oh zeker, ik klaag wel hoor, mja dat mag ook wel met al maanden elke dag pijn en niet slapen toch? MAAR ik blijf positief en ben dolgelukkig dat er zo'n mooi ventje in mijn buik zit! En ik wil datie nog lekker blijft zitten voorlopig!
Maaike: mooie buik had je hoor! Idd best bescheiden maar zoals iemand anders al zei, met 2 in je buk wordt er flink verbouwd, haha Hier ook allerlei klachten..nu al: iedere avond een pijnlijke buik/harde buiken..ik hoef maar ff te tillen (mijn dochtertje!) en heb al meteen last (en die beweging ook van het optillen, 1,2 ennnnn 3.... ben nu bijna 18 weken en nu al zo'n last..ik zorg dus wel dat ik rust houd, wel zo handig lijkt me, haha Oja, en ook voor mij geldt, omdat ik s avonds zoveel last heb kan ik best ff klagen, maar ook wij zijn zooo ontzettend blij met dit 2e wondertje.
Nou ik vond die van mij niet zo bescheiden haha.. dat was idd een verbouwing in mijn buik. Kon amper lopen. Gelukkig waren ze niet zo groot anders had ik het niet volgehouden: 2580 en 2240 gr, klein maar gezond!
pff weet je wat ik niet snap, waarom ik nog maar zo weinig buik heb. ikzelf vind hem gigantisch maar iedereen zegt dat ik helemaal nog niet dik ben.
kan het niet zien je hebt geen foto ,kan je er geen foto op zetten ? maar goed bij iedereen is het anders he ... ik woog voor mijn zwangerschap 56 kilo je zag het echt heel snel ,maar nu krijg ik ook nog steeds te horen van zoooooo voor 30 weken heb je ook geen groot buikje ...... maar goed als het kindje maar groeit dat is het belangrijkste...
zal wel eens kijken of ik een foto kan maken, ik krijg wel bepaald geen klein dametje hoor. ze was nu al meer dan 400 gramboven gewicht en dat was op 27 weken
hoe weten jullie hoe groot of zwaar jullie kindje is? Ik heb te horen gekregen bij de 20 weken echo dat het een bescheiden kindje is daarna nooit meer wat over gehoord. Ben ook wel heel benieuwd. Kan een verloskundige je dit vertellen?
ze voeren dit in de computer in soms zeggen ze het en soms niet, zoiezo krijg ik straks speciale groeiecho's (omdat onze kleine met 20 weken al dik een week vooruit liep en met de geboorte (38 weken) dik 8 pond was (ingeleid) Soms zie je het wel eens staan op de pc bij hun maar zeggen ze het ook niet Flinke buik winnietje , ik vind je ook zo mooi kijken op die 28 weken foto helemaal stralend!
Michelle, wat mooi! Guusje, show eens ff een duidelijke buikfoto dan Ik krijg ook groeiecho's. 1 met 30 weken en 1 met 24 weken...ben benieuwd
hoe liep je kindje met de 20 weken echo, al vooruit een weekje toch? ik krijg hem ook ongeveer met 34-36 weken (ik denk dat je met 24 namelijk 34 bedoeld? anders zou je hem al gehad hebben ) die laatste schijnt echt precies te zijn omdat er dan meestal niet veel dingen meer veranderen.. @Guusje ja duidelijk buikfoto van opzij ofzo
Dankje IMD ik zal het donderdag eens vragen aan de verloskundige of het een groot of klein kindje is hahaha
IMD, de kleine liep toen een week voor, met 21 weken. En met 26 weken weer goed zei de echoscopiste met de 3D echo...
Hoi allemaal Ik heb vandaag ook mn eerste buikfoto gemaakt Het is nog heel vroeg, maar toch heb ik al best een buikje vind ik Ok, het zijn mn darmen maar die aan het verhuizen zijn, maar ze zijn aan het verhuizen omdat ik zwanger ben, dus is het een zwangerbuikje