen, zo lekker tuttelen met al die kleertjes :)

    Mn buik heeft trouwens weer een groeispurt volgens mij.. Sinds gisteren trekt mn huid echt ontzettend, het doet gewoon pijn.. Ben heel goed aan t smeren enzo, maar ben echt bang dat er binnenkort een tijgervelletje gaat ontwikkelen op mn buik :( Zo voelt t wel alvast :(

    @Knarboor: als jouw test echt zo duidelijk is als die van emma21 van 2 dagen voor nod, dan feliciteer ik je bij deze! :D :whistle:

    @Sterretje: Echt klote dat je nog steeds zo misselijk bent steeds zeg :( Ik hoop echt dat t gauw over is!

    @Red: jammer dat t gezin niet zo spraakzaam is, dat kan echt heel irritant zijn! Maarja, aan de andere kant kunnen mensen die heel veel praten ook zwaar irritant zijn, dat je dus niet meer wegkomt bijna ;)
    Hopelijk verandert t nog en anders hoop ik dat de dagen snel voorbij zullen gaan :p

    @De rest: Sorry wie ik vergeten ben!
     
  5. Iris84

    Iris84 Actief lid

    Jan 23, 2009
    130
    0
    0
    friesland
    pffff. fijn weekend allemaal! oh en voor de meiden die gaan... veel plezier op de 9maandenbeurs natuurlijk!
    :D
     
  6. matta1986

    matta1986 Fanatiek lid

    Jul 17, 2008
    1,525
    0
    0
    klassenassistent
    Drenthe
    nou hier was ik alweer, fliefje wou niet telefonen kijken, die wou dat morgen doen!
    en dan gaan we vanavond weer lekker uit eten! naar ons favoriete restaurant :D..

    Morgen lekker naar papa en mama, heb ze zo gemist.. heb ze al 3 weken niet gezien..af kick verschijnselen!

    wat hebben jullie allemaal gegeten?

    owhhh kristel... zeeman is zooo leuk, daar heb ik voor mijn vriendinnetje 3 washandjes gekocht in de vorm van 3 leuke beestjes, geloof een eend, een panda en nog iets..! spulletjes in gedaan van zwitsal voor de beeb, en 2 handdoeken voor het afdrogen en een hele leuke knuffel egel!
     
  7. matta1986

    matta1986 Fanatiek lid

    Jul 17, 2008
    1,525
    0
    0
    klassenassistent
    Drenthe
    @iris
    fijn weekend!
     
  8. rose

    rose Fanatiek lid

    Oct 15, 2008
    1,421
    0
    0
    @matta je kan toch ook een andere hypotheek nemen als je je aflossings gedeelte zo laag mogelijk maakt dan word de hypotheek ook anders. wij zijn naar hypotheek visie gegaan en daar zijn we super geholpen ook allerlei constructies dat het wel mogelijk kon gaan lukken en wij hebben een hypotheek :D

    @kristel wat leuk dat je de kleine al zo goed voelt. vandaag heb ik de kleine ook af en toe gevoeld wel nog heel licht en een kriebel achtig gevoel maar het is er wel :D
    wat was je eigenlijk kwijt voor die 3 tassen bij de zeeman? zeker een lachtertje of niet?

    @knarboor wanneer ga je weer testen?

    ik weet helemaal niet of ik wel zo'n zin heb in de 9 maanden beurs als het zo druk is en die files enzow.. maar van de andere kant wil ik er heel graag heen
     
  9. matta1986

    matta1986 Fanatiek lid

    Jul 17, 2008
    1,525
    0
    0
    klassenassistent
    Drenthe
    wij gaan er vandoor!

    fijn weekend dames!
     
  10. matta1986

    matta1986 Fanatiek lid

    Jul 17, 2008
    1,525
    0
    0
    klassenassistent
    Drenthe
    @rose
    dat is ook zo, wij willen sowieso eerst ook nog verder kijken, naar andere opties!
    het gesprek viel ons gewoon echt tegen!

    mijn moeder zei ook dat we ook naar de hyptoheker moesten!
     
  11. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    Feb 4, 2008
    8,631
    851
    113
    Female
    @Matta: Ik heb nog niet gegeten ;) ben nu bezig met t klaarmaken ervan; Zwitserse aardappelschotel, gehakt cordon bleu en sperziebonen :D
    Zeeman heeft idd best veel leuke spulletjes! En hartstikke goedkoop.

    @Rose: Echt geweldig om je kleine te voelen he :D Ik vind het nog steeds heel moeilijk te beseffen dat er een levend wezentje in mn buik zit, maar doordat ik haar nu voel wordt t toch al wat werkelijker.
    Ik zal trouwens even kijken wat we precies gekocht hebben en hoevele we ervoor kwijt waren. Iig stelt de prijs echt niks voor vergeleken met een Prenatal ofzo!

    - 10 verschillende rompertjes
    - 5 verschillende slabbetjes
    - 9 paar verschillende sokjes
    - 1 mutsje
    - 2 jassen
    - 1 vest
    - 1 broek
    - 2 hoeslakens
    - 1 aankleedkussenhoes
    - 12 washandjes
    - 1 badcape
    - 12 monddoekjes
    - 9 hydrofiele luiers
    - 2 knuffels

    En voor dit alles waren we maar 85 euro kwijt :)
    Ik ga dus vaker naar de zeeman ;)




    Zo, eten is klaar, dus ik ben er weer vandoor!
    *zwaai*
     
  12. bos

    bos VIP lid

    Aug 23, 2008
    8,268
    0
    0
    zuid holland
    @knarboor: nee dat meen je niet..lekker klote dan....hopen dat je wat terugkrijgt anders word het een duur grapje...hoe was het in sanadome
    oh spannend...wanneer ga je weer testen? ze zeggen een streep is een streep...

    @eva: vervelend dat je zo misselijk bent...kun je er geen pilletjes voor krijgen of heb je die al..cola? helpt bij mij wel redelijk.

    @sammie: weet niet hoe dat kan..sorry

    @matta: vervelend dat je gesprek tegenviel. hopen dat jullie toch snel een huisje kunnen kopen. je kan ook automatische sparen...als je weet wat je overhoud moet je het gewoon vast apart zetten als je salaris net geweest is..kun je het ook niet pinnen/uitgeven.

    @meisje: pfff testen meid...ik hou het niet meer van de zenuwen...hoop dat je zwanger bent...
    er is ook nog de jonge gezinnenbeurs...die lijkt er een beetje op dus misschien kun je die nog wel een keer zwanger meemaken en hoef je niet op de negenmaandenbeurs te wachten.

    @kristel: heb je niet in de file gestaan naar de rai toe (of kwam jij van de andere kant?)
    haha jij bent flink wezen shoppen zeg bij de zeeman...leuk leuk leuk

    @jolijn: leuk dat ze zo enthousiast waren...altijd leuk om je geluk te delen met de mensen om je heen. bij ons was het erg rustig in de rij (stond maar 1 iemand voor een kaartje) wij hadden al een kaartje en konden gelijk doorlopen...we waren er ook pas na 13.00 uur dus dat scheelt misschien qua drukte

    @dreamer: ik vond de negenmaanden beurs wel leuk.. (ga het zo vertellen als ik klaar ben met reageren ;) )

    @Emma: een test kan helaas wel vals positief zijn...heb het helaas zelf meegemaakt..

    @iris: jij ook een fijn weekend nog plannen?

    nou zal ik even vertellen hoe ik de negenmaandenbeurs vond...wij gingen om kwart voor tien weg thuis (normaal is het een 3 kwartier rijden) maar helaas.. er was een ongeluk gebeurt dus waren we er pas om half 1...nou ja toen hadden we de auto geparkeerd en moesten we nog met de bus naar de rai...voor dat we goed en wel binnen waren hadden we honger en voordat we gegeten hadden etc. was de halve dag om :) ach daarna lekker rond gelopen (een uur of 3 8) ) ik vond het wel erg leuk....wel leuke stands...mijn ma heeft het hartje nu ook gehoord..je kan bij een verloskundige daar het hartje laten luisteren...erg leuk omdat mijn ma het nog niet gehoord had. ik heb nog een speeltje gekocht die je aan de box kan hangen van woezel en pip. ik heb nog een pakket gekocht met flessen, spenen etc. en een nagelsetje... verder weinig gekocht maar veel boekjes, folders etc of nog door te spitten...daarna wat gegeten en naar de huishoudbeurs...nou daar was het niet te doen inderdaad...we zijn nog net niet gillend naar huis gegaan...het was zoooo druk...was om 9.15 thuis en was aardig gebroken..

    iemand nog plannen dit weekend? mijn pa word zondag 60 dus gaan morgenavond uit eten en zondag feestje...
     
  13. Nen87

    Nen87 VIP lid

    Sep 17, 2008
    6,469
    10
    38
    Zo daar ben ik ook weer eens haha. Ik ben zo druk dat ik de laatste tijd niet eens elke dag ff kan bijlezen :S

    Ik zal nu ff reageren. Ben bij woensdag gebleven, dus miss reageer op oude dingen haha

    @ knarboor, ik ga van 2 t/m 6 maart naar Barca. Wat ontzettend balen dat jullie stedentrip niet doorging door dat ongeluk! Kun je dat ergens op verhalen? Hopelijk is het raak! En misschien wel van een 2ling ;)

    @ sterretje, wat vervelend dat je zo'n last hebt van de misselijkheid. Maar neem je die medicijnen niet dan?

    @ ryanne, fijn dat de 20 weken echo in orde was :)

    @ kristel, ik was donderdag ook naar de 9maandenbeurs. Echt vreselijk druk he! En de hhb ook! Pfff.... Ik had op de 9maandenbeurs een leuk shirtje gezien bij de babydump-kraam: groen met "engeltje, bengeltje" (principe van de landmacht geschikt/ongeschikt) en dan een vinkje voor engeltje. Maar toen ik later terug kwam om em toch te kopen, was ie al uitverkocht :S Maar verder vond ik er ook niet veel aan hoor. Wij waren er trouwens al om half 11 binnen! Zo stom, we dachten echt dat het om 10 uur open zou gaan!

    @ eva, bah echt balen dat je je zo naar voelt! ik heb als tip gelezen dat het helpt om na het wakker worden op bed alvast iets te ontbijten.

    @ jolyn, fijn dat het blije nieuws zo goed werd opgepakt! :)

    @ TIP voor de mensen die met de auto naar de 9maandenbeurs gaan: zet je auto op P+R Sloterdijk. Daar krijg je een trein/metrokaartje om mee naar de RAI te gaan (metro 50 gaat elke 10 min en doet er ong 15 min over. Dan nog klein stukje lopen). Als je terugkomt lever je de kaartjes weer in en betaal je maar 6 euro voor het parkeren van de hele dag (vaste prijs)

    @ sammie, goeie vraag over je ongi. Ik heb ook opeens kortere cyclussen... (ben al 2.5 jaar van de pil af) Word jij er ook zo onzeker van? Ik denk elke keer, zou ik misschien toch zwanger zijn? Je leest zoveel verhalen van meiden die denken ongi te zijn en toch zwanger blijken...

    @ matta, wat jammer dat het gesprek met die hypotheekadviseur zo'n tegenvaller was!

    @ dreamer, ik hoop dat je snel gebeld wordt! En goed dat jullie die afspraak in maart laten doorgaan. Kan me voorstellen dat je dat liever nog vandaag dan morgen hebt! En morgen staat er niet meer 1 maand, maar 3 weken en 6 dagen! Dan gaat het vast snel..

    @ kristel, zo lekker geshopt bij zeeman! Ik had ff op de zeeman-stand gekeken op de hhb, maar de rij voor de kassa was wel bijna 30 personen lang en daar wilde ik niet op wachten..

    @ all, ik heb gisteren mijn ei gehad! Zat in de auto richting de 9mnd beurs en toen voelde ik het. Omdat het zondagavond voor het laatst was dat we hebben geklust hebben we gisteravond nog geklust. Hopelijk toch nog op tijd.. Ben wel blij dat het mijn ei was, op dag 16! Dat betekent deze maand een cyclus van 30 dagen, of zwangerrr! Ben nu al benieuwd :) Ik zit in de week dat ik mag testen in Barcelona, dus moet echt afwachten! Als ik dan kan testen, ben ik 2 dagen overtijd (als het zover komt)

    Ik ga nu ff mijn banner aanpassen en dan GTST & X-factor kijken.

    Fijne avond!

    xx
     
  14. Nen87

    Nen87 VIP lid

    Sep 17, 2008
    6,469
    10
    38
    Ojah, mochten jullie zo 6 verschillende banners voorbij zien komen: ik heb altijd moeite met em zo instellen dat ie klopt haha
     
  15. Iris84

    Iris84 Actief lid

    Jan 23, 2009
    130
    0
    0
    friesland
    @ bos..nou weinig denk ik:) heerlijk rustig aan!
     
  16. lovelyjolyn1987

    lovelyjolyn1987 Bekend lid

    Dec 3, 2008
    513
    0
    0
    @ Bos.. niet veel! Ben echt gebroken na de negenmaandenbeurs. Net lekker uurtje op de bank geslapen en mannetje mijn voeten laten masseren :)

    @ Nen.. Hopen dat het raak is deze maand!
     
  17. lovelyjolyn1987

    lovelyjolyn1987 Bekend lid

    Dec 3, 2008
    513
    0
    0
    @ All.. weten jullie al welke kinderenstoel jullie nemen? Wij zaten eerst tussen de Stokke Trip trap en de Bloom Fresco te twijfelen.. maar op de beurs zijn we het merk Nuna tegen gekomen.. Wat een prachtige en handige stoel! Helemaal verliefd!
    En jullie?
     
  18. bos

    bos VIP lid

    Aug 23, 2008
    8,268
    0
    0
    zuid holland
    jolijn; de stokke trip trap
     
  19. lovelyjolyn1987

    lovelyjolyn1987 Bekend lid

    Dec 3, 2008
    513
    0
    0
    @ Bos.. ken je de Nuna?
     
  20. bos

    bos VIP lid

    Aug 23, 2008
    8,268
    0
    0
    zuid holland
    nee zal ff googlen
     

Share This Page