Juist bloeduitslag gekregen hcg waarde is maar 7. Kan dat normaal zijn 3 dagen voor NOD ??? Mijn test vannacht was nochtans duidelijker dan die de dag ervoor..
Ik durf er niks over te zeggen. W is erg laag, maar het is ook nog voor je NOD toch? Wat is de reden dat je het voor je NOD al hebt laten testen?
Omdat ik al een paar dagen vage testjes heb....Ik moet vrijdag terug. Dokter zei dat het laag is maar dat het nog alle kanten op kan.
Waarom Verkopen ze anders vroege testen vanaf 12 hcg? Hoop voor je dat je hcg mooi gaat oplopen in iedergeval
Ik dacht dat kruidvat gevoeliger was dan 25.. 8 of zo? Ze reageerden i.i.g. eerder dan mijn 'vroege testen' van 10 hcg. Vind het sowieso vreemd dat je met een hcg van 7 zo'n duidelijk test hebt. Ik weet dus eigenlijk geen antwoord op je vraag, sorry. Hoop dat je over een paar dagen duidelijkheid hebt!
Ik denk dat t alle kanten op kan. Gezien je nog 3 dagen voor NOD zit, dus nog geen 4 weken zwanger kan een hcg van 7 best denk ik. Je zal t vast al hebben opgezocht maar zie de tabel in onderstaande link: Hcg-waarden tabel Ben benieuwd maar ik denk dat je zwanger bent want je testen lopen ook mooi op toch?
Vandaag was men testje niet lichter, was zelf een ietsiepietsie donkerder....me happy Bovenste van vandaag, onderste van gisteren.