ja ik weet het dus neit weet alleen da tje geen zacht gekookte eieren mag volgens mij maar was het even vergeten haha kan gebeuren he ik heb al bijna 2 jaar last van mijn rug en heb ook fysio maar het werd eindelijk minder en nu begint het weer hopelijk is het gauw over want het zou wat zijn als ik nu al bekkeninstabiliteit krijg.. zal me niks verbazen want wat ik had was ongeveer hetzlefde maar dat noem je dan neit zo omdat je neit zwanger bent en nog geen kind gebaard hebt.. ik hoop dat het met een beetje trainen weer minder word maar als het echt een zenuw is die bekneld is heb ik vette pech misscien laten kraken weer ofzow
zo ddaar was ik weer een keer.... sorry ik ga alleen even deze bladzijde terug lezen.....anders moet ik 10 pagina's door spitten... de vraag over borstvoeding/flesvoeding...ik ga borstvoeding proberen....maar het zijn de gebruikelijke argumenten...is beter...is makkelijk...enz en zo heb je ook argumenten voor de fles....ik denk dat je er gewoon wat over moet lezen om te kijken waar jou voorkeur naar uit gaat... ik weet het niet meer..
ik wil graag borstvoeding geven omdat het gewoon het beste is voor de baby en ook voor het herstel van je baarmoeder maar ik krijg medicatie tijdens mijn bevalling ivm mijn hartafwijking en ik moet volgende week even vragen of ik dan wel borstvoeding mag geven omdat het dan ook in de borstvoeding zit. als dat zo zou zijn dan ga ik flesvoeding geven en zie daar ook wel de positieve dingen van in.. papa kan dan ook uit bed s'nachts en je kan overal makkelijk je kind te eten geven dus zie overal de positieve dingen van in.
Ik ga ook borstvoeding proberen... indd om de gebruikelijke argumenten. Ik koop nog geen borstkolf omdat ik eerst wil weten hoe het gaat lopen. Mijn mams zei me dat ik het misschien als ik weer aan het werk zou gaan het zo zat zou zijn dat ik vanaf dan flesvoeding ga geven. Dus we zien wel hoe het loopt.
Ik ga denk ik voor de fles. Ik was er eerst van overtuigd dat ik borstvoeding zou gaan doen, maar ik had niet nagedacht over een paar dingetjes. Onder andere medicijnen. Ik heb nogal vaak hoofdpijn bijv (nu ook) en als je bv geeft mag je nog steeds alleen maar paracetamol nemen. Alleen helpt dat bij mij niet. Nu kan ik nog zeggen van; joh ik ga de hele middag op de bank liggen als ik last heb. Straks met de kleine kan dat niet meer en moet ik gewoon iets innemen. Tja en dat kan niet met bv, dus kies ik toch voor de fles.
@Rose: ischias. Is heel vervelend! (ja oma heeft t ook, alleen dan niet de zwangerschapsversie ) @Kristel: hoge bloeddruk dan ofso? Hoop voor je dat het niet vaker gebeurd. Ehhh weet t verder even niet meer
ik heb het net googled en het is precies wat ik heb idd zenuw pijn in mijn bil/bekken en straalt door naar mijn been KUT KUT KUT baal nu echt want dit kan waarschijnlijk alleen maar erger worden en het is echt een klote gevoel net alsof je been/bil slaapt maar tegelijkertijd een hele nare vervelende pijn. pff heb ik weer en dan ook al nu gewoon. hopelijk word het weer minder maar er staat grote kans dat het niet minder word. ik snap alleen niet hoe het kan mijn buik groeit nog helemaal niet hard en heb ook geen toegenome gewicht gekregen... misschien toch laten kraken misschien komt die zenuw dan weer vrij..
@Dreamer: Nee, mijn bloeddruk was perfect, is afgelopen vrijdag nog bij de HA opgemeten.. Ik weet niet hoe t komt, als t vaker gebeurt zal ik er toch eens met de vk over hebben hoe of wat. @Rose: Oh bah Misschien even de vk/gyn erover bellen alvast? Misschien dat die je al verder kan helpen?
ik heb net de fysio proberen te bellen hij belt me vandaag ff terug dan vraag ik aan hem wat ik het beste kan doen
Bij mij neemt de pijn meestal na een paar dagen weer af. Maar weet niet of dit bij zwangerschap ook zo gaat. Ik zou wel even naar de vk of de dokter bellen Rose. Beter zo snel mogelijk handelen als het met fysio of medicijnen behandeld kan worden! @Kristel: raar dan ja! Hou het maar in de gaten idd.
@ rose...ik heb het ook een beetje...heb het een paar dagen heel erg gehad...en meestal begint het in de middag pas met mij...heb er nu ff vandaag en gister minder last van...kan gelukkig nu ook weer ff goed slapen! Maar je kan er speciale fysio therapie voor krijgen maar meestal gaat het na een week of wat over...tot die tijd is het heel naar en pijnlijk!
ja laten we het hopen dat het gewoon weer weg trekt. ik ga niet naar de huisarts want die idioten snappen niks van rugklachen ben nu al zeker 12 keer geweest bij 6 verschillende dokters de afgelopen 2 jaar ook in verschillende ziekenhuizen enzow.. en al de 3de fysio's.. en nu heb ik eindelijk sinds 4 maanden profijt ervan en ging het beter maar ja nu gaat het dus weer minder maar de dokter weet daar niks van af die kan me misschien alleen vertellen wat voor medicatie ik mag hebben terwijl ik zwanger ben, maar ben niet zo'n fan van pillen slikken heb deze week voor het eerst sinds dat ik zwanger ben 2 paracetamols genomen dus vraag het volgende week aan de gyn als het dan nog niet weg is.. en hopelijk weet de fysio er wel raad mee..
ik heb een foto van de glaze bol waar het as vanmijn overgrootoma in zit.. heb ik deze week binnen gekregen
Meiden, Ik heb net met een collega van mij (die ook voor dezelfde persoon heeft gewerkt) gepraat over mijn sollicitatie. Zij was erg positief, maar ik begin toch te twijfelen. T loon is wel mooi meegenomen, maar ik ben bang dat ik die functie niet in deeltijd kan doen. Als ik er voor ga wil ik het ook goed doen. Nou ik ga morgen gewoon naar dat gesprek en kijk wel of het wat is. Ik wil eigenlijk ook mijn huidige collega's niet in de steek laten. We zitten allemaal in de stress door 1 persoon, dus daar zal binnenkort wel wat aan gebeuren. Wat een getwijfel hea?!? bah bah... Liefs Debby
@debby ja zeker en het krijgt een heel mooi plekje in ons nieuwe huisje ik zou ook gewoon naar dat gesprek gaan en kijken wat eruit komt. kan je daarna nog altijd erover nadenken. en je meot het voor jezelf doen he niet voor je collega's dnk aan jullie toekomst.. misschien zijn die mensen ook over 1 jaar ofzow weg.. dat weet je niet en dan laat je een super goede baan schieten misschien
Zo ik ben er ook weer! Heb lasagne in de oven staan, is bijna klaar. Komt goed uit want heb erge honger! Vandaag m'n zorg afgesloten... mocht er een 3e kindje komen dan mag ik weer komen Erg gezellig gehad. Gister al mooi boeket roosjes gekregen. @Suus, 'k ben zondag jarig Vier dit zaterdagavond en zondag komen er ook nog wat. @Rose, vervelend joh! Hopelijk gaat 't snel over! Mooi zeg die glazen bol! @Kristel, vervelend van je bloedneus, hopelijk krijg je die niet te vaak. @Matta, klussen vanavond! Maar had je je ei gisteren al gehad of weet je dat niet zeker> @Debby, 'k zou gewoon informeren en kijken of 't wat is. @Rest... I don't know.
@ Red.. lekker lasagne! Heb net zelf lekker spagetti gegeten! nog even terugkomend op mijn eigen vraag van vanmiddag(zat op werk op iphone te inetten maar verbinding was traag) Ik ben er zelf nog niet helemaal over uit wat ik ga doen.. Beide heeft zijn voors en tegens.. nog maar eens goed afwegen.. Vandaag tegen mijn leidinggevende verteld dat ik pril zwanger ben. Vond het helemaal leuk.. er zijn al 2 zwangere in ons team dus ik begon met: "Ik wil me even aanmelden als derde in de rij!" waarop mijn leidinggevende antwoorde.. je bent de vierde! Erg grappig alleen weet ik nog nog niet wie die vierde is