@Imd: Wow, je straalt helemaal op die ene foto, geweldig @Olove: Een echte grote buik heb je al zeg! Mooi
heb weer een nieuwe buikfoto gemaakt..samen met een photoshop programma..ik kan het iedereen aanraden..super leuk! kijk maar in mn album. @iedereen wat een mooie buikkies allemaal!
ooo meiden wat een mooie buikjes allemaal! Geniet er maar voor de 100% van, je gaat um echt nog missen! Doe ik nu ook ineens, hoewel ik mama zijn en ons wondertje nu vast kan houden nog veeeeel mooier vind hoor! Maar hoop toch heel erg dat het ons nogmaals gegund is! Zo speciaal die dikke buik!
Ik heb mijn beginnend iniminie buikkie ook in mijn album staan. Zag weer mooie buikfoto's voorbij komen.
Heb weer mooie buiken gezien prachtig. Heb mijn buik met 12 weken ook weer in mn album gezet + een vergelijkings foto van 12 weken nu en toen ik 12 weken zwanger was van Yeline. Buik groeit nu goed door, maandag ben ik nog na de vk geweest ivm met erge bandenpijn, blijkt dat mn baarmoeder een groeispurt heeft gemaakt en 2 vingers onder mn navel zit dat verklaarde een hoop.
Nieuwe buikfoto weer! Klein groeispurtje gehad weer, gek hé, dat je dat zo zelf niet eens door hebt. Maar als je het terugziet op de foto's dat je dan denkt van; hé! gegroeid!