Allereerst: van harte gefeliciteerd!! Ik woog 59 kg toen ik erachter kwam dat ik zwanger was en ben 1.68m, dus een gewoon slank postuur. Met een week of 8 kon ik mijn broeken niet fijn meer dicht (zat niet lekker) en met 12 weken kreeg ik ze niet goed meer over mijn billen/heupen. Dit is mijn buikje met 25 weken Bekijk bijlage 38323 Ben nu bijna 36 weken en heb nog altijd een bescheiden buikje, amar wel helemaal volgens schema. Ben tot nu toe 8 kg aangekomen.
Ik heb ook al mijn hele leven een spastische darm. Moet zeggen dat ik sinds ik zwanger ben véél minder last heb van mijn darmen.
Ik ben nu bijna op de helft , en als je het weet dan zie je het wel, maar nog niemand heeft gevraagd of dat ik zwanger ben , hoeft ookbijna niet want overal waar we komen en mijn dochtertje is erbij dan roept ze hard : Mijn mama heeft een baby in de buik !!!!!!!!!!!!!!!! Tot voor 2 weken terug paste ik mijn gewone broeken nog , zaten alleen niet meer lekker , dus ik laat ze nu in de kast liggen en lekker een positiebroek !!!
Ik kon met een week of 6 echt me broeken niet meer dicht en ben begonnen met groeien toen ik een week of 12 was... ben ondertussen 12 a 13 kilo aangekomen en heb een al zeg ik het zelf een flinke buik....Maar moet ook zeggen sinds ik gestopt ben met roken smaakt mij alles ook een beetje te goed hihi
Oh dat is fijn zeg! Ik heb er sinds ik zwanger ben (nu 5 weekjes) alleen maar meer last van! Maar... Heb verder helemaal geen kwaaltjes, dus das hartstikke top! Mijn broeksknopen beginnen nu al wel te knellen hoor!
Ik herken het..Ik ben wat gezet van mezelf en inderdaad..mijn buikspieren verslappen, mijn darmen zijn opgezet en ik kan dus mijn buik al niet meer inhouden..je kunt het er zo aan af zien..Broeken vind ik nu ook al niet meer echt fijn..Liever een jurke met een legging, die je dan mooi tot over je buik kunt trekken..(maatje L..haha..) Ik ben benieuwd hoe dat gaat verlopen..
Ik kreeg rond 11 weken mijn normale broeken echt niet meer dicht. Nu ben ik wel slank van mezelf (38..), maar ik kreeg voor mijn gevoel best snel een buikje. Nu kan ik inmiddels echt geen gewone broeken meer aan en zit ik in de positiekleding. Persoonlijk vind ik het erg leuk hoor, dat het al redelijk snel zichtbaar is. Die woest erotische meegroei bh's *kuch* vind ik wat minder, maar ze zitten wel heerlijk. M'n bh's met beugels zaten al snel niet bepaald lekker meer. Heb gezien dat ze bij de voedingsbh gelukkig wat leukere modellen hebben!
Poeh nou mijn bh's zitten nu ook al echt niet meer lekker! Denk dat het een cup-maat scheelt! Zou ik dan nu ook al aan de meegroeibh's moeten?? Lekker Sexy ja!
Hoii, ik kreeg ongeveer bij 3 maanden een buikje, nu als ik me buikband aan heb, zie je t erg goed! Lekker trots zijn en showen! haha... en idd, bh's zitten niet meer als dat je gewend bent..soms zit ik hele tijd aan me bh te heisen haha...ga binnenkort maar een meegroeibh halen...
Hoi Susy, Vanaf wanneer heb jij al zo'n buikband om? Vanaf wanneer kun je die dragen? Dat ziet er nl. toch ook niet uit als je nog niet echt een buikje hebt of wel?
Ik merk wel dat het per persoon verschilt wanneer je het gaat zien, en dat het er niet echt uitmaakt of je dun of dik bent. Ik ben namelijk vrij slank (maat 34/36) en ik kon tot 20 weken mijn eigen kleding nog aan. Moet wel zeggen dat ik er op het laatst wel een haarelastiekje tussen moest doen. Nu kom ik ook niet meer onder de postiekleding uit hoor
@ stippeltje, heb hem nu een week geleden binnen gehad, en gelijk gaan dragen. Je ziet al een aardig buikje hoor in me buikband! zal wel ff een foto zoeken... heb hem al... AL ERG TROTS OP ME BUIKJE! HIHI lekker showen! en staat erg goed zoals je ziet liefss
Ik ben nu 12 wkn en 3 dgn zwanger en heb nog geen buikje, hoor. Ben wel 3 kg aangekomen maar dat komt puur doordat ik veel meer eet! Dus ik kan m'n meeste kleding nog aan al zitten sommige broeken niet meer lekker. Morgen wel effetjes kijken voor een grotere BH!
Ow gaaf zeg! Ja dat is echt mooi! Dan zie je ook echt dat je zwanger bent, en volgens mij loop je dan ook heel trots! Mooi hoor!
Ik kan ook al een aantal weken niet meer in mn gewone broeken, ookal is er ondertussen al 10kg af door de misselijkheid. Dus draag ook al een tijdje zwangerschapsbroeken. Sinds een week of 2 kan ik het ook echt niet meer verstoppen mn buikje. liefs
Vanaf het begin al een klein buikje ivm opgezette darmen en veel vocht vasthouden. Maar pas vanaf week 17 is er echt een groeispurt in gekomen en die houdt maar niet op.
Ik kon met 8 weken al nieuwe broeken kopen Was toen natuurlijk vanwege mn darmen ed. Rond 12/13 weken zag je al echt een zwangerbuikje en vanaf 18 weken ging t ineens héél snel (kon toen bijna elke maand nieuwe positiebroeken kopen omdat de kilo's er ook ineens aanvlogen ) Hier een buikfoto van toen ik 14 weken zwanger was (voor de nieuwsgierigen) Helaas nu niet meer zo streeploos en strak
Afgelopen weekend heb ik voor het eerst positiebroeken moeten kopen. Tot ongeveer 19 weken had ik een heel bescheiden buikje en kon ik gewoon nog mijn eigen kleding aan. Maar ineens ging het heel hard. In twee weken tijd heb ik echt duidelijk een 'zwangerbuikje' gekregen. Tot nu toe ben ik 3 kilo aangekomen, maar ik heb het idee dat het vanaf nu in rap tempo toe zal nemen hihi
Dat moet je voor jezelf bepalen, als je eigen bh's echt niet meer lekker zitten, gewoon doen. Bij mij gingen m'n beugels behoorlijk klemmen, vooral aan het eind van de dag. En sommige bh's waren vanwege de groei nog maar net tepelbedekkend . Ze zijn behoorlijk oncharmant, maar oh zo comfortabel. Dus als je eigen bh's echt niet meer lekker zitten, zou ik het zeker aanraden. Ook ik heb van de week m'n eerste buikbanden gekocht en dan is het echt goed zichtbaar, leuk!