Ben benieuwd! Vervelend dat jullie je ziek zijn! Snel weer beter worden hoor! @Kristel, hoop dat de HA weet wat 't is. 'k Had 't ook nog nooit gehoord dat je niet in bad mocht. 'k Ga hier 's proberen er wat kilo's vanaf te krijgen. 'k Wil eigenlijks onder de 70 kilo komen. Zit nu steeds tussen de 76 en 80, dus waarschijnlijk een kilo of 10 eraf. Ben benieuwd! Meestal kom ik niet verder dan een paar... vindt eten zo lekker 'k Ben aan't bijhouden op caloriechecker wat ik eet. Wil gewoon gezond eten zonder teveel tussendoortjes, snacks enzo. Ben benieuwd! 'k Ga denk ik maar 's een poging doen om zo wat te verven. Komt 't ooit ook 's klaar.
Foto's staan erin, eentje van schuin van voren en eentje van de zijkant.. Ik ging die van de zijkant even vergelijken met de foto van 12 weken.. Ik ben dik geworden
wow mooie buikfoto kristel. rose 12 weken gefeliciteerd! ik moet over 2 weken voor een echo de 17e ben zo bang dat er nets te zien zal zijn. hmm moet me denk ik niet zo druk maken.
@lynn een zwembad is niet erg maar je mag dus niet boven de 38graden en geloof dat een bubbelbad niet goed is onder de 12 weken. @kristel he vervelend als het zo blijft hangen neem je vitamines voor je weerstand te verbeteren? ik lig ook brak op bed nu net even naar de winkel geweest maar voelde me echt neit goed heb koorts mooi buikje hoor jouw buik was veel groter toen je 12 weken was als de mijne ik heb echt nog een platte buik overdag en savonds begint het wat meer zichtbaar te worden @agneta hey meid is toch ook neit gek dat je je zorgen maakt dat had iederen hoor voor de eerste echo maar gelukig heb je hem in week 7 al en neit pas met week 10 ofzow. ben echt heel blij voor je meid, de eerste weken dnek je echt oh als ik die maar goed door kom en opeens word je wakker en zit je al op de 12 weken geloof me het gaat toch best snel hoor. ik heb net bloedworst met appel gegeten en heb nu even nergens zin in, wil dat mijn mannetje thuis komt want verveel me dood. ik had gister echt een emo dag pfoe ik ga even terug lezen want hoorde dat stephanie een moie echo had super meid
ja rose is ook zo maar ikkan het nog steeds niet geloven zeker omdat de gyn zei dat het er net meer in zou zitten deze maand
@Agneta: Ik weet precis hoe het is.. Maar het komt echt goed hoor! Wat Rose ook zegt; voor je het weet ben je alweer 12 weken... En voor je het weet ben je mama Enneh, ik geloof het ook nog steeds niet hoor dat er echt een kindje in mn buik zit @Rose: Ik neem mn dagelijkse mama en baby vitaminen + visoliecapsules.. Verder sinds kort ook Floradix voor mn ijzer.. (wat echt smerig is, maargoed, het is voor een goed doel ) en ik neem Echinaeforce druppels.. Moet wel genoeg zijn denk ik zo? Jouw buik gaat ook snel groter worden hoor, let maar op Trouwens, bloedworst? Blegh, dat ziet er zo vies uit he.. Waar smaakt dat nou naar? Ik heb de laatste dagen ineens iets met Brinta pap, dus ik eet nu elke ochtend een grote bak pap Achja, is goed voor mn darmen
Mooi buikje Kristel! Die groeit goed! En wat ben je gezond bezig ja! Lijkt mij ook onwerkelijk dat er gewoon een kindje in je buik groeit! 'k Moet hier even wachten tot m'n deur droog is, dan kan ik verven.
@agneta ja dat is waar maar het is gewoon echt een wonder dokters hebben het ook niet altijd goed en soms gebeuren er dingen die zij ook niet hadden kunnen voorspellen @kristel ja dat meot wel genoeg zijn hihi.. wat zijn dat voor druppels? ja waar smaakt het naar ... vies eruit zien vind ik het neit echt i khaal die rol altijd en neit die losse plakken daar zitten al die witte vet stukjes in du\zeze is gewoon helemaal bruin zeg maar en het proeft naar leverworst maar dan anders haha ik vind het heerlijk en brinta pap is zeker goed voor je darmen de mijne doen eht nog steeds niet optimaal hoor.. heb elke dag buikpijn en kan soms 4 dagen niet naar de wc.. slik nu extra vezels
@ agneta....ik geloof het ook nog niet en ben ook best zenuwachtig voor volgende week! Maar vertrouwen hebben in je lichaam is belangrijk.
Ik heb steeds wat steekjes onder in m'n buik en gisteren waren m'n darmen flink aan't rommelen. 'k Wou soms dat ik even naar binnen kon kijken!
hahahah red dat denk ik ook steeds.....ik wou dat er een luikje in me buik zat waar ik af en toe ff door naar binnen kon gluren...maar helaas
@Red: lekker actief bezig vandaag Ik zie dat je nog ee nweekje moet wachten om te mogen testen. Spannend! Heb je een idee of t gelukt is deze ronde? @Rose: Dat zijn druppels van A. Vogel. Is om je weerstand te verhogen. Ik heb dat ook een hele periode gebruikt toen ik Pfeiffer had en ik ben er heel tevreden over. Ik zag idd die vieze plakken voor me met die witte stukjes Maargoed, denk dat ik t sowieso niet zo snel zou eten, de naam alleen klinkt al smerig
@Kristel, ja nog een weekje! 'k Twijfel erg. Durf niet zo goed te hopen. Maar wie weet! 'k Ga even snel wat eten en dan weer aan de slag!
@kristel ja het klinkt wel echt ranzig he haha. heb je pfeifer gehad.. he bah dat is minder. had je het lang? @red heb je vaak geklust en ook rondom je vruchtbare periode? steekjes zijn hopelijk een goed teken ik ga voor je duimen meid. en ik ben allang blij dat die angelsounds bestaan dan heb ik toch af en toe het gevoel da tik een betje naar binnen kan kijken alleen dan horen haha, maar het stelt me wel gerust elke keer.
Hallo.. Ik was net even bij rachel op visite geweest.. van tevoren naar haar paard wezen kijken want ze had een paard gekocht.. ik ben opeens heel zenuwachtig.. gister was streepje van ovutest ineens weer stuk donkerder.. bijna even donker als de test streep.. hoop niet dat het komt door de miskraam.. wil eigelijk zw test doen om te kijken of er nog hcg inzit.. maar heb geloof ik geen testen meer.. eens even zoeken We doen nu maar om de paar dagen klussen dan is het misschien wel raak @rose: fijn dat je zo snel hartje kon vinden! @redd: ik hoop voor je dat het raak is! @kristel: veel middeltjes slik je zeg wel heel gezond Hele mooie buik trouwens! @agneta en evamaria: Spannend een echo.. maar alles zal wel goed zijn toch! daar ga ik heel hard voor duimen!
hey suus ik hoop dat je gewoon deze maand een wondertje in je buik hebt heel vaak komt het voor dat na een miskraam vrouwen weer zwanger zijn de ronde erna dus ik ga duimen voor je leuk zeg een eigen paard had ik maar een vriendin met een eigen paard ben te laks om elke week naar een manege te gaan haha
haaha.. is eigelijk een pony,.. maar wel een hele grote.. dus ik noem haar een paard ik ben niet zo'n paardengek.. Lijkt me wel leuk om een keer op haar te rijden maar ze staat al sinds oktober stil zei rachel dus ik ga maar niet als eerste proberen.. eerst mag rachel.. ik kan namelijk helemaal geen paard rijden Ik heb toch een zw test gevonden nog.. dus die heb ik net even gedaan.. klinkt heel raar maar hoop niet dat die positief is.. want anders waren de ovutesten niet betrouwbaar. mag over 2 minuten kijken
@Agneta: jaaaaaaaah ik zei het toch Met je eerste eigen ei zwanger geraakt Echt helemaal super! Is al die rottigheid van die stomme pillen toch nog ergens goed voor geweest he! Echt supergaaf zeg, gewoon zwanger En nou met die test naar de gyn rennen en zeggen dat ze m mag steken daar waar de zon niet schijnt Helemaal geweldig @Sterretje en Steph: super dat de echo's goed waren @alle zieken: beterschap! @Bos: en hoe reageerde je oma? Heeft de famtamtam nog gewerkt? @Knarboor: lastig he als je alles al hebt! Dat probleem heb ik ook altijd.