Hallo, Ik heb een raar vraagje, ik weet trouwens niet of ik hem hier moet plaatsen of ergens anders, als die verkeerd staat sorry! Wij zijn bezig om zwanger te worden en kan over een aantal dagen testen..Hopelijk is het raak! Maar nu mijn vraag: Ik heb al 3 dagen dat ik moet poepen maar het komt niet, het zit heel erg vast daarbinnen. Kent iemand dit? is het een voorteken van zwanger zijn? is het een teken nog van het ontpillen?
weet je, dat is zo lastig... het zou het allemaal kunnen zijn... sorry, maar je zult echt af moeten wachten of je ongi wordt!
het kan ook gewoon zijn dat je b.v iets hebt gegeten waardoor het wat vaster wordt ofzo? dus idd even afwachten
ja dat dacht ik dus ook van afwachten tot ongesteld, maar dat duurt nog best lang, en zo kan ik toch ook niet door blijven lopen? ik ga elke 10 minuten naar de wc omdat de drang er is haha, maar er komt niets..!
Afwachten idd helaas draait het zwanger worden alleen maar daaruit wachten wachten en nog eens wachten
ja jammer genoeg wel he Maar we zijn pas net begonnen dus we hebben geduld hoor. alleen dat mijn ontlasting vast zit vind ik dan weer wat minder haha
Het kan door allerlei dingen veroorzaakt worden... Stress, iets wat je gegeten hebt, hormonen... Niemand kan jou helaas zeggen wat het nu precies is.. Al moet ik zeggen dat het in mijn ogen een beetje onwaarschijnlijk is als je nu al kwaaltjes zou hebben van een zwangerschap. De innesteling is als het goed is nog niet eens geweest, dus ben je technisch gesproken nog niet eens zwanger... Snap je hoe ik t bedoel? Als je last blijft houden, probeer dan op de nuchtere maag een glas lauwwarm water te drinken 's ochtends en eventueel pruimen te eten. Als het goed is moet het er dan zo uitvliegen
hey, ik heb net hetzelfde! normaal gezien ismijn vaste moment s'morgens als ik opsta en nu krijg ik altijd die drang s'avonds en als ik danwil gaan lukt het niet! maja we moeten nog wel iets meer dan een weekje afwachten! groetjes sofie
Klinkt vies maar een theelepeltje olijfolie, droog brood er achteraan en je zit voorlopig hoor.... Voor de rest sluit ik me bij Kristel aan!