Ik ben vandaag 13 weken zwanger van mijn derde kindje. Eergister voelde ik een soort van 'blubje' in mijn buik, voor mij het typische babygevoel (ik weet hoe het voelt na 2 zwangerschappen) Vanacht had ik het weer en zojuist weer.. mijn darmen voelen nooit zo aan. Zou dit echt de baby kunnen zijn, 13 weken is toch veel te vroeg om iets te kunnen voelen? Ik ben benieuwd of er iemand is die dit ook zo vroeg al had!
Hier nog een. Eerste met 15 weken, tweede met 12 weken en deze met 11 weken. Volgens de gyn kon dit prima.
Ik voelde de eerste pas met 22 weken zwangerschap, maar de placenta lag ook voor. Bij de tweede voelde ik hem rond de 14 weken. En deze moet ik nog afwachten haha. Maar denk dat het wel al kan hoor.
dat kan zekers ! mijn eerste zoontje ook met bijna 13 weken! en onze 2de ukkievoel ik nu pas meer een luie beebje whahaha groetjes en heerlijk gevoel trouwens he!
Ben zwanger van onze eerste en die heb ik ook bij 12 weken al voor het eerst gevoeld. (bevestigd door de verloskundige omdat de dopetone werd weggeschopt. Het is erg vroeg, maar kan dus zeker.
Kan heel goed hoor. Helemaal als je al meer zwangerschappen hebt gehad weet je hoe het voelt en herken je het zodat je het eerder kan voelen.
Ja hoor Ik voelde ons kindje ook al met 13 weken! Al was het toen een soort gekriebel, getril. Nu vanaf 17 weken voel ik echt een soort schopjes,duwtjes. En t is de eerste
Milla, wat geweldig al weer 13 weken! Wat super dat je de kleine nu al kan voelen, wat moet dat een heerlijk gevoel zijn na al de maanden wachten...de weg er naar teo was niet makkelijk, maar dit maakt toch echt alles goed! Liefs Naatje
hoi allemaal ik kon met 13 week de kleine ook al voelen dus het kan wel het is mijn derde zwangerschap groetjes jolanda
Toevallig wilde ik net een topic gaan openen want ik zat net achter mijn bureau en mijn buik kriebelt een beetje van binnen, net voelde ik een paar keer achter elkaar "plopjes schuin onder mijn navel. Ik ben 15 weken en 2 dagen zwanger, kan dit kloppen dat ik de kleine heb gevoeld?
Jah kan zeker! ik voel de kleine ook al 2 weekjes niet geregeld maar af en toe voel ik een plopje, heeeerlijk gevoel...