hallo Ik ben vandaag precies 13 weken zwanger, van ons 4den kindje. Nu heb ik het gevoel dat ik het kindje al voel bewegen, zou dit zo kunnen zijn??? Bij onze andere kids voelden, ik ze ongveer bij 16 weken zwangerschap... groeten gezinnetje
Ja dat kan heel goed hoor! Vooral omdat het je 4e keer is. Dan weet je al wat je moet voelen. Bij de 1e zw voelde ik de kleine met 16 weken en deze met 12 weken. Lekker van genieten!
hallo oke wat leuk Ik ga er volop van genieten. Zijn er nog meer moeders, die na meerdere zwangerschappe het kindje al zo vroeg voelen bewegen? Ik kan niet wachten om me buik weer lekker te zien golven
Ook ik ben 13 weken zwanger en dacht vanmorgen even of ik wat voelde bewegen. Maar durf het niet met zekerheid te zeggen. (5e kindje). Maar ik zou zeggen, of het nou wel of niet je kindje is.. gewoon genieten!
Hier ook herkenbaar! Een vriendin voelde het bij haar 2e al met 12 weken en ik met 14 (ook 2e). Veel zeiden dat dat niet kon en het vast darmen waren, maar naarmate ik langer zwanger was, herkende ik het gevoel echt wel!!!!! Meid, lekker van genieten, het is zo'n bijzonder gevoel!!! Ik geniet nu vooral 's avonds op de bank met m'n voetjes in de lucht: de buik beweegt alle kanten op, ik kan een voetje voelen etc. Hmmmmm, zo speciaal!!!
Ik had veel geluk, het is mijn eerste kindje en ik voelde hem al bij 13 weken, bij 14 weken wist ik zeker dat ik hem voelde, heel bijzonder. Bij de septembermama's zit ook iemand anders die haar eerste kindje al zo vroeg voelde. Gefeliciteerd met jullie 4e kindje op komst!
Ik ben 13 weken zwanger van mijn tweede kindje en ik voel mijn kindje ook al vanaf 12 weken. Toen ik de echo kreeg en het kindje zag en voelde bewegen wist ik het zeker! x
heej zwangere vrouwen. Ik weet nog niet precies hoeveel weken ik zwanger ben maar ik heb ook wel het idee dat ik soms n trap voel. het is ook mijn 2e zw. maar volgens mij zijn het spastische darmen bij mij want denk niet dat ik al 12 weken ben. hihi.. xx mij nog veel succes!!
Hoe weet je dat zo zeker dan??? Ik ben namelijk nu 15 weken zwanger en voel wel "dingen" onderin mn buik, maar ik kan echt niet met zekerheid zeggen 'ja, dit is de baby'. Ben benieuwd hoe jij het zo zeker weet dan
Ja hoor, hier ook. Bij mijn 4e voelde ik al heel vroeg beweging: rond 11 weken. En het grappige is: ik weet het heel zeker, want ik kreeg op dat moment een echo en zág ook meteen gebeuren wat ik voelde (bij nummer 2 en 3 voelde ik het ook al vroeg, maar nummer 4 brak alle records ). De gynaecologe die de echo maakte bevestigde toen ook dat het inderdaad vaker voorkomt. Zeker als het niet de eerste is, want dan weet je inmiddels waar je op moet letten. Ik vond het altijd heel bijzonder om al zo vroeg een teken van leven te krijgen!
ik voelde ons kindje met 15 weken, en het is de eerste. Dus ik denk wel dat het kan , nu herken je het gevoel natuurlijk ook meteen.
goedeavond Ik geniet er volop van en wat fijn om te lezen dat er zoveel meer zijn Mijn gynacoloog zei dat het veel te vroeg is om nu leven te voelen... maar meneeeer hahha u voelt niet wat ik voel (zo dat is eruit) Ik ging een beetje twijfelen aan mezelf die hormonen ook! nou ja.... nu gelukkig niet meer
Maar WAT voelen jullie dan??? Ik voel namelijk ook wel dingen, maar ik weet niet of het de kleine is, want dit is de eerste pas
Ik omschreef het altijd als een opborrelende scheet die niet komt. Ploffende belletjes is het meer zeg maar.
Zeker een man die dat zei Niet twijfelen hoor, het kan echt! Verder, tja hoe voelt het... inderdaad een soort ploffende belletjes, piepkleine duwtjes. Ik voelde het in het begin altijd het best als ik ontspannen onderuit zakte op de bank. Benen lekker omhoog, hand op mijn buik, hallo kindje! En jawel, dan kwam er vaak reactie
Dit is mijn eerste echte zwangerschap, maar ik voelde onze meid ook al bewegen rond 13 weken hoor Het ligt er ook nog aan waar je placenta ligt he, en die zit bij mij aan de achterkant.