Ik had een heel verhaal getypt, maar mijn verbinding viel eruit... Waar het op neerkomt is dat ik je probleem snap, maar dat ik denk dat je je druk maakt om niks... dat je je teveel vastpint op het 'roze versus blauw'. Ga gewoon eens rustig op zoek naar kinderkamers. Misschien vind je dalijk wel een hele mooie kinderkamer met creme en lichtgroen. Of met donker hout en geel... En de meeste kleertjes zijn toch wit voor pasgeborenen. Staat ook een stuk frisser.
Ik pin me niet zozeer vast op roze vs blauw oid. Dat is wel heel zwart/wit gezegd (of roze/blauw ). Ik vind het gewoon leuk om typische meisjesdingen te kopen, of jongensdingen natuurlijk. Niet alleen qua kamertje of qua kleertjes, maar ook qua andere dingen. En qua kamertje heb ik t niet over de meubels maar over het schilderwerk... Andere beginnen misschien pas met 30 weken met spullen kopen, wij willen het nu graag doen. Dat is onze manier van genieten van de zwangerschap. Plus dat wij het geld niet hebben om alles straks in een keer te kopen, wij doen elke maand een beetje. (En we vinden het niet leuk om alles straks in een keer te kopen) Laat ook maar zitten eigenlijk... Dit topic gaat nu heel ergens anders over dan hoe ik m begonnen ben en heb t idee alsof er tussen de regels door gelezen wordt wat niet de bedoeling is, want er worden dingen opgevat zoals ik ze nooit gezegd heb en dat vind ik best storend...
Als onderwerp heb je staan: hoe groot is de kans... Ik denk dat niemand hier een duidelijk antwoord op heeft, alleen dat de kans aanwezig is. Ik vind dat je niet zo negatief hoeft te reageren naar mensen die gewoon hun mening komen geven. Wij zijn niet de echoscopisten die jouw echo hebben afgenomen, dus verwacht dat ook niet. En als ze maandag weer zeggen dat het een meid is, ben je dan wel helemaal zeker? Ik zou zeggen wacht gewoon nog 3 weekjes tot je de 20-weken echo hebt gehad voor je met spulletjes kopen begint, dat is toch nog wel te overzien? Dan heb je als het goed is 3 keer gehoord dat het een meid is. Wij houden alles in het kamertje zwart/wit en zilver en na de geboorte krijgen we genoeg blauwe of roze spulletjes en zelf kan je de rest dan ook altijd nog aankleden met een paar leuke mandjes en accesoires. En ik snap best dat je last hebt van je hormonen, maar vergeet niet: dat hebben de meeste meiden die reageren op jouw verhaal ook. Vandaar misschien ook wat minder leuke reacties
Hey Kristel, Lees in een ander topic dat je echt een meisje verwacht haha. Fijn dat je nu zekerheid hebt!
Hoi Kristel, ook wij wilden het geslacht graag weten met 15.5 weken en lieten een echo maken. De man was 90 % zeker van een meid. Gelukkig had ik nog niets roze gekocht, want met 20 weken zat er 'ineens' een hele balzak met piemeltje En ik vind de reacties helemaal niet aanvallend overkomen, het is maar net hoe je het leest en interpreteert. Gelukkig kwam er nu ook weer een meisje uit lees ik net hierboven Hoop dat je lekker kunt shoppen op de beurs
Sorry ik zie het ook niet. Je kan ook de fotos de volgende keer meenemen naar de vk... misschien dat zie je het kan uitleggen... Ik een pretecho volgende week zaterdag, ben dan 17wkn en 2 dagen. Hoop eerlijk gezegd dat ik een duidelijkere foto krijg en dat ik het zelf ook kan onderscheiden..
Ik was eigenlijk van plan om niet meer te reageen hier aangezien ik heel erg het idee heb alsof ik mijn verhaal niet goed uitgelegd heb of dat t gewoon niet begrepen werd. Ik had dus ook stiekem gehoopt dat er niet meer gereageerd zou worden en t topic in de vergetelheid zou raken... Helaas In ieder geval zijn er een aantal misverstanden in de communicatie ontstaan. (bijv; ik heb nooit gezegd dat ik reacties aanvallend of negatief (slecht, verkeerd) vond, maar toch reageren mensen van 'ik vind t helemaal niet negatief/aanvallend') Wat ik bedoelde met 'negatieve reacties' waren reacties met een doemverhaal; 'ik vind t geen duidelijke foto' 'tegen ons zeiden ze ook dat t een meisje zou worden maar t is echt een jongen' etc. Reacties waar ik onzeker van werd, door ging twijfelen. Niet negatief in de zin van 'slecht' 'verkeerd' 'fout' etc. Hopelijk leg ik t een beetje goed uit? In ieder geval: Ik heb de foto aan mn VK laten zien en zij zegt ook overduidelijk een meisje. En ik mocht gisteren nog een keer bij t echobureau langskomen om mijn onzekerheid mbt het geslacht weg te nemen. De echoscopiste heeft alles nog een keer heel duidelijk laten zien, van alle kanten heeft ze gekeken en het is écht een meisje hoor, kan niet missen. Misschien dat de echo in mn album niet zo duidelijk is voor sommigen, maar het is écht een meisje. Geen navelstreng oid wat voor het geslacht zit Ook wil ik nog één keer duidelijk zeggen dat ik niemand aanvallend vond of negatief, maar wat ik al eerder zei: Ik raakte in de war van sommige reacties en ging daardoor heel erg twijfelen aan de echo. Ook zou ik met een jongetje net zo blij zijn geweest als met een meisje. Wij zijn een jaar bezig geweest om zwanger te worden waarin we 3x een miskraam hebben moeten verwerken, dus ik ben al supergelukkig dat dit kindje wél bij ons wilt blijven. En of het kindje nu een piemel heeft of niet, dat boeit niet. We wilden het alleen weten ivm praktische zaken en ivm spulletjes kopen. (en ja, dat kan ook later in de zwangerschap, maar wij willen t nu al graag ) Ik hoop dat mijn verhaal nu een beetje duidelijk is en dat jullie geen rare gedachten over mij hebben oid Ik ben iig niet meer onzeker en ben er ook klaar mee verder. Ik ga genieten van mn zwangerschap En voor degenen die de eerste foto misschien niet zo duidelijk vonden; hier een nieuwe foto van gisteren Klik --> http://www.zwangerschapspagina.nl/album_pic.php?pic_id=65923 Je ziet duidelijk weer 3 witte streepjes tussen de beentjes en een beetje in de vorm van een pijltje, zo ->
Sorry Kristel, ik had het verkeerd begrepen. Ik dacht dat je in eerste instantie op verhalen zat te wachten. Ik weet wel dat het je niet uitmaakt wat het wordt hoor Maar goed, mooi meisje op de foto! Is wel duidelijk hoor! Gefeliciteerd en op naar al het roze
Goed dat je het nog even toelicht. En super leuk dat het nu helemaal duidelijk is. Die foto kan echt niet missen! Lijkt exact op de foto in mijn album! Lekker roze shoppen en genieten van je zwangerschap!
Hoi, Ik was eerst ook onzeker of ze het wel goed hadden gezien. Maar nu zie ik zelf ook wel dat het heel duidelijk schaamlipjes zijn op de foto. Ik heb de foto ook in mijn album staan, kan je even vergelijken Leuk hè een meisje!
wat leuk Kristel, een meisje! ben jaloers, ik zei altijd dat ik het niet wilde weten, maar nu ze het kunnen zien wil ik wel! alleen mijn vriend wil nog steeds niet dus ik moet wachten tot augustus!
O ik bedoelde het ook niet vervelend hoor. Ik zie het gewoon niet. Maar moet eerlijk zeggen dat ik het vaak niet zie hahaha... Geniet van je zwangerschap!
Snap je wel hoor Kristel, maar dan had je misschien je berichtje een andere titel moeten geven ipv "hoe groot is de kans".. Maar gefeliciteerd met jullie kleine meid!
Hoi Kristel Fijn dat je nu niet meer onzeker bent!Ik snapte het wel hoor door al die antwoorden die je kreeg. Maar het is heel goed te zien. Ik heb 2 dochters en idd 3 streepjes.De ecografiste zei toen ook dit zijn de schaamlippen van jullie dochter! Leuk he een meid! Nu kun je echt gericht shoppen! Wij willen van dit kindje ook graag van te voren weten wat het is. Dus met 20 weken weer een pretecho maken. Vinden we wel handig alles is nu nl roze met 2 meiden,zelfs het toekomstige kamertje is al roze (was/strijkkamertje) dus zou handig zijn als het weer een meisje is. We hebben ook nog zoveel leuke kleertjes over die goed nog een 3e ronde mee zouden kunnen. Affijn 11 maart eerst maar een termijn echo om te kijken of de kleine druif het goed doet.En mocht het een jongentje zijn tja dan moeten er toch echt wel wat dingen veranderd worden haha. Groetjes esmeralda