ook in mijn album weer een nieuwe buikfoto van 38 weken. hopelijk komen er niet meer zoveel bij @kristel.. wat een mooi beginnend buikje!
Ik heb ook weer een nieuwe foto in mijn album. Ik wou hetzelfde zeggen marije... hopelijk is het de laatste hihi.
ik heb me eerstw buikfoto's in me album gezet naar even zoeken hoe is moest en wat vinden jullier? liefs joanita
adriana wat een mooi bescheiden buikje zeg en je moet nog maar even geweldig! jij hoeft je niet druk te maken of je buik weer plat wordt hihihihi
Nieuwe foto..! Denk dat sinterklaas boos op me is... hebben de kerstboom alvast neergezet... wilde een kerst buikfoto hihi Maar om de boom nou na 5 dec pas neer te zetten werd me een beetje kort dag... dus sja... het is november en wij hebben de boom al staan hahaha!
Hihi idd sexy mama! Leuk avondje geweest... Buik is idd gegroeid... ben benieuwd hoe groot ie uiteindelijk gaat worden! Wanneer komt er weer een nieuwe foto van jou..? Is al 2 weekjes geleden he!
haha ga ik morgen maken! me vriend gaat het doen, is wat mooier .. Mijn buik is ook wel weer gegroeid! Als ik zie dat jij 38 weken ben word ik echt jaloers! Jij hoeft nog maar ff te wachten! Maarja voordat iuk het week ben ik ook 38 weken, de weken vliegen voorbij!
Ben benieuwd leeuw naar je buikje! Niet jaloers zijn, de tijd gaat zoooo snel, lekker van genieten nu, voor je het weet zit jij ook op 38 weken! Makkie, hihi ja he..
prachtig bescheiden buikje zeg voor 38 weken.. Die van mij is ook zoiets nu..vond hem ook nog wel bescheiden..maar denk niet dat ik ie tot de 38 weken zo blijft hihi