Ik heb een heel stuk van mijn haar afgeknipt, weten jullie een goed middel bij kort haar met slagen/krullen. Welke shampoo en/of stylingproduct werkt goed en geeft bijvoorbeeld meer krul?
ik gebruik, andrelon perfecte krul shampoo en cremespoeling. verder diverse producten, maar net wat ik die dag wil bereiken
Ik heb zelf lang haar met krullen, maar door t gewicht zakt de krul er vrij snel uit achter. Ik gebruik hiervoor krullenmousse van fructis, werkt super Verder gebruik ik tegen het pluizen Thrill van Osis+ (kun je bij een kapperswinkel of bij de kapper kopen die met Schwarzkopf werkt). Is eigenlijk niet bedoeld als antipluis maar werkt perfect als je niet te veel gebruikt (en t ruikt nog lekker ook ) Wat je ook nog kan doen is je haar droog fohnen met een diffuser, maar als je haar snel pluist zou ik t niet zo snel/vaak doen. Aan de lucht drogen werkt hier t beste alvast; beetje haarserum in vochtig haar, haar beetje loswoelen en dan niks meer mee doen tot t droog is. Wat shampoo/conditioner betreft; Ik heb een tijd lang Anti Frizz van John Frieda gebruikt, maar dat is niet bepaald goedkoop. Momenteel gebruik ik Laagjes accent van Andrelon, maar door de hormonen (net bevallen/geef borstvoeding) is mn haar ineens heel snel vet bovenop Dus ik moet op zoek naar een andere shampoo die ervoor zorgt dat t niet zo snel vet wordt, maar ook niet te droog waardoor t gaat pluizen.
Perfecte krul shampoo en je hebt daar ook van dat spul voor in zown pompje Die gebruikte ik toen ik nog kort haar had.. Nu is het lang en gebruik ik sexy silky hair anti pluis spul Ben echt goed met namen zoals je ziet