Hoi We hebben even wat onafhankelijke hulp nodig bij de keuze maken van de meubels die we morgen willen bestellen. Welke van de 2 vinden jullie het beste passen bij het laminaat (let aub niet op mijn photoshop kunsten ) Zelf hebben we al een voorkeur, maar wat extra hulp is nooit weg. Zodra we een keuze hebben gemaakt nemen we het hele interieur van die soort. Dus kast, vitrinekast, salontafel, eettafel e.d. Hier de 2 soorten: Bekijk bijlage 268209 en de 2de Bekijk bijlage 268210 Graag via de poll een keuze maken. reacties waarom kunnen natuurlijk hieronder
Ik heb voor 1 gekozen... Ik vind het mooier als het afsteekt maar nummer 2 vind ik niet mooi bij elkaar passen.
bij foto 1 vind ik de kleur mooier bij het laminaat maar foto 2 vind ik de mooiste kast, ziet er steviger en handiger uit
Ik moest photoshoppen aangezien ik de kasten op de foto heb gezet in de winkel en de vloer bij ons thuis. Dus moest de kasten op de vloer plakken
Moeilijk! Ik zou normaal gesproken voor foto 2 gaan omdat ik dat grijze heel erg mooi vind, maar ik vind het niet mooi staan bij de kleur van de vloer.. Bij foto 1 vind ik het weer te veel op de vloer lijken en dus ook niet zo mooi... Ik zou bij deze vloerkleur eerder voor donkere meubels gaan of juist witte, maar niet zoals nu er tussen in. Als ik ÉCHT moet kiezen dan kies ik toch voor foto 1; vind foto 2 echt vloeken..
De kast van foto 2 vind ik het mooist maar de kleur....mwah, niet zo. En waarom straks al het meubilair in dezelfde kleur? Daar wordt je interieur echt enorm saai van.
Ik heb ook foto 2 gestemd. Het meubilair op foto 1 lijkt qua kleur te veel op het laminaat maar past niet echt, het verschil is zo klein dat het opvalt (does that make sense? ) En ik sluit me aan bij Moenie, waarom koop je alles hetzelfde? Beetje variatie is juist leuk!
Mwah, ligt er maar net aan hoe je t doet Bij hele strakke meubels vind ik het wel al snel saai worden, maar ik vind strak sowieso saai
Waarom alles hetzelfde: We hebben nu echt een bij elkaar gezocht zootje. Aangezien we besloten hebben het geld wat we hadden gespaard voor kinderen nu te steken in meubels voor het huis en nog meer willen we wat regelmaat. We vinden het dus mooier om alles hetzelfde te nemen ipv weer alles verschillend zoals nu.
Ik vind de tweede kast mooier, maar ik vind de eerste veel mooier bij het laminaat staan. Dus ik zou voor 1 gaan qua kleurencombi, maar voor de 2de omdat die kast + kleur veel mooier is. Tja hier hebben jullie ook niks haha sorry. Trouwens ik vind 1 geheel ook mooier geeft veel meer rust en je kunt het met accesoires wel weer levendiger maken.
Ik zou gaan voor nummer 2, het steekt goed af, en zo blijft de vloer neutraal en niet de bepaler van de rest van de inrichting. Vind bij de eerste foto het een beetje gecombineerd lijken bij de vloer, een beetje dezelfde richting op in ieder geval. Zou verder de kamer mooi aankleden met een duidelijke kleurtint (bruine bank bijv, kleed in bruintint) en daaromheen lekker werken met lijstjes, schilderij, kaarsjes etc. Dingen waar je van houdt!