Ons puppy mogen we over 3 weekjes ophalen Het is een king charles en zoooooo schattig beestje Het is een reutje Liefs Tijgertje23
Hoi meiden, Ik ben bijna 14 weken zwanger en heb al een behoorlijke buik . De foto's staan in mijn album. Groetjes Cynthia
Mooie buiken weer meiden! Leuk is dat als je het snel ziet, ik werd ook al gefeliciteerd met mijn zwangerschap toen ik zo'n 10 weken zwanger was, en ik had het dan dus niet eens verteld, het is mijn 2e kindje, dan zie je het vaak ook sneller. Heb van mezelf anders nl geen buik, denk dat het daarom ook opviel (al zijn het in je begin wel je darmen hoor , maar dat geeft niks, lekker showen die buik!) Mijn buik met 32 weken:
@ Sheila82, hele mooie buik! Ik heb in mn album ook maar een foto van voor de zwangerschap en hier was ik nog 5kilo zwaarder als nu In het begin vond ik het wat vervelend omdat ik met 6wkn al redelijk een buikje had maar nu vind ik het alleen maar leuk!
@ Lovertje: Is per persoon heel verschillend. De eerste weken zag je bij mij al een buikje. En toen werd ik ineens weer slanker. De afgelopen 2 weken is mijn buik weer gaan groeien. Maar het kan van alles zijn wat je ziet. In het begin is het voornamelijk een opgezette dikke darm. Maar maak je geen zorgen, ook jij krijgt vroeg of laat een buik
Wat een mooie zwangere buiken, ben echt onder de indruk! Heb zelf ook 2 nieuwe foto's in mijn album,want het gaat hier ook steeds harder.