Dreads laten zetten

Discussie in 'De lounge' gestart door Kristel86, 25 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    Ik ga volgende week voor de 4e keer dreads laten zetten (nepperds - dunne, lichtgewicht) en omdat het de afgelopen keren vrij snel ging irriteren vroeg ik me af of iemand misschien nog tips voor me heeft.

    Vaak wordt t me net iets te strak ingevlochten waardoor ik erg snel jeuk krijg. De laatste keer hebben ze t dan ook minder dicht op mn hoofdhuid gedaan en grotere plukjes gebruikt, maar nog steeds ging het heel snel irriteren. (jeuk, pijn, hoofdpijn etc)
    Ik heb een spray via de kapper gekregen voor mn hoofdhuid, maar die werkte totaal niet.

    Iemand een idee wat ik hiermee zou kunnen?
    Of heeft iemand een tip qua spray die erg goed werkt?
    Of een speciale shampoo die goed werkt tegen de jeuk?

    Ik laat het deze keer bij een thuiskapster doen die speciaal een cursus gevolgd heeft voor dreads, maar toch ben ik bang dat t weer zo zal gaan als voorgaande keren. Dat ik ze er dus na 2 weken weer uit moet halen omdat ik gek word van de jeuk en pijn.. ;)

    Dus, iemand die ook (nep)dreads heeft of heeft gehad en die misschien wat goeie tips voor me heeft (qua shampoo/spray oid en manier van invlechten misschien) zodat ik er deze keer hopelijk wat langer van kan genieten? :D
     
  2. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.497
    0
    0
    noord-holland
    ik heb geen dreads gehad, maar mijn haar laten invlechten met allemaal kleine vlechtjes. Ik kreeg ook allemaal uitslag op mijn hoofd, bleken de haarzakjes te zijn die geirriteerd raken omdat ze een richting opgetrokken worden niet *gewoon* is. Het enige wat bij mij hielp was er koude body lotion of vettige creme opsmeren...dit koelde en dat verhielp de jeuk ff. Het was op een gegeven moment wel weg, ik heb ze nl 2 maanden gehad.

    Succes ermee:)
     
  3. Blossum

    Blossum Bekend lid

    21 nov 2009
    559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hee, toen ik dreads had heb ik het gewassen met zwitsal baby schuim shampoo (met dat pompje). Hierin zit minder zeep en meer water. Dat scheelt al dat er niet zo veel zeep op je hoofdhuid blijft zitten. Bij mij hebben ze geloof ik 2 mnd gezeten omdat ik het toen zat was.
     
  4. MyBelle

    MyBelle Actief lid

    26 apr 2010
    144
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja ik heb het ook gehad, neppe dikke lichtgewicht....zal zo kijken hoe het spulletje heet werkte erg goed!
     
  5. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    ik zet zelf ook vlechten bij mensen
    en ik raad ze altijd aan om tegen de jeuk wat haarlak in te spuiten en s`nachts natuurlijk met een hoofdoek of pany op slapen:)

    succes..
     
  6. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    Bedankt voor de reacties!

    Zwitsal schuimshampoo dus, hmm, zal daar eens voor gaan kijken :)

    Ik heb nu T-Tree spray besteld samen met wat nieuwe kleuren dreads, zit ook iets van menthol in las ik, dus hopelijk werkt dat dan tegen het jeuken. Maar tips over andere merken oid zijn nog steeds welkom voor t geval t niet werkt ;)

    's Nachts doe ik idd altijd iets er omheen, t slaapt niet echt fijn met die losse dingen.

    En verder maar gewoon even proberen door te zetten, ookal zou t heel erg jeuken? T zou dus vanzelf weg moeten gaan?
     
  7. Done

    Done Fanatiek lid

    5 jan 2009
    2.634
    0
    0
    Huismoeder
    Het kan ook zijn dat je gewoon weg niet tegen de synthetische stof kan waarvan de dreads gemaakt zijn.
    Ik vlecht zelf in en heb met mijn langere haar regelmatig zelf dreads in.
    Babyshampoo kan helpen maar werkt niet voor iedereen.
    Haarlak zou ik zelf niet doen aangezien je daar juist je haren weer mee vervuilt en de kans op roos en andere rommelvorming in je haar kan bevorderen
     
  8. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    haarlak houdt wel de jeuk tegen en je moet het niet veel spuiten hoor!!
    gewoon een ienie mienie beetje:)
     

Deel Deze Pagina