bevalling opwekken?

Discussie in 'De bevalling' gestart door danikrogt, 1 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. danikrogt

    danikrogt Actief lid

    13 nov 2008
    141
    0
    0
    geen werk
    rijswijk
    hoi ik hoor en lees veel over je bevalling zelf opwekken en over wonderolie
    wat is nou eigelijk die wonder olie? en waar haal je dat?
    zijn er nog andere dingen om de bevalling op te wekken?
    of moet het echt vanzelf komen?

    groetjes dani
     
  2. Mamani

    Mamani Lid

    2 dec 2007
    97
    0
    6
    Hoi Dani,

    Ik raad je wonderolie niet aan want me verloskundige vertelde me een keer dat hierdoor de baby in vruchtwater kan poepen. Ik heb vorige zwangerschap framboosbladcapsule gebruikt en heb een hele makkelijke bevalling gehad. Ik denk niet dat er echt iets is waardoor je de bevalling kunt opwekken, alleen strippen misschien en dan moet de baby ook nog eens klaar zijn om te komen, anders heeft dat ook geen nut.

    zelf weeën opwekken - Zwangerschapspagina.nl
     
  3. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    geduld ;)

    Er zijn veel truukjes, maar als de kleine niet wil, blijft hij/zij wel zitten.

    Wat je wel eens hoort (niet altijd 100%veilig):
    wonderolie/veel pannenkoeken, de darmen gaat dan krampen, en soms gaat de baarmoeder dan mee doen. Het zorgt helaas ook soms dat de baby in het vruchtwater poept, dat is niet zo goed.

    ananashart of bitter lemon, als je daar genoeg van binnen krijgt kan het ook de weeen op gang helpen, maar dat komt omdat die stof in grote hoeveelheden giftig is, en je lichaam dan vind dat de baby beter buiten je buik kan zijn. Zul je wel 3+liter bitter lemon moeten drinken. En die giftigheid krijgt je baby ook binnen. Ook geen fijn idee.

    sex! Er zit in sperma een stofje (progla-nogwat). Dat kan de weeen ook op gang helpen. Werkt alleen als je baarmoeder er klaar voor is. Dat is in ieder geval redelijk veilig, zolang je vliezen niet gebroken zijn ;)
    Net zoals ook bij strippen geldt.

    traplopen: lijkt me vooral vermoeiend als je hoogzwanger bent. En zou niet weten waarom dat zou helpen.

    Voetmassage: er is een punt op je voet, dacht de buiten-zijkant van de kleine teen, daar zit een drukpunt voor je baarmoeder. Daarom wordt voetmassage ook weleens afgeraden tijdens de zwangerschap. Of wordt het juist gebruikt bij een stuitligging. Als het niet helpt, heb je in ieder geval ontspannen pootjes ;)
     
  4. danif

    danif Fanatiek lid

    10 nov 2008
    1.104
    0
    0
    Kinderdietist
    Friesland
    je kan ook met acupuntuur de bevalling opwekken. Heb het niet gerprobeerd, maar spreekt me wel aan
     
  5. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    2 jan 2007
    1.984
    0
    0
    Dat laatste heeft bij mij geholpen! Maar ik zou vooral niet zelf gaan rommelen maar naar een erkende voetreflextherapeut gaan. Die weten wat ze doen;)
     
  6. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    ik zou lekker rustig afwachten.

    hier wilde ik zo graag dat ik de boel tegen gehouden heb;)
     
  7. debke83

    debke83 Fanatiek lid

    24 jun 2008
    3.588
    0
    36
    Beek-Limburg
    Ik zou het gewoon maar afwachten en de natuur zijn gang laten gaan.
    Het kindje komt wanneer het er klaar voor is!
    Succes met de laatste loodjes!
     
  8. Anakin

    Anakin VIP lid

    17 mrt 2006
    6.694
    301
    83
    Waarom zou je de bevalling willen 'opwekken'?
    Het kind komt er echt wel uit hoor.

    Ik heb wel eens gehoord dat traplopen helpt, succes ermee...
     
  9. Pila79

    Pila79 Bekend lid

    4 dec 2007
    978
    0
    0
    Mijn gyn was daar erg duidelijk in. Eigenlijk alleen sex zou het eventueel kunnen opwekken idd door het stofje wat in sperma zit. En verder zit er niks anders op dan wachten.
     

Deel Deze Pagina