ik had een vraagje... mensen die ingeknipt zijn en of ingescheurd.. ik vroeg me af hoe je je na de bevalling voelde.. deed het veel pijn??? had je er nog lang last van.. hoelang duurt het voordat het weer dicht is?? ik ben hier namlijk erg nerveus voor.. ik hoop dat iemand advies en info heeft gr cristel
Pontificaal op je kont gaan zitten. Doet even behoorlijk pijn, maar veel beter als bil voor bil gaan zitten. En zet een kan met water op de wc. Dan brandt het niet zo met plassen.
Ja dat zoiezo..ik heb in bad staan plassen en tegelijk met een kan water gespoeld. Was een tip van mijn kraamverzorgster. Dan verdunt de urine meteen en brand het niet.
Inderdaad plassen in de douche! Is praktischer zeker omdat er ook nog behoorlijk wat bloed mee kan komen. Daarna lekker spoelen met de douchekop en voila! Ik ben geknipt en was ook een beetje gescheurd. Bij mij hebben ze intracutaan gehecht met oplosbare hechtingen. Ik vond het soms best pijnlijk en had de neiging om van de ene bil op de andere te gaan zitten. Het beste wat je kan doen is plat op een harde stoel, bij voorkeur geen kussentje erop! Na een weekje ofzo ben ik gewoon op het toilet gaan plassen, ik had er dan wel een bidon bij, dit vond ik wat makkelijker dan een kan met water.
ja dat dacht ik al.. dat het probleem met plassen was dat dat erg ging prikken/branden... nou ja wat moet dat moet... maar na hoeveel dagen had je er geen last meer van?? en voelt het alsof je blaas ontsteking hebt?
Maar niet iedereen scheurt in of wordt ingeknipt hoor! Ik heb bij 2 bevallingen niets gehad ja was wel een beetje schraal daarbenee moest dus wel spoelen maar dat was zo over. Dus het is niet iets dat bij iedereen gebeurd.
Dat is bij iedereen verschillend.. zodra de knip of het scheurtje genezen is, voel je er niets maar van.. meestal is dit na ongeveer een week.
Ik ben op 2 plekken uitgescheurd. Van het hechten enzo voelde ik niet veel maar het plassen erna vond ik echt een ramp. Ik vond dat het echt zeer deed. Durfde niet eens meer naar de wc. Na 2 dagen bleek dat ik een urine infectie had. Toen ik eenmaal medicijnen had gekregen voelde ik er weinig van.
Na ongeveer een week had ik weinig last meer van de hechtingen, in dat opzicht dat ik normaal kon gaan zitten. Ik heb overigens nooit een prikkend of brandend gevoel gehad met plassen, meer het onconfortabele met zitten en lopen.
ok dankjewel voor jullie reacties... het hoort er nu eenmaal bij dat weet ik... ach en als het gemiddeld maar een week duurt daar is dan ook wel weer mee te leven!
Ik heb helemaal nergens last van gehad, niet ingescheurd geen pijn gehad, dus zo kan het ook he...!!! Je moet niet altijd denken dat je helemaal inscheurd
Ik ben alleen bij de eerste ingeknipt, van de knip zelf nix gevoeld. Erna had ik pijn en ging heel voorzichtig zitten maar dan doet t nog meer pijn. Op gegeven moment kwam een oudere verpleegster, die pakte me bij mijn schouders en duwde me zo op een stoel, deed ff pijn maar erna was het over!
Ik ben ingeknipt, heb ook van de knip niks gevoeld. Het hechten heb ik ook niet echt gevoeld. Merkte wel dat ze er mee bezig waren en ze trokken er ook wel eens ff hard aan. Toen ik weer thuis was ben ik wel gelijk gewoon op mijn hechtingen gan zitten omdat het anders steeds pijnlijker wordt omdat te gaan doen. En ik kreeg ook als advies om inderdaad tijdens en na het plassen even te spoelen met water. Dan brande de urine niet zo. Na een paar dagen begonnen mijn hechtingen ook wel te trekken en een kant was enorm blauw en dik. Maar gewoon op die billen blijven zitten. Kreeg ook nog een aambeien en daar had ik soms meer last van dan van die hechtingen. Ik moet echt zeggen ik kan het niet als vervelend ervaren. Dus zie er alsjebleift niet tegen op want, het is maar een kleinigheidje als je ziet wat je er voor terug krijgt.
Ben bij de laatste iets te strak gehecht en dat was niet fijn. Pas toen de kraamhulp er 1 had weggehaald, ging het wat beter en toen ze er allemaal uit waren, was het prima.
dit zijn allemaal van die dingen die iedereen weer anders ervaart, bij de wordt er niet ingeknipt of scheurt niet uit, maar wat je ertegen kan doen, ik ben dan bij beide ingeknipt....is met een kannetje lauw water (onder de douche is idd ook een optie) plassen en tegelijkertijd dat je plast de kan langzaamaan eroverheen meegieten...dat scheelt echt een hele hoop, daarbij heb ik op een zwembandje gezeten om de 1e kant toch wat te verlichten al zeiden ze dat je gewoon (jaja noem het maar gewoon) op je billen moest gaan zitten... ik had de pech last te hebben van 1 hechting en toen die eruit was voelde het echt heerlijk aan.dus tis gewoon afwachten allemaal de een heeft nergens last van de ander een beetje en weer een ander gaat bij wijze van spreken door een halve hel
Maar dat kannetje water heeft iedereen volgens mij wel nodig hoor, ingescheurd/geknipt of niet. Ik moest ook spoelen want rauw is het wel daarbeneden
Ik vraag me alleen af in welke houding op op de WC moet zitten als ik moet plassen en spoelen met een kannetje water tegelijk ...