Een tweede blijft vaker langer zitten v;gs mijn VK! Eerste geboren met 38 weken: 4 uur ontsluitingsweeen en 1 uur persen en vacuumpomp ( sterrekijkertje). Tweede geboren met 37,3: 1 uur ontsluitings weeeen en 15 minuten persen!
Bij mij niet eerder. Allebei precies met 39 weken. Maar de 2e bevalling ging wel veeeeeeeeeel sneller. Op zich fijn dat je er sneller klaar mee bent, maar de weeen waren wel veel heftiger en kwamen erg snel achter elkaar. Daardoor vond ik het dan ook veel heftiger.
Eerst 40+5! Geboren 10 1/2 uur over gedaan Tweede 39+5! Geboren 2.35 over gedaan Had bij de tweede al wel een tijd lichte weeen maar toen we in het zh waren/kwamen bleek ik al 4/5 cm Te hebben en toen hebben ze me vliezen gebroken om 12:00 en 14:35 is hij al geboren dus ik reken vanaf die 12:00 toen begon mijn bevalling voor mijn gevoel echt! Daarvoor waren goede harde buiken met wat kramp! Bije eerste klopt die 10 1/2 ook moet echt! 7:00 begin harde buiken ( lees weeen) om 14:00 vk langs om ff te checken hoe en wat! Had ik al 6/7!cm ontsluiting toen vliezen gebroken en de weeen kwamen rond 15:30 goed op gang toen zat ik op 8 cm en zijn we naar boven gegaan om 16:00 begon het toch echt pijn te doen en om 17:35 is hij geboren ! Dus tja als je rekend van 14:00 tot 17:35 is dat ook maar 3:35 min!!!
Eerste bevalling, met 39+6, duurde 14 uur vanaf t breken van de vliezen (spontaan). Veel complicaties en t was een verschrikkelijke ervaring. (ontsluiting stagneerde, weeenopwekkers, ontsluiting vorderde nog steeds niet, ruggeprik, 1,5 uur persen zonder vordering, uiteindelijk vacuumverlossing; t was bijna uitgelopen op een spoedkeizersnee.. kortom, t was niet echt om over naar huis te schrijven ) Tweede bevalling, met 38+3, was al begonnen zonder dat ik t doorhad Had veel pijnloze harde buiken waar ik niks achter zocht, maar had toch maar even de VK gebeld ivm minder leven. Bleek ik al 5 cm te hebben! Vliezen zijn door de VK gebroken en vanaf dat moment heeft t maar 3 uurtjes geduurd En t was een superbevalling; zo zou ik t nog 10x doen (thuis bevallen in bevallingsbad, zonder toeters en bellen ) Kortom, 2e was eerder (10 dagen) en de bevalling was ook veeeeeel sneller en makkelijker
1e bevalling, 24 uur weeen die einidigde in een spoedkeizersnee. Was 11 dagen overtijd en ingeleid. 2e bevalling, begon uitzichzelf, 6 dagen overtijd en duurde 8 uurtjes. Bevallen met vacuum. Hoooopppp zooo dat deze VOOR de uitgerekende datum komt!
1e met 40 precies bevallen in 7 uur, begon met diarree en daarna weeën 2e met 41 bevallen in 2 uur (waarvan 1 uur zonder weeën, dus effectief 1 uur), begon met gebroken vliezen. (3e met 39+3, 3,5u, begon met weeën, 4e ook met 39+3 maar zonder duidelijke weeën, alleen het laatste half uurtje)
Niet eerder maar zeker wel sneller! De eerste kwam met 37.5 wk en totale bevalling duurde 15 uur (vanaf breken vliezen tot met geboorte met 1,5 uur persen) De tweede kwam precies met 40 wk en totale bevalling duurde 3,5 uur (vanaf eerste wee, vliezen braken niet vanzelf deze keer en 20 min persen) Dus totaal niet met elkaar te vergelijken!
Bij de 1ste ingeleid met 39+5, 20 uur weeen en 45 minuten geperst. De 2e spontaan bij 39 weken, 3,5 uur weeen en 15 minuten geperst.
Ben blij met jullie reacties. Erg wisselend dus.......... Morgen uitgerekend en nog niks. Ik hou er maar rekening mee dat deze ook wat later komt. Hoop niet op grote broer zijn verjaardag. Anna
Inmiddels ben ik erachter. Het gaat veeeeel sneller. Tenminste hier. Weeen begonnen na middernacht en onze zoon is geboren om kwart voor acht. 1 dag na de verjaardag van zijn grote broer. Anna